Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 14 kwietnia 2014
Wyniki z 60 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
1
422
Henryk Brodawski
Artur Rutkowski
13.0
18.0
MA
MA/126
68.08
100
1500
2
534
Janusz Borowiński
Bogdan Lesiński
13.0
7.0
WM
OL4/913
67.73
98
1492
3
706
Bogdan Janota
Wojciech Zimniak
4.0
3.0
WP
WP/147
67.66
96
1484
4
234
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
12.0
4.0
LB
LB/127
67.39
94
1478
5
642
Edmund Reczuga
Sławomir Wrzosek
5.0
7.0
WM
WM/122
67.37
92
1474
6
179
Jerzy Kurianowicz
Janusz Miakisz
5.0
4.0
DS
JG4/917
66.71
90
1470
7
164
Marek Ratkowski
Bogusław Gierulski
12.0
21.0
WM
EL1/907
65.73
88
1466
8
628
Cezary Jarmuł
Dariusz Piątek
5.0
3.0
ZP
SZ2/910
65.52
86
1462
9
496
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
7.0
13.0
MP
MP/40
65.23
84
1458
10
313
Piotr Krawczyk
Bogumił Wegner
7.0
9.0
DS
LG4/903
1.52
64.90
82
1454
11
516
Wiesław Fecko
Jan Górka
7.0
7.0
MP
MP/45
64.83
80
1450
12
727
Lidka Gapińska
Marek Gapiński
0.0
0.0
WP/151
64.77
78
1446
13
113
Andrzej Górzyński
Mirosław Miłaszewski
5.0
18.0
DS
DS/144
64.69
76
1442
14
39
Eugeniusz Wilniewiec
Bolesław Piotrowicz
4.0
4.0
LB
BBO/999
64.50
74
1438
15
31
Adam Ziętek
Jerzy Pala
1.5
2.0
SL
BBO/999
63.64
72
1434
16
322
Andrzej Potrzyszcz
Janusz Wesołowski
5.0
13.0
LU
PK
LU/145
63.57
70
1430
17
85
Jerzy Masłoń
Bartłomiej Kamelski
13.0
5.0
KP
BY4/921
63.40
68
1426
18
182
Wiesław Paczkowski
Andrzej Grela
5.0
7.0
KP
KP/114
-0.30
63.18
66
1422
19
685
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
5.0
7.0
WP
WP/120
63.07
64
1418
20
63
Igor Kravchenko
Sergey Poletaev
5.0
0.0
PD
NZ
BR1/912
63.07
62
1414
21
92
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
5.0
7.0
MA
CI1/918
62.84
60
1410
22
138
Jarosław Molenda
Artur Winkler
7.0
7.0
DS
DS/72
62.76
58
1406
23
552
Stanisław Pochodowicz
Jan Gardocki
5.0
7.0
PD
PD/81
62.63
56
1402
24
546
Jerzy Marszałkowski
Romuald Dąbrowski
4.0
3.0
OP
OP3/911
62.55
54
1398
25
365
Julian Klukowski
Jerzy Russyan
24.0
21.0
WP
MA/126
62.31
52
1394
26
533
Leszek Mielczarek
Wojciech Wrześniowski
12.0
7.0
WM
OL4/913
62.15
50
1390
27
354
Dariusz Sierocki
Maciej Kulikowski
7.0
0.0
MA
NZ
MA/123
62.09
48
1386
28
204
Ziemowit Brzykcy
Krzysztof Popczyński
4.0
4.0
KP
KP/125
61.87
46
1382
29
108
Dariusz Wincenty
Aleksander Poznysz
7.0
12.0
DS
DS/144
61.87
44
1378
30
828
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
12.0
9.0
ZP
ZP/56
61.72
42
1374
31
718
Paweł Siwiński
Stanisław Janik
9.0
12.0
LB
WP/147
61.58
40
1370
32
608
Wiesław Mączkowski
Ryszard Leśniewski
12.0
7.0
PM
PM/129
61.57
38
1366
33
791
Stanisław Matusz
Janusz Krawczyński
4.0
7.0
LU
ZA2/916
61.48
36
1362
34
489
Tomasz Stryszawski
Piotr Radzikowski
5.0
7.0
MP
MP/40
61.46
34
1358
35
168
Edward Szafraniec
Marek Czolij
7.0
7.0
DS
JG2/920
61.31
32
1354
36
390
Łukasz Soszka
Robert Chmielak
4.0
5.0
MA
MA/126
61.15
30
1350
37
95
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
3.0
4.0
MA
CI1/918
60.91
28
1346
38
102
Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
7.0
7.0
DS
DS/144
60.65
26
1342
39
614
Krzysztof Mielnik
Ryszard Konopka
5.0
12.0
PM
PM/129
60.34
24
1338
40
734
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
7.0
7.0
LB
WP/30
60.33
22
1334
41
301
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
3.0
7.0
LD
LD/48
60.31
20
1330
42
663
Janusz Budny
Krzysztof Michalczyk
7.0
12.0
WM
WM/122
60.23
18
1326
43
447
Jacek Lech
Jacek Sowiński
1.0
1.0
MA
MA/62
60.23
16
1322
44
87
Roman Kowalkowski
Andrzej Wilemski
5.0
4.0
KP
BY4/921
60.15
14
1318
45
844
Roman Marczewski
Jarosław Kuźba
4.0
2.0
ZP
ZP/63
60.08
12
1314
46
342
Józef Myć
Zbigniew Dmitruk
5.0
7.0
LU
LU/90
60.07
10
1310
47
69
Andrzej Rywocki
Anna Leśniewska
2.0
2.0
KP
BY2/915
59.98
8
1306
48
404
Zygmunt Kuczyński
Kacper Kacperski
7.0
3.0
MA
MA/126
59.93
6
1302
49
676
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
4.0
5.0
WM
WM/140
59.86
4
1298
50
541
Edward Bondarewicz
Radosław Sawicki
4.0
4.0
OP
OP/95
59.71
2
1294
51
512
Edward Warząchowski
Mirosław Sady
12.0
9.0
MP
MP/40
59.71
1290
52
835
Andrzej Pożerski
Artur Pomarański
4.0
3.0
ZP
ZP/63
59.59
1287
53
59
Elena Shokhan
Pavel Klebanovich
5.0
4.0
PD
BR1/912
59.59
1284
54
366
Mirosław Nowaczyński
Tomasz Sułkowski
7.0
5.0
MA
MA/126
59.56
1281
55
158
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
18.0
4.0
WM
EL1/907
59.34
1278
56
319
Henryk Wiszniewski
Andrzej Bartosik
4.0
5.0
DS
LG4/903
1.52
59.33
1275
57
213
Rafał Szafranek
Piotr Proporowicz
3.0
3.0
KP
KP/50
59.33
1272
58
255
Zbigniew Kwiatkowski
Andrzej Łagosz
5.0
7.0
LB
LB/149
59.28
1269
59
129
Dariusz Marczak
Krzysztof Lewandowski
4.0
5.0
DS
WP
DS/67
59.25
1266
60
747
Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.0
3.0
WP
WP/52
59.11
1263
61
308
Marian Jakubowski
Marek Świniarski
4.0
0.0
LD
LD/92
59.08
1260
62
704
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
2.5
4.0
WP
OP
WP/142
59.00
1257
63
466
Sławomir Czech
Roman Narewski
2.0
4.0
MP
MP/138
59.00
1254
64
379
Antoni Demczyk
Piotr Strzelczyk
5.0
5.0
MA
MA/126
58.94
1251
65
232
Wincenty Galczak
Czesław Rekret
5.0
3.0
LB
LB/127
58.93
1248
66
474
Kazimierz Kalamaszek
Jerzy Krok
3.0
3.0
MP
MP/138
58.80
1245
67
284
Zdzisław Majer
Adam Zaczek
2.0
2.0
LD
LD/119
58.78
1242
68
748
Jerzy Rodziewicz
Janusz Suszczyński
4.0
3.0
WP
WP/52
58.71
1239
69
566
Jacek Znamirowski
Jan Kadula
12.0
12.0
PK
PK/118
58.68
1236
70
674
Wiesław Tomczuk
Stanisław Okuniewicz
3.0
3.0
WM
WM/140
58.67
1233
71
817
Jan Czajkowski
Jerzy Czeszewski
4.0
3.0
ZP
ZP/121
58.67
1230
72
542
Bernard Broda
Edward Dorosz
4.0
4.0
OP
OP/95
58.63
1227
73
590
Andrzej Zaleski
Bogdan Małysz
7.0
18.0
PM
PM/102
58.49
1224
74
369
Wiesław Niedziela
Robert Głowacki
7.0
13.0
MA
MA/126
58.42
1221
75
730
Michalina Anioła
Roman Fąs
0.0
0.0
WP/151
58.21
1218
76
486
Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
21.0
18.0
MP
SL
MP/40
58.15
1215
77
133
Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DS
DS/72
58.12
1212
78
32
Jan Malewicz
Krystyna Malewicz
2.5
2.5
LB
BBO/999
58.09
1209
79
467
Jerzy Grabowski
Jerzy Dusza
7.0
1.0
MP
MP/138
58.08
1206
80
712
Janusz Reisner
Jan Jarmuż
3.0
3.0
KP
WP/147
58.06
1203
81
221
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
4.0
4.0
KP
KP/50
58.03
1200
82
598
Sławomir Piekut
Jan Kamiński
15.0
5.0
PM
PM/115
58.00
1197
83
294
Andrzej Skowroński
Stanisław Dróżdż
2.0
0.0
LD
LD/48
57.99
1194
84
111
Piotr Janich
Jan Dawidowski
1.5
3.0
DS
DS/144
57.99
1191
85
154
Bogdan Jabłoński
Ireneusz Iwanow
0.0
0.0
WM
EL1/907
57.98
1188
86
12
Eligiusz Wojakowski
Halina Przygodzka
1.5
1.5
LU
SW
BBO/999
57.86
1185
87
825
Cezary Kawiak
Franciszek Świderski
3.0
7.0
ZP
ZP/56
57.86
1182
88
377
Anna Sarniak
Krzysztof Buras
18.0
24.0
MA
MA/126
57.83
1179
89
637
Marek Kuczyński
Krzysztof Pakuła
4.0
7.0
WM
WM/122
57.81
1176
90
41
Ryszard "de Lewin-Lewiński"
Halina Szymańska
1.5
0.0
ZP
BBO/999
57.79
1173
91
412
Henryk Brzózka
Janusz Tyszkiewicz
4.0
3.0
MA
MA/126
57.78
1170
92
586
Marcin Osmański
Jacek Sikora
3.0
3.0
PM
PM/102
57.72
1167
93
291
Adam Pawłowski
Karol Pokorski
9.0
7.0
LD
LD/119
57.72
1164
94
562
Tomasz Jędrzejek
Stanisław Drobot
3.0
7.0
PK
PK/118
57.59
1161
95
618
Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
2.5
4.0
SL
LD
SL/131
57.54
1158
96
223
Leszek Hejne
Michał Lewiński
5.0
12.0
KP
LB
KP/50
57.53
1155
97
153
Waldemar Ślesicki
Marek Serdyński
2.0
1.5
WM
EL1/907
57.52
1152
98
657
Lucjan Kołodziejczyk
Sylwester Kościński
7.0
7.0
WM
WM/122
57.50
1149
99
595
Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
