Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 kwietnia 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
154Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
7.0
MPMP/4166.6015
253Adam Stono
Tadeusz Urbanek
7.0
5.0
PKMP/4158.9814
318Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
7.0
9.0
DSDS/7254.4113
437Piotr Szwarclos
Bogdan Szlacheta
1.5
5.0
MAMA/5851.8112
51Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/673.6047.8611
64Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
4.0
DSDS/673.6046.4110
740Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/413.6044.499
89Sławek Robel
Bronisław Baran
4.0
7.0
DSDS/673.6036.858
938Kazimierz Puczyński
Jerzy Szukała
13.0
4.0
MAMA/5836.707
1034Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5835.166
1135Dariusz Gelo
Adam Łaszczotko
0.0
4.0

MA
MA/5833.865
1251Kazimierz Banek
Bogusław Lesiecki
7.0
12.0
MP
PK
MP/4131.574
1322Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/7223.993
1416Albina Suder
Andrzej Suder
2.0
0.0
DS
DS/7223.103
1548Stanisław Prokuszki
Krzysztof Ziewacz
3.0
4.0
MPMP/417.2023.013
1617Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
3.0
4.0
DSDS/7221.493
1721Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
3.0
3.0
DSDS/7218.633
1841Maciej Prokuszki
Kazimierz Szkołut
2.0
5.0
MPMP/413.6017.102
1913Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
1.5
DSDS/7214.332
2043Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/4113.922
213Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/673.6012.292
2210Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/678.182
2314Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DS
DS/727.622
2436Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
3.0
MAMA/585.511
2545Maciej Kita
Mariusz Kita
4.0
12.0
MP
PK
MP/413.604.631
2646Józef Pochroń
Krzysztof Rodak
19.0
2.0
WP
MP
MP/413.603.201
2723Marek Ciszewski
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/722.611
287Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
2.0
1.5
DS
PM
DS/673.600.621
2947Błażej Krawczyk
Jakub Lenkiewicz
4.0
0.5
MPMP/413.600.38
3027Waldemar Grzeczyński
Alicja Rybak
0.0
0.5

MA
MA/580.03
3128Daniel Wacławek
Michał Blutchard
1.0
0.0
MAMA/58-4.33
3219Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DSDS/72-5.46
3330Tadeusz Pawlak
Tomasz Mikołajczyk
3.0
3.0
MAMA/58-10.44
3456Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/41-11.07
3544Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
4.0
5.0
MPMP/413.60-11.39
3632Zbigniew Tukaj
Andrzej Dachowski
2.0
1.5
MAMA/58-14.47
3755Jerzy Wójtowicz
Roman Żurowski
0.0
0.0
MP
MP/41-14.57
3829Elżbieta Wróblewska
Wiesław Pawlik
4.0
0.0
MA
MA/58-19.00
3912Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
3.0
4.0
DSDS/67-19.29
402Zdzisław Malkiewicz
Dariusz Marczak
3.0
4.0
DSDS/673.60-19.59
4142Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MPMP/413.60-20.67
426Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DSDS/673.60-20.81
4326Jerzy Jodełka
Robert Michalski
4.0
3.0
MAMA/58-21.01
4431Marek Ploch
Krzysztof Kwiatkowski
0.0
3.0
MAMA/58-22.47
4549Sławomir Reising
Robert Mostek
2.0
3.0
MPMP/41-23.91
4652Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.0
0.5
MPMP/41-26.64
4724Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
1.5
1.0
DSDS/72-29.19
4857Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/41-29.60
498Leszek Haber
Janusz Kowalski
4.0
0.0
DSDS/673.60-29.76
505Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.60-30.37
5133Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
3.0
MAMA/58-33.42
5239Adam Dmochowski
Andrzej Broda
4.0
12.0
MPMP/413.60-34.34
5325Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
4.0
0.0
MA
MA/58-37.93
5415Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5

DS
DS/72-53.66
5550Stanisław Drwal
Jan Prewendowski
1.5
4.0
MPMP/41-55.70
5620Eugeniusz Swendrowski
Arkadiusz Jaranowski
0.0
0.0
DS
 
DS/72-77.86

Statystyka ośrodków...