7.0
18.0
PM
PM/102
57.49
1146
100
230
Bartosz Gajewski
Grzegorz Cieślicki
3.0
2.0
LB
LB/127
57.47
1143
101
462
Eugeniusz Liana
Wiesław Stój
0.5
2.0
MP
MP/138
57.45
1140
102
711
Jerzy Szamałek
Ryszard Szamałek
2.0
3.0
WP
WP/147
57.44
1137
103
432
Wojciech Rzeszotarski
Andrzej Sokołowski
2.0
2.0
MA
MA/46
57.44
1134
104
248
Andrzej Parmonik
Henryk Bogucki
4.0
3.0
LB
LB/146
57.44
1131
105
421
Jacek Ciechomski
Robert Pepłoński
18.0
3.0
SW
MA/126
57.42
1128
106
243
Łukasz Frąckowiak
Grzegorz Wrzoskiewicz
1.5
0.5
LB
LB/146
57.39
1125
107
239
Jolanta Ziarkowska
Waldemar Kozielewski
1.0
5.0
LB
LB/146
57.37
1122
108
809
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
3.0
3.0
ZP
ZP/121
57.37
1119
109
756
Włodzimierz Kwiatkowski
Justyna Stachowiak
12.0
3.0
WP
WP/52
57.30
1116
110
170
Józef Olejnik
Eugeniusz Soiński
5.0
4.0
DS
JG2/920
57.20
1113
111
705
Zbigniew Sabała
Artur Wójcik
12.0
12.0
WP
WP/142
57.12
1110
112
236
Stanisław Kotas
Czesław Plachimowicz
4.0
4.0
LB
LB/127
57.08
1107
113
418
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
15.0
18.0
MA
MA/126
57.07
1104
114
428
Marek Kanty
Jacek Nowicki
0.0
0.0
NZ
MA/46
56.94
1101
115
721
Marek Wojciechowski
Roman Kujawski
7.0
9.0
WP
WP/147
56.91
1098
116
485
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
3.0
21.0
MP
MP/40
56.90
1095
117
188
Waldemar Zieliński
Robert Mrukowski
3.0
4.0
KP
KP/114
56.87
1092
118
768
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
7.0
7.0
WP
WP/52
56.85
1089
119
790
Grzegorz Cieślak
Stanisław Salamon
3.0
0.0
LU
ZA2/916
56.83
1086
120
225
Marek Marciniak
Ryszard Markowski
2.0
4.0
LB
LB/127
-0.45
56.82
1083
121
648
Bernard Pszczoła
Grzegorz Lasocki
7.0
7.0
WM
WM/122
56.82
1080
122
821
Mieczysław Rogowski
Andrzej Wójcik
5.0
5.0
ZP
ZP/56
56.79
1077
123
23
Tomasz Mazur
Jerzy Kuhn
2.0
0.0
PK
MA
BBO/999
56.72
1074
124
259
Ryszard Chmiel
Marek Matwijewicz
7.0
3.0
LB
LB/149
56.71
1071
125
456
Janusz Maruszewski
Roman Kiełkiewicz
3.0
3.0
MA
MA/65
56.64
1068
126
526
Andrzej Poreda
Jan Romot
3.0
7.0
WM
OL3/925
56.60
1065
127
834
Bogdan Trun
Przemysław Stefanowski
3.0
0.5
ZP
ZP/63
0.37
56.59
1062
128
280
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
0.0
4.0
LB
LB/75
56.54
1059
129
841
Ludwik Piotrowski
Waldemar Wochna
7.0
3.0
ZP
ZP/63
56.51
1056
130
723
Danka Rudzka
Andrzej Rudzki
0.0
0.0
WP/151
56.38
1053
131
732
Mieczysław Wiertelak
Arkadiusz Fabian
4.0
4.0
WP
WP/30
56.36
1050
132
278
Jarosław Hołowiak
Zbigniew Wojdak
4.0
2.5
LB
LB/75
56.35
1047
133
378
Andrzej Kondeja
Czesław Jodłowski
13.0
7.0
MA
MA/126
56.35
1044
134
544
Witold Białas
Jerzy Ujma
5.0
9.0
SL
OP/95
56.31
1041
135
127
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
7.0
7.0
DS
DS/67
56.29
1038
136
25
Maciej Piasecki
Sławomir Polak
5.0
4.0
WP
BBO/999
56.25
1035
137
420
Marek Dalecki
Wiesław Kachniarz
0.0
0.5
MA
MA/126
56.19
1032
138
266
Waldemar Prętki
Janusz Sidelnik
0.0
3.0
LB
LB/149
56.14
1029
139
761
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
4.0
WP
WP/52
56.11
1026
140
436
Stanisław Dybiec
Stefan Berwid
2.0
3.0
MA
MA/62
56.11
1023
141
468
Tadeusz Przybycień
Sławomir Kowalski
1.5
1.5
MP
MP/138
56.11
1020
142
481
Jerzy Maciaszek
Ryszard Jarosz
4.0
3.0
MP
MP/139
56.09
1017
143
836
Grzegorz Makowiecki
Krzysztof Rutkowski
0.5
0.0
NZ
ZP
ZP/63
56.03
1014
144
416
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
4.0
5.0
MA
MA/126
56.03
1011
145
641
Ryszard Kłusowski
Zdzisław Falkowski
5.0
5.0
WM
WM/122
56.00
1008
146
360
Anna Makarewicz
Tadeusz Luzak
1.5
12.0
MA
MA/123
55.98
1005
147
808
Mirosław Bieńkowski
Przemysław Pakuła
0.0
0.0
NZ
ZP/121
55.95
1002
148
40
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
4.0
0.5
PD
BBO/999
55.87
999
149
372
Tomasz Paluchowski
Zdzisław Laszczak
13.0
15.0
MA
MA/126
55.81
996
150
177
Czesław Ślepecki
Józef Wiese
3.0
5.0
DS
JG4/917
55.75
993
151
279
Mirosław Miłaszewicz
Tadeusz Birecki
5.0
5.0
LB
LB/75
55.70
990
152
796
Jerzy Dziemidowicz
Marek Tuziemski
2.0
2.0
ZP
ZP/116
55.69
987
153
656
Tadeusz Bastek
Jerzy Malinowski
3.0
3.0
WM
WM/122
55.68
984
154
106
Zdzisław Miezianko
Franciszek Miazga
3.0
3.0
DS
DS/144
55.67
981
155
498
Paweł Skałacki
Janusz Rżewski
7.0
5.0
MP
MP/40
55.65
978
156
99
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
2.0
1.5
DS
DS/144
55.62
975
157
650
Tadeusz Grochowski
Tadeusz Krajewski
3.0
2.5
WM
WM/122
55.59
972
158
603
Jarosław Pęski
Wojciech Wrosz
4.0
3.0
PM
PM/115
55.53
969
159
160
Jerzy Szechlicki
Henryk Hacik
0.0
2.0
WM
EL1/907
55.52
966
160
580
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
4.0
PM
PM/102
55.51
963
161
696
Józef Grewling
Zdzisław Romaniszyn
5.0
7.0
WP
WP/120
55.50
960
162
649
Remigiusz Graczyk
Mirosław Doroszuk
4.0
7.0
WM
WM/122
55.41
957
163
668
Dariusz Gołębiewski
Andrzej Rost
0.0
0.5
NZ
WM/132
55.11
954
164
806
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
7.0
7.0
ZP
ZP/121
55.10
951
165
345
Paweł Zaleski
Andrzej Kokoryka
3.0
7.0
LU
LU/90
55.06
948
166
492
Grzegorz Superson
Tadeusz Garbacik
7.0
9.0
MP
MP/40
55.06
945
167
217
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KP
KP/50
55.05
942
168
559
Mirosław Hryszko
Roman Kruk
3.0
7.0
PD
PD/81
55.04
939
169
329
Ireneusz Grabowski
Mariusz Trochimiuk
0.0
0.0
NZ
LU/150
55.04
936
170
56
Sergey Zlobich
Alexander Nekhoroshev
4.0
5.0
PD
BR1/912
55.02
933
171
792
Ryszard Pawłowski
Tomasz Derba
5.0
7.0
ZP
ZP/116
55.00
930
172
460
Aleksander Marciniak
Kazimierz Falkowski
5.0
4.0
MA
MA/65
54.97
927
173
785
Janina Leszko
Jerzy Leszko
0.0
2.0
LU
ZA2/916
54.97
924
174
473
Stanisław Przybylski
Jan Gorczyca
1.5
2.0
MP
MP/138
54.92
921
175
245
Dariusz Kowalczyk
Stanisław Banek
2.5
1.5
LB
LB/146
54.90
918
176
60
Weronika Simborskaya
Andrei Ruski
1.5
1.5
PD
BR1/912
54.89
915
177
45
Wojciech Kurzawski
Tadeusz Jakubiak
5.0
4.0
LB
PM
BBO/999
54.88
912
178
88
Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
7.0
7.0
KP
BY4/921
54.88
909
179
228
Damian Mazurak
Marian Nieznański
4.0
5.0
LB
LB/127
54.87
906
180
548
Jacek Śnieżek
Sławomir Lachowicz
2.0
3.0
OP
OP3/911
54.85
903
181
264
Jan Obuchowicz
Kazimierz Sługocki
7.0
12.0
LB
LB/149
54.82
900
182
166
Marian Malung
Stanisław Szafraniec
4.0
7.0
DS
JG2/920
54.79
897
183
64
Valery Kanstantsinau
Evgeni Filipowich
3.0
0.0
PD
NZ
BR1/912
54.79
894
184
355
Andrzej Probola
Bogusław Jóżwiak
0.5
0.0
MA
NZ
MA/123
54.78
891
185
659
Piotr Ciak
Tomasz Stopierzyński
4.0
5.0
WM
WM/122
54.77
888
186
419
Maciej Kowalski
Wojciech Biegajło
7.0
13.0
MA
LD
MA/126
54.73
885
187
749
Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
3.0
3.0
WP
WP/52
54.72
882
188
240
Janusz Śniadecki
Cezary Żuchowski
2.0
3.0
LB
LB/146
54.68
879
189
371
Dariusz Węgrowicz
Tadeusz Bożek
4.0
4.0
MA
MA/126
54.68
876
190
803
Stanisław Kietrys
Jerzy Schulz
7.0
7.0
ZP
ZP/116
54.63
873
191
753
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/52
54.62
870
192
207
Mariusz Krakowiak
Tomasz Kupczyk
4.0
4.0
KP
KP/50
54.61
867
193
633
Stanisław Kulesza
Łukasz Szczełkun
7.0
3.0
ZP
SZ2/910
54.60
864
194
525
Tadeusz Banach
Krzysztof Targoński
4.0
4.0
WM
OL3/925
54.59
861
195
558
Stefan Kopyt
Andrzej Błachno
2.0
3.0
PD
PD/81
54.59
858
196
244
Lidia Wilczak
Andrzej Rękosiak
4.0
7.0
LB
LB/146
54.58
855
197
518
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
7.0
9.0
MP
LB
MP/45
54.56
852
198
214
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
4.0
KP
KP/50
54.55
849
199
441
Roman Kowalewicz
Andrzej Sobula
1.0
1.0
MA
MA/62
54.50
846
200
126
Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
2.0
7.0
DS
DS/67
54.47
843
201
139
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
3.0
DS
DS/72
54.47
840
202
433
Janusz Kafel
Lech Bramorski
3.0
0.5
KP
MA/46
54.45
837
203
258
Krystyna Rogozińska
Józef Rogoziński
0.0
0.0
LB/149
54.42
834
204
613
Mirosław Kopowski
Bogusław Dyk
12.0
12.0
PM
PM/129
54.42
831
205
340
Mariusz Kowalski
Krzysztof Kujawa
9.0
18.0
LU
LU/90
54.38
829
206
691
Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WP
WP/120
54.38
827
207
551
Grzegorz Kostrzewa
Leszek Herman
4.0
7.0
OP
OP3/911
54.37
825
208
804
Marek Ostrowski
Tadeusz Rutkowski
5.0
5.0
ZP
ZP/121
54.36
823
209
740
Wiesław Pastuszko
Piotr Ertel
7.0
5.0
LB
WP/30
54.35
821
210
531
Jarosław Kłosiński
Wiktor Niewiara
2.0
4.0
WM
OL4/913
54.32
819
211
5
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
7.0
4.0
WP
BBO/999
54.27
817
212
576
Karol Grzywacz
Tadeusz Przybyło
2.0
7.0
PK
PK/118
54.27
815
213
120
Zbigniew Sobczyk
Bogdan Sokół
12.0
3.0
DS
DS/67
54.26
813
214
616
Kazimierz Zelga
Edward Cios
7.0
4.0
PM
PM/129
54.22
811
215
405
Tomasz Jochymski
Jakub Wojcieszek
7.0
15.0
MA
MA/126
54.21
809
216
822
Radosław Szopiński
Bogdan Świadek
7.0
2.0
ZP
ZP/56
54.18
807
217
410
Sylwester Młynarczuk
Maciej Modrzejewski
18.0
7.0
MA
MA/126
54.14
805
218
205
Mariusz Bielski
Bogdan Zieliński
3.0
4.0
KP
KP/50
54.11
803
219
275
Roman Łagoda
Zygmunt Radek
4.0
5.0
LB
LB/75
54.10
801
220
276
Jan Bartczak
Ryszard Beleć
3.0
3.0
LB
LB/75
54.08
799
221
180
Jerzy Dzięcielski
Krzysztof Komenda
5.0
4.0
DS
JG4/917
54.05
797
222
772
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
13.0
13.0
WP
WP/52
54.02
795
223
675
Barbara Szydłowska
Jacek Komodziński
2.0
3.0
WM
WM/140
53.99
793
224
429
Szymon Dutkiewicz
Edward Aranowski
4.0
4.0
MA
MA/46
53.93
791
225
494
Maksymilian Chodacki
Maciej Superson
3.0
4.0
SL
MP
MP/40
53.92
789
226
664
Ewa Tutaj
Zdzisław Pasek
4.0
4.0
WM
WM/122
53.89
787
227
71
Stanisław Fabczak
Zbigniew Rychlik
3.0
4.0
KP
BY2/915
53.84
785
228
80
Eugeniusz Seichter
Janusz Kurdej
7.0
4.0
KP
BY4/921
53.84
783
229
62
Ihar Radiukevich
Liudmila Vadukova
0.0
0.0
NZ
PD
BR1/912
53.82
781
230
107
Marek Jakubowski
Bolesław Szkodziński
1.5
0.0
DS
DS/144
53.75
779
231
424
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
4.0
7.0
MA
MA/126
53.75
777
232
814
Franciszek Pośnik
Kazimierz Rosiński
0.0
0.0
NZ
ZP/121
53.75
775
233
84
Kazimierz Mazurkiewicz
Marek Wyżlic
0.0
0.0
KP
NZ
BY4/921
53.69
773
234
688
Sebastian Nowak
Radzisław Oczkowicz
2.0
3.0
WP
WP/120
53.67
771
235
610
Maria Tomczewska
Wojciech Majchrowski
7.0
4.0
PM
PM/129
53.64
769
236
766
Witold Szczepaniak
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WP
WP/52
53.55
767
237
573
Jerzy Paja
Eugeniusz Strzyż
7.0
4.0
PK
PK/118
53.55
765
238
302
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LD
LD/48
53.54
763
239
539
Eryk Hamerski
Ryszard Ryszka
2.0
2.0
OP
OP/95
53.50
761
240
625
Franciszek Albekier
Danuta Skowronek
0.5
1.5
ZP
SZ2/910
53.50
759
241
606
Ryszard Sierżęga
Andrzej Dobkowicz
3.0
3.0
PM
PM/115
-0.17
53.47
757
242
413
Andrzej Musiał
Jacek Musiał
3.0
2.5
MA
MA/126
53.44
755
243
500
Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Stefaniuk
4.0
12.0
MP
MP/40
53.44
753
244
453
Danuta Krupnik
Bolesław Krzewski
5.0
7.0
MA
MA/65
53.43
751
245
482
Stefan Dargel
Eugeniusz Prusak
7.0
4.0
MP
MP/139
53.43
749
246
805
Ryszard Kirkowski
Wiesław Padewski
4.0
4.0
ZP
ZP/121
53.39
747
247
782
Jolanta Ziętara
Radosław Osiński
5.0
0.0
WP
WP/927
53.38
745
248
149
Daniel Wesołowski
Ziemowit Nowak
3.0
4.0
PM
EL1/907
53.37
743
249
589
Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
3.0
3.0
PM
PM/102
53.36
741
250
622
Marian Woźniak
Danuta Sochacka-Kucharczyk
3.0
1.5
SL
SL/131
53.33
739
251
523
Jerzy Gruchacz
Witold Olender
0.0
0.0
NZ
OL3/925
53.32
737
252
800
Kazimierz Wiliński
Henryk Pakuła
7.0
4.0
ZP
ZP/116
53.30
735
253
336
Janusz Rydel
Andrzej Mackiewicz
0.0
2.0
NZ
LU
LU/150
53.30
733
254
838
Wojciech Harasimowicz
Piotr Wilczok
3.0
2.0
MP
ZP
ZP/63
53.28
731
255
588
Olga Zabulewicz
Dariusz Chmielewski
4.0
4.0
PM
PM/102
53.25
729
256
299
Andrzej Krakowiak
Marszał Mirosław
5.0
4.0
LD
LD/48
53.24
727
257
119
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
5.0
5.0
DS
DS/67
53.24
725
258
181
Marek Kaczan
Grzegorz Prusak
4.0
4.0
KP
KP/114
53.20
723
259
35
Andrzej Przygodzki
Grzegorz Balcerowicz
2.0
7.0
SW
KP
BBO/999
53.20
721
260
582
Witold Kaliński
Janusz Kobylarski
12.0
3.0
PM
PM/102
53.18
719
261
509
Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MP
MP/40
53.18
717
262
784
Paweł Bodoń
Andrzej Małdziński
5.0
4.0
WP
WP/927
53.17
715
263
303
Krzysztof Han
Zbigniew Wiązek
1.5
0.0
LD
LD/92
53.14
713
264
780
Witold Grześkowiak
Andrzej Konkel
3.0
0.0
WP
WP/927
53.13
711
265
337
Danuta Skonieczna
Krzysztof Grabarz
4.0
1.5
LU
LU/150
53.08
709
266
653
Andrzej Daszczuk
Patryk Reszczyński
3.0
4.0
WM
WM/122
53.08
707
267
267
Krystyna Choroś
Tadeusz Choroś
5.0
5.0
LB
LB/149
53.08
705
268
68
Kazimierz Buchalski
Czesław Biały
0.0
0.0
KP
BY2/915
53.05
703
269
81
Jan Siwczyński
Andrzej Łoziński
0.0
0.0
KP
NZ
BY4/921
53.03
701
270
353
Bogumił Kącicki
Krzysztof Kos
3.0
3.0
MA
MA/123
53.02
699
271
325
Józef Małysz
Wiesław Pawelec
5.0
5.0
LU
LU/145
53.01
697
272
122
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
53.01
695
273
37
Eugeniusz Konik
Przemysław Ślesicki
4.0
7.0
OP
MA
BBO/999
53.00
693
274
448
Marek Janota
Waldemar Putz
1.0
4.0
MA
LD
MA/62
52.99
691
275
49
Illia Feranchuk
Liudmila Nestsiaronak
2.0
0.0
PD
BR1/912
52.98
689
276
427
Sławomir Malanowski
Marek Krowicki
1.0
1.0
MA
MA/46
52.97
687
277
757
Piotr Busse
Jerzy Mścisz
18.0
13.0
WP
WP/52
52.96
685
278
190
Tadeusz Domka
Piotr Litwin
4.0
4.0
KP
KP/114
52.96
683
279
43
Leszek Biegański
Leszek Pęcherzewski
5.0
5.0
MA
BBO/999
52.96
681
280
687
Romuald Bartoszko
Andrzej Czepnik
4.0
5.0
WP
WP/120
52.95
679
281
381
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
7.0
5.0
MA
MA/126
52.89
677
282
407
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
7.0
7.0
MA
MA/126
52.86
675
283
320
Marek Czerniawski
Grzegorz Czapulak
3.0
4.0
DS
LG4/903
1.52
52.79
673
284
292
Czesław Pawłosik
Andrzej Tybura
3.0
5.0
LD
LD/119
52.78
671
285
4
Józef Krasowski
Zdzisław Klimczak
2.0
3.0
DS
BBO/999
52.76
669
286
199
Bogdan Najmrodzki
Jan Rdesiński
7.0
4.0
KP
KP/125
52.71
667
287
18
Stanisław Nowak
Wiesław Pietrzak
2.5
5.0
SL
WM
BBO/999
52.68
665
288
55
Aliaksei Bytskevich
Dmitry Mitsura
1.5
1.5
PD
BR1/912
52.67
663
289
48
Jan Linke
Waldemar Gram
3.0
4.0
WP
BBO/999
52.67
661
290
592
Aleksander Chrenowski
Jacek Lew
13.0
13.0
PM
PM/102
52.65
659
291
553
Jan Ciulkin
Marian Krasowski
4.0
3.0
PD
PD/81
52.63
657
292
579
Jerzy Komorowski
Edmund Pinkiewicz
5.0
12.0
PM
PM/102
52.62
655
293
513
Jarosław Kowalik
Jerzy Kozłowski
3.0
3.0
MP
MP/45
52.61
653
294
184
Leszek Zdrojewski
Stanisław Dankowski
2.5
4.0
KP
KP/114
52.61
651
295
19
Daniel Wacławek
Mariusz Wierzchowski
1.0
1.0
MA
ZP
BBO/999
52.59
649
296
762
Waldemar Bąk
Jarosław Marczewski
0.5
2.0
WP
WP/52
52.57
647
297
679
Henryk Stefanko
Krzysztof Tekielski
3.0
2.0
WM
WM/140
52.57
645
298
141
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.0
DS
DS/72
52.52
643
299
745
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
4.0
3.0
WP
WP/52
52.52
641
300
297
Zbigniew Kowalczyk
Bartosz Maszczyk
0.0
0.5
LD
LD/48
52.43
639
301
285
Paweł Babecki
Krzysztof Majkowski
4.0
4.0
LD
LD/119
52.41
637
302
426
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZ
MA/46
52.40
635
303
568
Bolesław Smorąg
Tadeusz Szemraj
5.0
5.0
PK
PK/118
52.38
633
304
273
Zdzisław Dolata
Stanisław Miłaszewicz
3.0
5.0
LB
LB/75
52.38
631
305
752
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
0.0
4.0
NZ
WP
WP/52
52.34
629
306
310
Mirosław Grobelny
Józef Wojtal
0.0
2.0
LD
LD/92
52.34
627
307
231
Krzysztof Hajkowski
Krzysztof Rogoziński
7.0
12.0
LB
LB/127
52.31
625
308
635
Janina Kulińska
Bogdan Kuliński
5.0
13.0
WM
WM/122
52.30
623
309
20
Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
1.5
1.5
ZP
BBO/999
52.28
621
310
443
Wojciech Makarewicz
Marek Cieniewicz
2.0
3.0
MA
MA/62
52.24
619
311
563
Sebastian Wybranowski
Bogusław Nidecki
3.0
4.0
PK
PK/118
52.23
617
312
247
Edward Śniadecki
Arkadiusz Jaramowski
1.5
0.0
LB
LB/146
52.23
615
313
200
Stefan Kamiński
Zdzisław Świtalski
2.0
0.5
KP
KP/125
52.21
613
314
450
Lena Ostrowska
Katarzyna Perkowska
1.0
1.5
MA
MA/62
52.19
611
315
710
Rajmund Wiśniewski
Robert Górny
4.0
4.0
KP
WP/147
52.17
609
316
27
Łukasz Sepczyński
Roman Borkowski
1.0
1.5
MA
LU
BBO/999
52.14
607
317
703
Mirosław Powązka
Zdzisława Zabłocka
3.0
2.0
WP
WP/142
52.12
605
318
569
Bogusław Ferenc
Władysław Chodziński
7.0
7.0
PK
PK/118
52.10
603
319
185
Bogusz Nalazek
Tadeusz Wasilewski
7.0
5.0
KP
KP/114
-0.30
52.09
601
320
75
Julian Jurski
Marek Nazarewicz
7.0
4.0
KP
BY4/921
52.05
599
321
21
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
3.0
3.0
MP
BBO/999
52.01
597
322
504
Bogusław Wardzała
Adam Serafin
7.0
5.0
MP
MP/40
52.01
595
323
165
Albert Jasiorowski
Mścisław Ociesa
3.0
4.0
DS
JG2/920
51.99
593
324
135
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
3.0
3.0
DS
DS/72
51.99
591
325
253
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
4.0
5.0
LB
LB/149
51.98
589
326
476
Andrzej Piszczek
Tadeusz Wojdyło
3.0
0.0
MP
MP/139
51.95
587
327
30
Ireneusz Siemieniako
Ryszard Kubik
3.0
4.0
DS
BBO/999
51.92
585
328
392
Andrzej Gołygowski
Andrzej Gelberg
7.0
7.0
WP
MA
MA/126
-0.50
51.91
583
329
346
Jan Pastuszak
Jacek Baka
5.0
7.0
LU
LU/90
51.89
581
330
571
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
18.0
13.0
PK
PK/118
51.88
579
331
93
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
2.0
MA
CI1/918
51.85
577
332
201
Mariusz Błażyński
Zbigniew Pełka
1.5
0.0
KP
KP/125
51.84
575
333
840
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
5.0
5.0
ZP
ZP/63
51.84
573
334
741
Grzegorz Wichtowski
Marek Wichtowski
4.0
5.0
WP
WP/30
51.82
571
335
327
Marcin Pachniewski
Jan Wawryniuk
3.0
3.0
LU
LU/145
51.80
569
336
769
Jerzy Nowak
Andrzej Mazurek
12.0
7.0
WP
WP/52
51.80
567
337
206
Kazimierz Ligęza
Wiesław Niewiadomy
5.0
3.0
KP
KP/50
51.78
565
338
594
Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
4.0
3.0
PM
PM/102
51.77
563
339
263
Zdzisław Korona
Marek Nowak
3.0
3.0
LB
LB/149
51.73
561
340
348
Stanisław Zawadzki
Stefan Maruszewski
0.0
0.0
NZ
MA/123
51.72
559
341
599
Marek Szymborski
Marek Parol
3.0
3.0
PM
PM/115
51.68
557
342
252
Leszek Latocki
Wiesław Myszkiewicz
4.0
7.0
LB
LB/149
51.66
555
343
788
Henryk Prędkiewicz
Jan Szwakopf
1.0
1.5
LU
ZA2/916
51.65
553
344
454
Rafał Maszenda
Dariusz Krajewski
2.0
13.0
MA
MA/65
51.59
551
345
192
Mieczysław Rejniak
Waldemar Buśko
2.5
0.0
KP
KP/114
-0.45
51.58
549
346
714
Mirosław Jankowski
Robert Góralczyk
0.0
0.5
WP
WP/147
51.58
547
347
775
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
4.0
3.0
PM
WP/52
51.57
545
348
725
Tomasz Gajewski
Szymon Bielawski
0.0
0.0
WP/151
51.57
543
349
564
Kazimierz Dziok
Wojciech Paszko
7.0
5.0
PK
PK/118
51.54
541
350
505
Kazimierz Chłobowski
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MP
MP/40
51.52
539
351
831
Władysław Kucenko
Dariusz Głowiński
4.0
1.0
ZP
ZP/63
51.48
537
352
286
Waldemar Brzozowski
Mirosław Andrzejczak
3.0
3.0
LD
LD/119
51.47
535
353
136
Roland Lippik
Jacek Rutowicz
4.0
4.0
DS
DS/72
51.43
533
354
464
Grzegorz Jantas
Renata Jantas
0.0
0.0
MP
MP/138
51.38
531
355
251
Zbigniew Nahorski
Stanisław Pryputniewicz
7.0
4.0
LB
LB/149
51.36
529
356
159
Marian Grabowski
Roman Błoński
0.0
2.0
WM
EL1/907
51.35
527
357
13
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
4.0
15.0
PM
BBO/999
51.35
525
358
621
Tomasz Pawełczyk
Michał Kaleta
0.5
1.5
SL
SL/131
51.34
523
359
142
Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
9.0
DS
DS/72
51.33
521
360
6
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
1.0
1.0
MA
BBO/999
51.33
519
361
54
Aliaksandr Chystsiakou
Arkadzi Kastsiukevich
0.0
0.0
PD
BR1/912
51.31
517
362
439
Lech Bujnowski
Tadeusz Knap
0.5
3.0
MA
MA/62
51.28
515
363
287
Ryszard Maras
Jan Pajor
4.0
4.0
LD
LD/119
51.27
513
364
560
Jakub Zawada
Kamil Nowak
3.0
4.0
PK
PK/118
51.25
511
365
380
Krzysztof Sokół
Bogusław Pawszak
2.5
12.0
MA
MA/126
51.25
509
366
332
Sławomir Czech
Jan Przygrodzki
4.0
7.0
LU
LU/150
51.24
507
367
781
Jerzy Schedler
Mirosław Grobelkiewicz
3.0
2.0
WP
WP/927
51.23
505
368
471
Rafał Knybel
Jan Reczek
0.0
0.0
MP
MP/138
51.19
503
369
349
Tadeusz Błażyński
Ryszard Bodziachowski
0.0
0.0
NZ
MA/123
51.19
501
370
524
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
7.0
3.0
WM
OL3/925
51.17
499
371
118
Ryszard Mazurkiewicz
Ryszard Rolka
0.0
4.0
DS
DS/67
51.15
497
372
627
Stanisław Grzyb
Wojciech Witkowski
5.0
3.0
ZP
SZ2/910
51.15
495
373
347
Olga Wrzos
Henryk Przybysławski
3.0
4.0
MA
MA/123
51.15
493
374
437
Przemysław Grzeszkowiak
Kazimierz Grzeszkowiak
0.0
3.0
MA
MA/62
51.14
491
375
508
Janusz Szyszkowski
Marek Jaworski
12.0
9.0
MP
MP/40
51.12
489
376
66
Rimantas Cizaukas
Henadzi Medusheuski
0.0
2.0
NZ
PD
BR1/912
51.11
487
377
261
Michał Cieplicki
Paweł Pietrażycki
4.0
4.0
LB
LB/149
51.10
485
378
478
Eugeniusz Pyka
Krzysztof Zych
2.0
3.0
MP
MP/139
51.10
483
379
304
Jerzy Szubiga
Lechosław Janczar
4.0
4.0
LD
LD/92
51.09
481
380
816
Stanisław Buczkowski
Stanisław Jankowski
0.0
0.0
NZ
ZP
ZP/121
51.04
479
381
662
Jan Janiak
Wiesław Krzemieński
7.0
12.0
WM
WM/122
50.97
477
382
417
Stanisław Turlej
Maria Szymańska
0.5
0.5
MA
MA/126
-0.50
50.97
475
383
110
Tomasz Baj
Paweł Górzyński
3.0
1.5
DS
DS/144
50.92
473
384
28
Yan Shpuntou
Dominik Jastrzębski
4.0
3.0
MP
MA
BBO/999
50.91
471
385
451
Mariusz Nowak
Jarosław Szczygieł
7.0
3.0
MA
MA/65
50.91
469
386
314
Wiesław Kozieł
Marian Gołąbek
1.5
0.0
DS
LG4/903
1.52
50.89
467
387
187
Józef Matuszewski
Igor Smyk
4.0
2.5
KP
KP/114
50.88
465
388
9
Marek Kiepura
Czesław Szur
5.0
4.0
MP
PM
BBO/999
50.87
463
389
671
Ryszard Łasowski
Stanisław Witek
7.0
7.0
WM
WM/132
50.86
461
390
624
Aleksander Jasiukiewicz
Andrzej Szczodry
1.5
2.5
ZP
SZ2/910
50.84
459
391
29
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
1.5
2.0
MA
BBO/999
50.84
457
392
470
Dawid Karpik
Oskar Trybus
0.5
0.5
MP
MP/138
50.77
455
393
143
Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5
DS
DS/72
50.77
453
394
222
Jerzy Kowalski
Jarosław Żurawski
13.0
3.0
KP
KP/50
50.74
451
395
799
Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
2.5
2.5
ZP
ZP/116
50.72
449
396
812
Zygmunt Adamczyk
Leszek Kawa
0.0
0.0
NZ
ZP/121
50.70
447
397
701
Zbigniew Klimczak
Zygmunt Żaczek
3.0
2.0
WP
WP/142
50.70
445
398
771
Karolina Skubich
Michał Wojciechowski
1.5
3.0
WP
WP/52
50.63
443
399
1
Sławomir Wiszniewski
Wanda Wiszniewska
3.0
2.0
OP
BBO/999
50.61
441
400
167
Stanisław Sutkowski
Janusz Zajączkowski
3.0
3.0
DS
JG2/920
50.55
439
401
673
Kazimierz Kulas
Dariusz Łuczak
7.0
4.0
WM
WM/132
50.55
437
402
210
Mirosław Graczkowski
Stanisław Łański
5.0
7.0
KP
KP/50
50.55
435
403
203
Michał Krzoska
Mariusz Wróblewicz
0.0
0.0
KP
KP/125
50.54
433
404
46
Marek Figurski
Józef Klimowski
2.0
2.0
ZP
BBO/999
50.52
431
405
51
Dmitry Kamlyuk
Alexandr Ananich
1.5
0.0
PD
NZ
BR1/912
50.46
429
406
123
Krzysztof Obłój
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DS
DS/67
50.45
427
407
96
Jan Malinowski
Marcin Stryczyński
5.0
4.0
MA
CI1/918
50.45
425
408
140
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
4.0
7.0
DS
DS/72
50.42
423
409
53
Ala Khina
Dzmitry Prasandzeyeu
2.0
2.0
PD
BR1/912
50.37
421
410
78
Jagna Wajda
Mateusz Koszutowski
1.0
1.0
KP
BY4/921
50.35
419
411
175
Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
3.0
4.0
DS
JG4/917
50.35
417
412
530
Jaroslaw Jurczenko
Wojciech Walkiewicz
0.0
2.5
WM
OL4/913
50.34
415
413
295
Adam Żywiec
Krzysztof Cieślak
3.0
0.0
SL
LD
LD/48
50.34
412
414
643
Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
1.5
0.0
WM
WM/122
50.31
411
415
335
Aneta Leńczuk
Grzegorz Krawczyk
1.0
1.5
LU
LU/150
50.31
410
416
414
Jacek Kiraszczuk
Krzysztof Najda
1.0
5.0
MA
MA/126
50.25
409
417
352
Stefan Jakubowski
Sławomir Sierocki
3.0
3.0
MA
MA/123
50.24
408
418
536
Michał Bąk
Leopold Przygoda
2.0
4.0
OP
OP/95
50.22
407
419
265
Walentyna Jaskuła
Kazimierz Jaskuła
4.0
7.0
LB
LB/149
50.21
406
420
226
Franciszek Radwan
Józef Żarski
2.0
2.0
LB
LB/127
50.19
405
421
842
Andrzej Jabłoński
Andrzej Szłapka
3.0
2.0
ZP
ZP/63
50.18
404
422
575
Adam Żarnowski
Tomasz Ukraiński
7.0
12.0
PK
PK/118
50.13
403
423
602
Ewa Stukan
Marek Kulpa
1.5
3.0
PM
PM/115
50.10
402
424
193
Eugeniusz Ogonek
Piotr Szczuka
4.0
7.0
KP
KP/114
50.07
401
425
289
Zbyszek Ratajczak
Jerzy Kudlik
1.5
0.0
LD
LD/119
50.05
400
426
409
Zygmunt Dumała
Lech Sadoś
4.0
12.0
MA
MA/126
50.01
399
427
585
Monika Suchodolska
Antoni Sękowski
1.0
18.0
PM
PM/102
50.01
398
428
495
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
50.00
397
429
271
Emilia Szajowska
Tomasz Zarębski
1.5
2.0
LB
LB/75
49.99
396
430
151
Regina Wołek
Witold Nowicki
2.5
0.0
WM
WP
EL1/907
49.96
395
431
472
Ryszard Bolek
Jacek Witek
1.5
1.5
MP
MP/138
49.95
394
432
661
Marek Nasiłowski
Sławomir Kunz
1.0
1.0
WM
WM/122
49.86
393
433
527
Janusz Puchalski
Andrzej Wezdecki
2.0
0.0
WM
NZ
OL3/925
49.85
392
434
783
Stanisław Wańkiewicz
Zbigniew Sikorski
0.0
2.0
WP
WP/927
49.84
391
435
86
Zbigniew Ehlert
Jerzy Kurzawski
4.0
5.0
KP
BY4/921
49.83
390
436
604
Andrzej Pieper
Jan Maciejewski
4.0
7.0
PM
PM/115
49.81
389
437
194
Jarosław Łakomy
Jakub Mitke
5.0
3.0
KP
KP/114
49.79
388
438
758
Michał Dembiński
Marcin Pędziński
7.0
15.0
WP
WP/52
49.79
387
439
67
Marcin Piotrowski
Mikołaj Piotrowski
5.0
0.0
KP
BY2/915
49.76
386
440
131
Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
2.0
3.0
DS
DS/67
49.76
385
441
793
Mirosław Sankiewicz
Edward Kaczmarek
5.0
7.0
ZP
ZP/116
49.76
384
442
699
Tomasz Klimczak
Kazimierz Macioszczyk
2.0
1.5
WP
WP/142
49.74
383
443
256
Bronisław Lasota
Zdzisław Rzucidło
7.0
4.0
LB
LB/149
49.74
382
444
311
Antoni Jabłoński
Zdzisław Łuczak
0.0
0.0
LD
LD/92
49.63
381
445
506
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.0
3.0
MP
MP/40
49.58
380
446
196
Roman Grabowski
Benedykt Mieszczak
2.0
2.0
KP
KP/125
49.56
379
447
549
Zenon Pierzchała
Stanisław Graboń
3.0
3.0
OP
OP3/911
49.52
378
448
268
Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
5.0
5.0
LB
LB/149
49.51
377
449
246
Mieczysław Kańdulski
Adam Łagowski
1.5
1.5
LB
LB/146
49.50
376
450
689
Jan Kalicki
Adam Misiak
3.0
2.0
WP
WP/120
49.50
375
451
197
Włodzimierz Heymann
Alfred Nowak
3.0
5.0
KP
KP/125
49.49
374
452
270
Jan Stoklasek
Mirosław Sokołowski
4.0
4.0
LB
LD
LB/75
49.48
373
453
634
Jan Rogowski
Grzegorz Probola
18.0
7.0
WM
WM/122
49.48
372
454
341
Dariusz Koproń
Dariusz Grodzki
15.0
2.0
LU
LU/90
49.48
371
455
672
Stanisław Hartwig
Jerzy Wilczewski
2.0
2.5
WM
NZ
WM/132
-0.50
49.47
370
456
438
Damian Trojnara
Bronisław Kamiński
1.0
2.0
MA
MA/62
49.46
369
457
57
Viktar Lipnitski
Sergey Romanovich
2.0
0.0
PD
NZ
BR1/912
49.45
368
458
376
Jacek Komorowski
Adam Mielczarek
1.5
1.5
MA
MA/126
49.44
367
459
708
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
4.0
1.0
WP
WP/147
49.44
366
460
770
Cezary Serek
Danuta Kazmucha
9.0
13.0
WP
WP/52
49.43
365
461
754
Waldemar Nowak
Rafał Słociński
3.0
1.5
WP
WP/52
49.42
364
462
572
Janusz Jarząbek
Wincenty Chmiel
5.0
5.0
PK
PK/118
49.38
363
463
695
Janusz Jędrzejewski
Jerzy Wilczek
4.0
2.0
WP
WP/120
49.36
362
464
293
Igor Łobodziński
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
49.28
361
465
491
Robert Podsiadły
Bożena Czarska
2.0
7.0
MP
MP/40
49.25
360
466
408
Wojciech Gaweł
Piotr Tuczyński
15.0
13.0
MA
MA/126
49.22
359
467
693
Bogusław Barański
Marek Juszczak
3.0
4.0
WP
WP/120
49.16
358
468
309
Kazimierz Wojajczyk
Józef Marcinkowski
2.0
0.0
LD
LD/92
49.15
357
469
358
Piotr Kokoszka
Jan Szewc
0.0
1.0
NZ
MA
MA/123
49.13
356
470
117
Andrzej Suchodolski
Michał Stadnik
3.0
4.0
DS
DS/67
49.10
355
471
632
Jan Damazyn
Tadeusz Leszczyński
0.5
4.0
ZP
SZ2/910
49.09
354
472
331
Marek Michalczyk
Zdzisław Herbut
2.0
4.0
LU
LU/150
49.08
353
473
212
Maciej Stanek
Andrzej Jarmużek
7.0
3.0
KP
KP/50
49.08
352
474
623
Krzysztof Kędzbok
Jerzy Matura
2.0
2.5
SL
SL/131
49.07
351
475
444
Marcin Walczak
Tomasz Kozłowski
4.0
2.0
MA
MA/62
49.07
350
476
815
Zbigniew Olton
Michał Sikorski
3.0
3.0
ZP
ZP/121
49.06
349
477
219
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
1.0
3.0
KP
KP/50
49.01
348
478
238
Waldemar Lewandowski
Ryszard Sakowicz
12.0
12.0
LB
LB/127
48.98
347
479
386
Katarzyna Paluchowska
Grzegorz Fijałkowski
1.5
7.0
MA
MA/126
48.95
346
480
74
Jacek Kozłowski
Janusz Pietrzykowski
0.0
0.0
NZ
BY4/921
48.93
345
481
434
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
2.0
3.0
MA
MA/46
48.87
344
482
511
Mieczysław Szwarc
Grzegorz Żyła
3.0
4.0
MP
MP/40
48.85
343
483
361
Anna Mandecka
Krzysztof Latoszewski
7.0
7.0
MA
MA/126
48.85
342
484
132
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
4.0
DS
DS/67
48.84
341
485
605
Aleksander Basiaga
Aleksander Kubina
0.0
1.5
PM
PM/115
-0.50
48.84
340
486
499
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
4.0
2.0
MP
MP/40
48.83
339
487
389
Andrzej Fengler
Hubert Zacharski
4.0
2.0
MA
MA/126
48.80
338
488
455
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
3.0
4.0
MA
MA/65
48.74
337
489
395
Tomasz Piątkowski
Marek Wrocławski
7.0
3.0
MA
MA/126
48.73
336
490
773
Marek Sosiński
Tomasz Wasilewski
5.0
5.0
WP
WP/52
48.72
335
491
700
Paweł Galuba
Kazimierz Wyszomirski
1.0
1.0
WP
WP/142
48.70
334
492
681
Jan Radziul
Henryk Sokołowski
0.0
0.0
NZ
WM/140
48.69
333
493
36
Marek Kwiatkowski
Tomasz Patalan
3.0
3.0
ZP
WM
BBO/999
48.65
332
494
736
Zbigniew Surowiński
Grzegorz Zawieja
3.0
2.5
LB
WP/30
48.61
331
495
638
Leonard Jaskowiak
Wiesław Podlecki
12.0
1.5
WM
WM/122
48.60
330
496
387
Piotr Nauman
Grzegorz Krupicz
3.0
0.0
MA
NZ
MA/126
48.60
329
497
411
Tadeusz Filaber
Jerzy Małożewski
5.0
5.0
MA
MA/126
48.55
328
498
601
Bogdan Frydrychowicz
Teresa Górkiewicz
2.0
2.0
PM
PM/115
48.55
327
499
220
Zofia Zachwieja
Józef Palewicz
0.5
4.0
KP
KP/50
48.55
326
500
397
Eugeniusz Sawicki
Janusz Zaręba
0.5
2.0
MA
MA/126
48.53
325
501
14
Artur Soszyński
Edward Piwowar
1.0
0.0
MA
WP
BBO/999
48.53
324
502
144
Albina Suder
andrzej suder
2.0
0.0
DS
DS/72
48.50
323
503
22
Piotr Kruczek
Krzysztof Ziewacz
1.0
4.0
PK
MP
BBO/999
48.49
322
504
779
Grzegorz Maćkowiak
Piotr Czyżewski
3.0
3.0
WP
WP/927
48.48
321
505
249
Lesław Hugiel
Zygmunt Sanocki
7.0
5.0
LB
LB/149
48.46
320
506
147
Bernard Rynkowski
Jerzy Kwoczek
0.0
0.0
WM
NZ
EL1/907
-0.45
48.44
319
507
459
Jerzy Słomski
Wiesław Skupiński
2.0
2.5
MA
MA/65
48.43
318
508
739
Dariusz Stempień
Dariusz Furmaniak
3.0
4.0
LB
WP/30
48.41
317
509
820
Stanisław Charkot
Wojciech Waszkiewicz
5.0
4.0
ZP
ZP/56
48.41
316
510
125
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
7.0
3.0
DS
DS/67
48.40
315
511
315
Ryszard Rączkowski
Jerzy Małek
4.0
3.0
DS
LG4/903
1.52
48.39
314
512
811
Janusz Hryniewicz
Dionizy Grząśko
1.5
1.5
ZP
ZP/121
48.36
313
513
654
Krzysztof Pikus
Janusz Wróblewski
18.0
7.0
WM
WM/122
48.36
312
514
172
Bolesław Andrzejewski
Andrzej Ołpiński
2.0
4.0
DS
JG2/920
48.36
311
515
561
Jerzy Rybarski
Józef Wrona
0.0
5.0
PK
PK/118
48.29
310
516
728
Mariusz Winkler
Krzysztof Janecki
0.0
0.0
WP/151
48.27
309
517
629
Ryszard Gaca
Lucjan Marchewka
3.0
0.0
ZP
NZ
SZ2/910
48.23
308
518
520
Monika Czub-Gołaszewska
Adam Waśko
3.0
4.0
MP
MP/45
48.14
307
519
368
Ireneusz Wojda
Tadeusz Wojda
1.5
1.5
MA
MA/126
48.12
306
520
514
Jacek Zając
Jerzy Kłusek
7.0
5.0
MP
MP/45
48.11
305
521
224
Karol Nowak
Mirosław Kuśmierek
1.5
1.0
KP
KP/50
48.11
304
522
493
Łukasz Pląder
Tomasz Daniel
2.0
2.0
MP
MP/40
48.07
303
523
317
Jan Maślanka
Roman Siwiec
4.0
2.5
DS
LG4/903
1.52
48.07
302
524
121
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DS
DS/67
47.97
301
525
798
Zbigniew Kułaczkowski
Krzysztof Orzechowski
7.0
5.0
ZP
ZP/116
47.96
300
526
452
Michał Maszenda
Leszek Łuniewski
1.5
12.0
MA
MA/65
47.95
299
527
497
Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MP
MP/40
47.93
298
528
827
Grzegorz Kaźmierczak
Kazimierz Szlachta
7.0
7.0
ZP
ZP/56
47.90
297
529
375
Sławomir Rokicki
Adam Ratyński
9.0
18.0
MA
WP
MA/126
47.85
296
530
216
Jan Nawrocki
Michał Dolny
7.0
1.5
KP
KP/50
47.82
295
531
742
Jerzy Adamczak
Zdzisław Stachowiak
3.0
3.0
WP
WP/30
47.80
294
532
665
Leonard Januszko
Czesław Kornacki
3.0
4.0
WM
WM/122
47.79
293
533
484
Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
7.0
SL
MP
MP/40
47.79
292
534
73
Tomasz Perduta
Mariusz Krawczyński
0.0
0.0
NZ
BY4/921
47.74
291
535
684
Zbigniew Geisler
Waldemar Pałka
3.0
3.0
WP
WP/120
47.64
290
536
697
Marek Bukowski
Kazimierz Lis
4.0
4.0
WP
WP/120
47.63
289
537
101
Jan Grocholski
Sebastian Grocholski
2.0
1.0
DS
DS/144
47.62
288
538
813
Andrzej Popinigis
Marian Rosenbajger
3.0
3.0
ZP
ZP/121
47.60
287
539
777
Mieczysław Głowacki
Marian Wiśniewski
0.0
0.0
WP/927
47.58
286
540
557
Marian Urwanowicz
Andrzej Prasalski
7.0
5.0
PD
PD/81
47.57
285
541
124
Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
1.0
3.0
DS
DS/67
47.56
284
542
388
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0
MA
MA/126
47.54
283
543
694
Tomasz Mielcarek
Zbigniew Roth
3.0
2.0
WP
WP/120
47.54
282
544
328
Jan Czarniecki
Piotr Zawiślak
4.0
4.0
LU
LU/145
47.52
281
545
11
Zdzisław Widomski
Włodzimierz Kozicki
5.0
5.0
LU
WP
BBO/999
47.51
280
546
670
Aleksander Cydejko
Jan Stańczak
4.0
7.0
WM
WM/132
47.47
279
547
356
Antoni Kałucki
Piotr Popławski
1.0
1.5
MA
MA/123
47.46
278
548
735
Adam Cukier
Tadeusz Rudziński
4.0
4.0
LB
WP/30
47.46
277
549
370
Wojciech Kostrzewa
Andrzej Biliński
4.0
5.0
MA
MA/126
47.45
276
550
709
Leszek Nowakowski
Leszek Waszak
1.5
0.0
KP
WP
WP/147
47.44
275
551
351
Jan Palacz
Stanisław Kraszewski
3.0
0.0
MA
NZ
MA/123
47.44
274
552
406
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
13.0
4.0
MA
PM
MA/126
47.39
273
553
150
Jerzy Sukow
Jerzy Ratkowski
9.0
4.0
WM
EL1/907
47.37
272
554
646
Jan Gorczyca
Tomasz Sinkiewicz
3.0
4.0
WM
WM/122
47.35
271
555
776
Rafał Junik
Waldemar Pawłowski
7.0
0.0
WP
WP/927
47.34
270
556
34
Elżbieta Pasiuk
Iwona Rzeźnicka
1.0
1.5
MA
BBO/999
47.22
269
557
794
Tadeusz Mediuch
Jan Babiniec
0.5
1.0
ZP
ZP/116
47.22
268
558
651
Andrzej Burzyński
Zdzisław Kurkowski
0.0
1.0
WM
WM/122
47.21
267
559
324
Mieczysław Buczek
Gabriel Szarafin
3.0
5.0
LU
LU/145
47.15
266
560
731
Michał Zdun
Maciej Cieślukowski
0.0
0.0
WP/151
47.12
265
561
475
Jan Fudali
Jan Sularz
0.0
0.0
MP/139
47.12
264
562
163
Rena Bieda
Ewa Zaleska
0.0
0.0
NZ
EL1/907
47.11
263
563
667
Lucyna Krutelewicz
Marek Torebko
4.0
0.0
WM
WM/122
47.10
262
564
307
Jerzy Gauza
Zbigniew Ruszkowski
0.0
0.0
LD
LD/92
47.07
261
565
373
Adam Żelazny
Zofia Zaręba
4.0
2.5
MA
MA/126
47.03
260
566
449
Joanna Dziekańska
Mateusz Stępiński
0.5
5.0
MA
MA/62
47.00
259
567
109
Andrzej Łada
Lesław Grakowicz
2.0
1.5
DS
DS/144
46.99
258
568
162
Mariusz Sarnowski
Wojciech Aniszewski
0.0
2.0
NZ
WM
EL1/907
-0.45
46.97
257
569
269
Józef Sikora
Jerzy Ryndak
4.0
4.0
LB
LB/75
46.95
256
570
176
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
4.0
1.0
DS
JG4/917
46.95
255
571
50
Aleksandr Malinka
Yuriy Scherbeach
0.0
0.0
NZ
BR1/912
46.92
254
572
479
Adam Łączny
Stefan Chadziński
4.0
2.0
MP
MP/139
46.92
253
573
823
Leszek Konieczny
Marian Siwy
4.0
7.0
ZP
ZP/56
46.88
252
574
446
Łukasz Sobkiewicz
Krzysztof Zajączkowski
3.0
1.5
MA
MA/62
46.86
251
575
90
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
1.0
1.0
MA
CI1/918
46.82
250
576
334
Jan Niedzielski
Stanisław Tranda
2.0
4.0
LU
LU/150
46.77
249
577
402
Stanisław Stachowicz
Jan Kosieradzki
0.0
0.0
NZ
MA/126
46.75
248
578
744
Barbara Podgórska
Paweł Siwak
3.0
0.5
WP
WP/52
46.74
247
579
262
Maria Bielerzewska
Tomasz Fedak
0.0
0.0
LB/149
46.74
246
580
400
Andrzej Dachowski
Stanisław Stachlewski
1.5
7.0
MA
MA/126
46.68
245
581
42
Zbigniew Hałaczkiewicz
Ireneusz Jagielski
4.0
7.0
LD
WM
BBO/999
46.67
244
582
152
Jerzy Litwinko
Janusz Ciszak
2.5
0.0
WM
NZ
EL1/907
46.67
243
583
522
Janusz Skaryszewski
Marek Wysocki
0.0
0.0
NZ
OL3/925
46.67
242
584
97
Andrzej Wądołowski
Urszula Wądołowska
4.0
0.0
MA
CI1/918
46.66
241
585
254
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LB
LB/149
46.65
240
586
274
Paweł Dubowski
Witold Dygas
5.0
4.0
LB
LB/75
46.64
239
587
94
Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Morawski
4.0
7.0
MA
CI1/918
46.63
238
588
587
Leszek Szkudlarek
Arkadiusz Matyjas
7.0
0.0
PM
PM/102
46.61
237
589
620
Patryk Kuczera-Dyga
Jerzy Staszak
4.0
7.0
SL
SL/131
46.58
236
590
645
Anna Jaskowiak
Grażyna Piszczek
1.0
0.0
WM
WM/122
46.55
235
591
787
Zbigniew Grzesiuk
Zdzisław Skolimowski
2.5
0.0
LU
ZA2/916
46.54
234
592
318
Bronisław Tabisz
Ryszard Niziałek
3.0
3.0
DS
LG4/903
1.52
46.53
233
593
17
Zbigniew Ziemba
Józef Kamiński
3.0
7.0
WM
BBO/999
46.52
232
594
702
Krzysztof Bronś
Marcin Ceglarek
1.0
0.5
WP
WP/142
46.47
231
595
186
Henryk Nowak
Józef Kurnik
0.0
3.0
KP
KP/114
46.47
230
596
682
Jacek Trętowski
Dariusz Filipek
3.0
4.0
PD
WM/140
46.46
229
597
148
Bogdan Banaszkiewicz
Piotr Wojtacha
0.0
0.0
PM
EL1/907
46.45
228
598
333
Wiesław Godlewski
Krzysztof Golanko
0.0
2.0
NZ
LU
LU/150
46.45
227
599
760
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WP
WP/52
46.40
226
600
600
Olena Gruca
Leszek Sapiński
1.5
2.0
PM
PM/115
46.37
225
601
38
Jan Sączawa
Jan Tokarczyk
4.0
2.0
PK
BBO/999
46.36
224
602
538
Tomasz Prądzyński
Zdzisław Szyksznian
3.0
2.5
OP
OP/95
46.31
223
603
593
Marek Fijałkowski
Maciej Macur
1.5
1.5
PM
PM/102
46.29
222
604
669
Bogdan Pietkiewicz
Jan Smolarek
2.5
3.0
NZ
WM
WM/132
-0.50
46.19
221
605
547
Maciej Podgórny
Michał Nowakowski
3.0
1.0
OP
OP3/911
46.16
220
606
554
Kamil Sawwa
Janusz Pawluczuk
4.0
5.0
PD
PD/81
46.14
219
607
737
Tomasz Jarmoliński
Edward Kulus
4.0
7.0
LB
WP/30
46.08
218
608
746
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
1.5
WP
WP/52
46.07
217
609
364
Edward Windorpski
Ryszard Bałuk
4.0
4.0
MA
MA/126
45.99
216
610
660
Barbara Pietruszka
Halina Podlecka
0.5
1.0
WM
WM/122
45.92
215
611
363
Waldemar Burakowski
Maciej Dąbrowski
15.0
3.0
MA
MA/126
45.92
214
612
357
Hanna Probola
Wojciech Wajda
1.5
1.5
MA
MA/123
45.90
213
613
611
Antoni Adamiec
Radosław Kmiecik
4.0
3.0
PM
PM/129
45.89
212
614
391
Daniel Norek
Jan Misiuk
4.0
7.0
MA
MA/126
45.89
211
615
442
Krzysztof Hordyński
Tadeusz Karolak
2.0
3.0
MA
MA/62
45.89
210
616
765
Zygmunt Grzegorczyk
Janusz Kopras
7.0
2.5
WP
WP/52
45.88
209
617
647
Józefa Krzemieńska
Andrzej Domański
4.0
3.0
WM
WM/122
45.85
208
618
591
Ryszard Kamiński
Paweł Łużecki
3.0
0.5
PM
PM/102
45.84
207
619
323
Jerzy Grela
Wiesław Teresiński
0.0
4.0
LU
LU/145
45.83
206
620
692
Michał Futro
Grzegorz Samol
3.0
3.0
WP
WP/120
45.79
205
621
824
Henryk Cieśla
Jerzy Romańczuk
2.0
1.0
ZP
ZP/56
45.79
204
622
830
Henryk Leonowicz
Mariusz Trukawka
1.5
0.0
ZP
NZ
ZP/63
45.71
203
623
445
Andrzej Sasin
Urszula Kielak
3.0
0.0
MA
MA/62
45.68
202
624
778
Bogdan Frąckowiak
Tadeusz Osowski
0.0
0.0
WP/927
45.63
201
625
112
Czesława Skowrońska
Władysław Baranowski
0.0
0.0
DS/144
45.60
200
626
79
Andrzej Turski
Feliks Tracewski
0.0
0.0
NZ
BY4/921
45.60
199
627
510
Barbara Batkiewicz
Katarzyna Michałek
7.0
7.0
MP
MP/40
45.57
198
628
128
Jerzy Neter
Leszek Haber
5.0
4.0
DS
DS/67
45.54
197
629
277
Edward Bargiel
Janusz Jasiński
5.0
4.0
LB
LB/75
45.54
196
630
755
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WP
WP/52
45.54
195
631
801
Jerzy Sadowski
Bogusław Maryńczak
12.0
4.0
ZP
ZP/116
45.42
194
632
719
Roman Bielawski
Jurek Kordoński
0.0
4.0
WP
WP/147
45.38
193
633
767
Piotr Surdyk
Justyna Łaniewska
1.5
1.0
WP
WP/52
45.37
192
634
321
Edward Molas
Lech Szymański
3.0
7.0
SW
LU
LU/145
45.37
191
635
720
Romuald Kostyniak
Henryk Michalak
0.5
4.0
WP
WP/147
45.37
190
636
797
Witold Mateńko
Wincenty Glina
3.0
0.0
ZP
NZ
ZP/116
45.35
189
637
281
Adolf Bogusz
Paweł Ofman
5.0
3.0
LB
DS
LB/75
45.31
188
638
306
Jarosław Łaszczuk
Grzegorz Dziębowski
4.0
7.0
LD
LD/92
45.29
187
639
383
Michał Szmakfefer
Wiesław Maciejczuk
7.0
13.0
MA
MA/126
45.28
186
640
157
Jacek Górski
Jan Kondrakiewicz
0.0
0.5
NZ
WM
EL1/907
45.28
185
641
398
Jan Zabrocki
Krzysztof Gołaś
7.0
4.0
MA
MA/126
45.26
184
642
717
Leszek Karwasiński
Andrzej Stypczyński
3.0
3.0
WP
WP/147
45.26
183
643
458
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
2.5
2.5
MA
MA/65
45.26
182
644
116
Bronisław Baran
Sławek Robel
7.0
4.0
DS
DS/67
45.23
181
645
837
Janusz Piłat
Wiesław Wójcik
0.0
0.0
NZ
ZP/63
45.17
180
646
326
Janusz Borek
Dariusz Serafin
0.5
3.0
LU
LU/145
45.15
179
647
173
Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
3.0
2.5
DS
JG4/917
45.14
178
648
584
Danuta Żabicka
Gabriela Gnacińska
5.0
7.0
PM
PM/102
45.10
177
649
198
Jan Nowakowski
Marian Zarembski
0.5
3.0
KP
KP/125
45.10
176
650
570
Leszek Jarosz
Dariusz Kulpiński
4.0
7.0
PK
PK/118
45.05
175
651
330
Witold Grochulski
Tadeusz Denisiuk
4.0
3.0
LU
LU/150
44.97
174
652
795
Jerzy Antczak
Wiktor Jackowski
0.0
4.0
NZ
ZP
ZP/116
44.95
173
653
733
Sławomir Nowacki
Roman Wośkowiak
1.5
1.5
WP
WP/30
44.89
172
654
362
Jan Kandybowicz
Jerzy Kniga-Leosz
13.0
13.0
MA
MA/126
44.86
171
655
786
Betiuk Wiesław
Władysław Błaszczak
0.0
0.0
SW
ZA2/916
44.85
170
656
385
Zbigniew Niedziałkowski
Józef Rzepka
5.0
5.0
MA
MA/126
44.85
169
657
678
Waldemar Borkowski
Michał Kacprzak
3.0
3.0
WM
WM/140
44.84
168
658
431
Zdzisław Marcinkowski
Zbigniew Szczechowicz
1.0
2.0
MA
MA/46
44.79
167
659
680
Sławomir Grochal
Ryszard Wojnarski
1.5
2.5
WM
NZ
WM/140
44.72
166
660
218
Wojciech Giżyński
Eugeniusz Krawczyk
4.0
7.0
KP
KP/50
44.67
165
661
156
Tadeusz Mielko
Jerzy Rebell
1.0
0.0
WM
EL1/907
44.63
164
662
382
Maria Düm
Tomasz Kozarzewski
1.5
3.0
LU
MA
MA/126
44.55
163
663
724
Teresa Smolak
Grażyna Winkler
0.0
0.0
WP/151
44.51
162
664
33
Damian Wroński
Maciej Chrobot
7.0
2.0
ZP
BBO/999
44.47
161
665
423
Marian Łukasiak
Mirosław Łopaciuk
5.0
3.0
MA
MA/126
44.46
160
666
130
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
44.41
159
667
488
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
2.0
2.0
MP
MP/40
44.36
158
668
640
Paweł Abramski
Sławomir Dytkowski
5.0
4.0
WM
WM/122
44.35
157
669
290
Jarosław Malarski
Jerzy Mierzejewski
0.5
0.5
LD
LD/119
44.33
156
670
58
Alexandr Novik
Tatiana Bulovickaja
0.0
0.0
NZ
BR1/912
44.33
155
671
626
Mariusz Kaczmarek
Jerzy Neukampf
1.0
1.0
ZP
SZ2/910
44.27
154
672
208
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
44.27
153
673
195
Zbigniew Kaczmarek
Michał Kaczmarek
3.0
2.0
KP
KP/125
44.24
152
674
818
Bohdan Kamiński
Czesław Podgórny
1.5
1.0
ZP
ZP/121
44.24
151
675
543
Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.5
4.0
OP
OP/95
44.22
150
676
833
Aniela Jarmułtowska
Jerzy Świętoń
0.0
0.0
NZ
ZP/63
0.37
44.21
149
677
501
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
5.0
18.0
MP
PK
MP/40
44.13
148
678
597
Zygmunt Mikołajczyk
Janusz Różański
2.5
2.5
PM
PM/115
44.11
147
679
644
Artur Dryhynycz
Jarosław Hryniewicz
0.5
2.0
WM
WM/122
44.04
146
680
76
Henryk Komodziński
Marian Popielewski
0.0
0.0
KP
NZ
BY4/921
44.00
145
681
7
Grażyna Gruszczyńska
Jan Gaweł
3.0
4.0
LB
PM
BBO/999
43.91
144
682
738
Stanisław Gromulski
Wiesław Gębka
3.0
3.0
LB
WP/30
43.90
143
683
26
Tadeusz Niedźwiadek
Rudolf Borusiewicz
7.0
4.0
LU
DS
BBO/999
43.90
142
684
209
Zbigniew Dąbek
Jerzy Bronisławski
4.0
4.0
KP
KP/50
43.80
141
685
639
Adolf Bocheński
Andrzej Tutaj
12.0
4.0
WM
WM/122
43.73
140
686
8
Roman Zwonek
Adolf Przygodzki
3.0
1.5
SL
SW
BBO/999
43.73
139
687
617
Bolesław Ostrowski
Grzegorz Gan
15.0
3.0
PM
PM/129
43.69
138
688
70
Bogdan Manelski
Dariusz Kamiński
1.5
0.0
KP
BY2/915
43.65
137
689
630
Jan Dajerling
Sławomir Wojtyłko
0.5
2.0
ZP
SZ2/910
43.62
136
690
567
Władysław Chudzik
Jan Worek
1.5
1.0
PK
PK/118
43.59
135
691
3
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
2.0
2.0
MA
BBO/999
43.55
134
692
658
Henryk Jankowski
Wojciech Śmiech
3.0
7.0
WM
WM/122
43.45
133
693
137
Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
1.5
1.0
DS
DS/72
43.41
132
694
490
Stanisław Jaros
Jan Skuciński
5.0
5.0
MP
MP/40
43.35
131
695
396
Bogusław Chomentowski
Henryk Kozłowski
4.0
3.0
MA
MA/126
43.34
130
696
233
Ryszard Szkwarek
Łukasz Wieczorek
1.5
2.0
LB
LB/127
43.33
129
697
105
Roman Wisłocki
Józef Brzuchalski
0.5
0.0
DS
DS/144
43.30
128
698
609
Mariusz Pankiewicz
Jan Łabęcki
3.0
4.0
PM
PM/129
43.29
127
699
483
Wiesław Skrzyszowski
Marek Radoń
7.0
3.0
MP
MP/40
43.26
126
700
636
Mirosław Wilga
Romuald Grudziński
4.0
4.0
WM
WM/122
43.25
125
701
16
Mariusz Faliński
Lech Adach
4.0
4.0
MA
LU
BBO/999
43.25
124
702
463
Kacper Korzeń
Maciej Dobosz
0.0
0.0
MP
MP/138
43.24
123
703
300
Michał Maciołek
Andrzej Mikołajewski
0.0
0.0
LD
LD/48
43.24
122
704
477
Antoni Dudzik
Mariusz Dyrda
0.0
4.0
MP
MP/139
43.23
121
705
596
Janina Buszman
Adam Borowski
0.0
2.0
PM
PM/115
0.33
43.21
120
706
134
Waldemar Siuda
Rafał Molenda
9.0
2.0
DS
DS/72
43.21
119
707
819
Halina Neimann
Piotr Neimann
0.0
2.0
ZP
ZP/121
43.16
118
708
503
Halina Święch
Małgorzata Praszałowicz
5.0
5.0
MP
MP/40
43.03
117
709
305
Piotr Wulkiewicz
Włodzimierz Biernacki
5.0
1.5
LD
LD/92
43.02
116
710
722
Hanna Czerwińska
Paweł Kasprzak
0.0
0.0
WP/151
42.86
115
711
612
Stanisław Bubka
Feliks Sosnówka
3.0
3.0
PM
PM/129
42.83
114
712
2
Karol Dunst
Wojciech Lewandowski
1.5
4.0
PM
BBO/999
42.76
113
713
763
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WP
WP/52
42.75
112
714
540
Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
0.0
1.0
OP
OP/95
42.64
111
715
751
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
2.5
WP
WP/52
42.63
110
716
178
Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Gołdyn
1.5
1.5
DS
JG4/917
42.62
109
717
283
Sławomir Pawłowski
Bogusław Świeżawski
1.0
0.5
LD
LD/119
42.61
108
718
202
Brunon Kaczmarek
Marceli Pluciński
1.5
0.5
KP
KP/125
42.44
107
719
555
Andrzej Zalewski
Feliks Babiracki
2.0
2.0
PD
PD/81
42.39
106
720
583
Lechosław Suszka
Marek Kryniewski
4.0
5.0
PM
PM/102
42.35
105
721
343
Andrzej Pertkiewicz
Krzysztof Chabrowski
3.0
3.0
LU
LU/90
42.34
104
722
91
Radosław Jaszczak
Paweł Jaszczak
1.5
1.5
MA
CI1/918
42.34
103
723
394
Marek Lenart
Jacek Lipiński
1.5
4.0
MA
MA/126
42.28
102
724
384
Magdalena Głombińska
Wiesław Miłkowski
1.5
5.0
MA
MA/126
42.22
101
725
146
Janusz Kozioł
Ryszard Suder
1.5
2.0
DS
DS/72
42.20
100
726
619
Alicja Woźniak
Magdalena Nadopta
3.0
1.5
SL
SL/131
42.14
99
727
457
Jerzy Maszenda
Tadeusz Gawroński
2.0
4.0
MA
MA/65
42.08
98
728
807
Marek Sztuke
Ireneusz Baliński
0.0
0.0
ZP/121
42.05
97
729
367
Jerzy Krupka
Andrzej Miszewski
3.0
18.0
MA
MA/126
42.05
96
730
686
Tadeusz Grewling
Wiesław Świderski
1.5
1.5
WP
WP/120
41.94
95
731
401
Włodzimierz Ilnicki
Wojciech Uszynski
15.0
13.0
MA
MA/126
41.93
94
732
399
Jan Piotrowski
Paweł Starnawski
7.0
5.0
MP
MA
MA/126
41.89
93
733
690
Hanna Kulikowska
Wiesław Kulikowski
0.5
1.0
WP
WP/120
41.88
92
734
652
Jerzy Bludau
Zdzisław Cimaszkiewicz
3.0
3.0
WM
WM/122
41.85
91
735
250
Zygmunt Macina
Ryszard Włodarczyk
3.0
2.5
LB
LB/149
41.71
90
736
15
Karol Horniczan
Anna Nowysz
2.0
1.0
DS
BBO/999
41.58
89
737
764
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
1.0
1.0
WP
WP/52
41.42
88
738
155
Witold Deorocki
Wiesława Kasperek
0.0
3.0
NZ
WM
EL1/907
41.42
87
739
415
Andrzej Bieńkowski
Damian Jędrzejewski
3.0
4.0
MA
MA/126
41.36
86
740
578
Piotr Suchodolski
Włodzimierz Kocoń
4.0
4.0
PM
PM/102
41.31
85
741
52
Liudmila Snytina
Nataliya Lipay
0.0
0.0
NZ
BR1/912
41.28
84
742
65
Iryna Azarava
Maksim Zhylianin
0.0
0.0
PD
BR1/912
41.26
83
743
515
Jan Wdowiak
Piotr Turczynowicz
1.5
1.5
MP
MP/45
41.24
82
744
316
Zbigniew Szanduła
Krzysztof Lickiewicz
3.0
0.0
DS
LG4/903
1.52
41.21
81
745
666
Stefan Dąbrowski
Mirosław Makuch
2.0
2.5
WM
WM/122
41.21
80
746
47
Dariusz Sokołowski
Tomasz Kordowski
1.5
0.5
SW
ZP
BBO/999
41.18
79
747
10
Andrzej Sładki
Waldemar Sroczyński
7.0
7.0
SL
LB
BBO/999
41.10
78
748
115
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
2.5
DS
DS/67
41.06
77
749
24
Eugeniusz Frasoński
Jerzy Stańczyk
5.0
5.0
ZP
BBO/999
41.05
76
750
829
Adam Grabowski
Eugeniusz Mańkowski
2.0
1.5
ZP
ZP/56
40.96
75
751
715
Maria Kaźmierska
Marian Kaźmierski
0.0
0.0
WP
WP/147
40.96
74
752
227
Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.0
2.5
LB
LB/127
40.88
73
753
565
Jan Porada
Stanisław Cisek
4.0
5.0
PK
PK/118
40.81
72
754
843
Jerzy Leonowicz
Henryk Adaszewski
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/63
40.74
71
755
487
Zdzisław Gędłek
Hubert Jaworowski
4.0
13.0
MP
MP/40
-0.33
40.74
70
756
350
Artur Duczmalewski
Stanisław Rowicki
3.0
0.0
MA
NZ
MA/123
40.70
69
757
403
Wiesław Kozłowski
Andrzej Fryszkowski
3.0
3.0
MA
MA/126
40.66
68
758
532
Donat Czuba
Alfred Sobolewski
0.0
0.0
OL4/913
40.65
67
759
750
Wojciech Witkowski
Zbigniew Kaczorowski
1.5
1.5
WP
WP/52
40.63
66
760
729
Iza Budziszewska
Arek Budziszewski
0.0
0.0
WP/151
40.52
65
761
425
Dariusz Piotrkiewicz
Dariusz Jagodziński
0.0
0.5
MA
MA/46
40.49
64
762
677
Robert Bachanowicz
Krzysztof Więcek
1.5
2.0
WM
WM/140
40.46
63
763
507
Jan Bogumirski
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MP
MP/40
40.42
62
764
211
Halina Pientka
Marek Warda
2.0
4.0
KP
KP/50
40.32
61
765
529
Waldemar Czarkowski
Stefan Jankowski
0.0
0.0
OL4/913
40.30
60
766
615
Stanisław Miszczak
Mikołaj Pleskot
1.5
0.5
PM
PM/129
40.12
59
767
183
Edward Kozicki
Teodor Bykowski
1.0
1.0
KP
KP/114
40.12
58
768
517
Janusz Adamowicz
Aleksander Wrotniak
0.0
0.0
MP
MP/45
40.04
57
769
241
Elżbieta Kowalczyk
Barbara Soroko
2.0
1.5
LB
LB/146
40.04
56
770
77
Dominik Kaszowski
Bolesław Radko
2.0
0.0
SL
KP
BY4/921
40.00
55
771
296
Lesław Pyda
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
39.98
54
772
832
Werner Nowiński
Alojzy Stępień
0.0
0.0
NZ
ZP/63
39.94
53
773
89
Sławomir Grabowski
Marian Rutkowski
4.0
4.0
MA
CI1/918
39.93
52
774
189
Cezary Frąc
Edward Guziołek
0.5
0.0
KP
KP/114
-0.45
39.79
51
775
72
Albin Borkowski
Józef Adamski
5.0
4.0
KP
BY2/915
39.72
50
776
298
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
39.65
49
777
826
Włodzimierz Banasiewicz
Tomasz Farbotko
0.0
0.0
NZ
ZP/56
39.52
48
778
169
Jan Hofbauer
Adam Król
3.0
3.0
DS
JG2/920
39.52
47
779
359
Stanisław Dźwilewski
Kazimierz Przymusiński
1.0
1.0
MA
MA/123
39.21
46
780
631
Lucjan Buława
Waldemar Pietrzak
1.5
1.0
ZP
SZ2/910
39.19
45
781
556
Piotr Latała
Jarosław Roszczenko
3.0
1.5
PD
PD/81
39.01
44
782
145
Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DS
DS/72
38.93
43
783
191
Eugeniusz Jaworski
Zbigniew Walenciak
1.0
3.0
KP
KP/114
38.88
42
784
461
Bartłomiej Warzecha
Mateusz Myśliwiec
0.0
0.0
MP
MP/138
38.69
41
785
393
Elżbieta Wodzińska
Agnieszka Jończyk
2.0
3.0
MA
MA/126
38.61
40
786
288
Ryszard Zawadzki
Sławomir Pilarski
0.5
0.5
LD
LD/119
38.57
39
787
174
Eugeniusz Hładyszewski
Zenon Pyć
1.5
0.0
DS
JG4/917
38.44
38
788
839
Michał Daź
Ludwik Padewski
0.0
0.0
NZ
ZP/63
38.36
37
789
229
Krzysztof Gromadziński
Czesław Niewiarowski
3.0
2.0
LB
LB/127
38.29
36
790
257
Andrzej Marzyński
Józef Mońko
3.0
3.0
LB
LB/149
38.15
35
791
215
Henryk Jeliński
Andrzej Marjanowski
1.5
1.5
KP
KP/50
38.09
34
792
537
Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
0.0
1.5
OP
OP/95
38.08
33
793
759
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
3.0
12.0
WP
WP/52
37.91
32
794
430
Andrzej Chrzanowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/46
37.72
31
795
237
Tadeusz Zwoliński
Andrzej Dudkiewicz
1.5
1.5
LB
LB/127
0.30
37.71
30
796
574
Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
2.5
PK
PK/118
37.61
29
797
521
Wiktor Augoff
Krzysztof Bajno
3.0
0.5
WM
OL3/925
37.57
28
798
104
Henryk Kowal
Kornel Skąpski
0.0
0.0
DS/144
37.51
27
799
655
Krystyna Mackiewicz
Iwona Puczyłowska
0.0
0.0
WM
WM/122
37.31
26
800
502
Jerzy Dobrowolski
Zdziasław Baran
0.0
0.0
MP
MP/40
37.16
25
801
465
Lidia Warzecha
Zbigniew Warzecha
0.0
0.0
MP
MP/138
37.08
24
802
344
Robert Szabla
Piotr Niespodziewany
1.0
1.0
LU
LU/90
36.90
23
803
272
Wojciech Grodziski
Stefan Waga
0.0
3.0
LB
LB/75
36.75
22
804
581
Grażyna Płocka
Marcin Ozga
0.0
0.0
PM
PM/102
36.45
21
805
260
Włodzimierz Kępiński
Roman Pilecki
2.0
2.0
LB
LB/149
36.38
20
806
707
Andrzej Klimuk
Leszek Grzelak
0.0
0.0
WP
WP/147
36.35
19
807
103
Czesław Szczerba
Mirosław Czyżyński
0.0
0.0
DS/144
36.35
18
808
171
Andrzej Leszczyński
Artur Stępień
2.0
3.0
DS
JG2/920
36.28
17
809
698
Sylwester Sadek
Włodzimierz Zabłocki
1.5
1.5
WP
WP/142
36.14
16
810
440
Hanna Ciuńczyk
Katarzyna Pruszczyk
0.5
0.5
MA
MA/62
36.08
15
811
235
Maria Skowron
Andrzej Włodarczak
2.0
2.0
LB
LB/127
35.60
14
812
44
Grzegorz Mzyk
Szymon Niewiadomski
1.5
0.5
DS
BBO/999
35.42
13
813
810
Edward Czubiński
Mieczysław Kostur
0.0
0.0
NZ
ZP/121
35.21
12
814
713
Dorota Drela
Jolenta Morawska
0.0
0.0
WP
WP/147
35.00
11
815
535
Bożena Harbaszewska
Zbigniew Harbaszewski
0.0
0.0
OL4/913
34.45
10
816
374
Janusz Wronka
Wanda Buszkowska
3.0
3.0
MA
MA/126
34.16
9
817
161
Bartłomiej Nowak
Zdzisław Koza
3.0
2.0
PM
EL1/907
33.98
8
818
469
Jakub Gawlik
Aneta Ligęza
0.5
0.0
MP
MP/138
33.33
7
819
789
Roman Biskup
Regina Zając
2.0
1.0
LU
ZA2/916
33.02
6
820
550
Jarosław Białek
Kazimierz Kotecki
0.5
0.0
OP
NZ
OP3/911
32.54
5
821
100
Stanisław Hapel
Tadeusz Cymbalista
2.0
4.0
DS
DS/144
29.86
4
822
82
Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
NZ
BY4/921
28.97
3
823
61
Tatiana Shimkevich
Alena Hallakh
0.0
0.0
PD
BR1/912
26.66
2
824
242
Klaudia Galasińska
Kacper Rymarczyk
0.0
0.0
LB
LB/146
22.47
1
Statystyka ośrodków...