Turniej na maksy
Środa, 9 kwietnia 2014
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
94
Piotr Zatorski
Agata Chojnicka
15.0
1.5
SW
DS
PM/66
65.79
21
2
90
Danuta Żabicka
Mirosław Małypan
5.0
3.0
PM
PM/66
65.44
20
3
2
Rob Helle
Michał Nowosadzki
6.0
21.0
DS
KP
DS/68
65.41
19
4
59
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
9.0
9.0
MP
MP/89
63.53
19
5
8
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
4.0
DS
DS/68
62.16
18
6
18
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DS
DS/68
61.48
17
7
68
Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OP
OP/95
59.72
16
8
48
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
18.0
MP
SL
MP/89
59.32
15
9
67
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.0
OP
OP/95
59.01
14
10
56
Elżbieta Twardowska
Katarzyna Michałek
2.0
7.0
SL
MP
MP/89
58.74
14
11
25
Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
18.0
5.0
PK
MP
MP/89
58.50
13
12
81
Stanisław Bujała
Czesław Gruszecki
2.5
0.0
PM
PM/66
58.24
12
13
73
Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.5
4.0
OP
OP/95
57.98
11
14
84
Witold Kaliński
Stanisław Szejko
12.0
5.0
PM
PM/66
57.78
10
15
79
Wacław Janicki
Aleksander Chrenowski
15.0
13.0
PM
PM/66
57.37
9
16
89
Michał Wróblewski
Dariusz Milewski
2.0
0.5
PM
PM/66
57.21
9
17
24
Hubert Jaworowski
Aleksander Jezioro
13.0
21.0
MP
MP/89
57.18
8
18
27
Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
2.0
1.5
MP
MP/89
57.05
7
19
51
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MP
MP/89
57.02
6
20
16
Paweł Litwiński
Wiesław Kubiński
7.0
4.0
DS
DS/68
-0.19
56.96
5
21
42
Ryszard Woliński
Beata Madej
9.0
1.0
LB
SL
MP/89
54.69
5
22
1
Janusz Pawlicki
Tomasz Koźlecki
5.0
3.0
DS
DS/68
54.62
4
23
3
Piotr Klubiński
Jerzy Gładysz
7.0
12.0
DS
DS/68
54.56
4
24
91
Remigiusz Góralczyk
Paweł Łużecki
4.0
0.5
ZP
PM
PM/66
54.41
4
25
95
Michał Samet
Marta Ozimek
0.0
1.5
PM
PM/66
54.26
4
26
98
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
18.0
7.0
PM
PM/66
54.01
4
27
31
Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
4.0
MP
MP/89
53.96
4
28
43
Krzysztof Pomorski
Adam Lenda
5.0
3.0
MP
MP/89
53.89
4
29
46
Eugenia Stefanów
Grzegorz Superson
1.5
7.0
MP
MP/89
53.77
3
30
100
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
MA
PM
PM/66
53.76
3
31
29
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MP
MP/89
53.45
3
32
82
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
4.0
PM
PM/66
53.27
3
33
66
Julian Mroziak
Jacek Wyszyński
3.0
2.0
OP
OP/95
52.98
3
34
33
Janusz Szyszkowski
Włodzimierz Wala
12.0
21.0
MP
MP/89
52.67
3
35
50
Jacek Kalinowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/89
52.09
3
36
14
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DS
DS/68
51.88
2
37
34
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MP
MP/89
51.88
2
38
60
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
9.0
9.0
MP
MP/89
51.87
2
39
93
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PM
PM/66
51.34
2
40
57
Halina Samborek
Eugeniusz Somogyi
1.5
0.0
MP
MP/89
51.10
2
41
22
Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
4.0
DS
DS/68
51.00
2
42
55
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
9.0
MP
MP/89
50.86
2
43
99
Marek Boros
Krzysztof Niemkiewicz
4.0
5.0
PM
PM/66
50.81
1
44
38
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
7.0
13.0
MP
MP/89
50.66
1
45
47
Wacław Gąssowski
Zbigniew Sagan
12.0
7.0
MP
MP/89
50.54
1
46
6
Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DS
DS/68
50.45
1
47
28
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MP
MP/89
50.31
1
48
9
Cathy Bałdysz
Piotr Dobryszycki
15.0
12.0
MA
DS
DS/68
50.25
1
49
41
Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
5.0
12.0
MP
MP/89
50.21
1
50
63
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
13.0
9.0
MP
MP/89
50.01
51
7
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
7.0
4.0
DS
DS/68
-0.19
49.94
52
35
Tomasz Kadłubicki
Łukasz Stworzewicz
3.0
0.0
SL
MP/89
49.49
53
44
Czesław Myszczyszyn
Szczepan Kaczka
3.0
3.0
MP
MP/89
49.36
54
40
Maksymilian Chodacki
Leszek Jaworski
3.0
7.0
SL
MP/89
49.29
55
69
Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
0.0
1.0
OP
OP/95
49.07
56
32
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/89
48.93
57
78
Marek Bednarczyk
Zbigniew Dybizbański
1.0
1.5
PM
PM/66
48.75
58
20
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
15.0
DS
DS/68
48.67
59
37
Małgorzata Praszałowicz
Marian Nanke
5.0
4.0
MP
MP/89
48.55
60
5
Grzegorz Szablewski
Wojciech Szałapak
1.0
3.0
DS
DS/68
-0.19
48.54
61
17
Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
3.0
4.0
DS
DS/68
48.49
62
36
Maciej Stefaniuk
Magdalena Lankosz
12.0
7.0
MP
MP/89
48.37
63
65
Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.5
OP
OP/95
48.12
64
15
Sławek Robel
Marcin Baj
4.0
3.0
DS
DS/68
48.08
65
58
Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
9.0
7.0
MP
MP/89
47.66
66
85
Jerzy Kubiak
Ryszard Gruda
1.0
1.5
PM
PM/66
47.66
67
64
Jacek Brózda
Paweł Skałacki
2.0
7.0
MP
MP/89
47.43
68
52
Jan Skuciński
Andrzej Borek
5.0
5.0
MP
MP/89
47.23
69
70
Marek Kawałko
Tomasz Prądzyński
2.0
3.0
OP
OP/95
46.66
70
19
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
4.0
7.0
DS
DS/68
46.44
71
75
Antoni Sękowski
Krzysztof Antas
18.0
19.0
PM
WP
PM/66
46.40
72
87
Andrzej Waleśkiewicz
Gabriela Gnacińska
0.0
7.0
AMA
PM
PM/66
45.94
73
13
Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
3.0
DS
DS/68
45.68
74
96
Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
0.5
0.0
PM
AMA
PM/66
45.68
75
80
Michał Jurkowlaniec
Aleksander Mnichowicz
0.0
0.0
AMA
PM/66
45.56
76
61
Piotr Mądry
Waldemar Jaworski
12.0
9.0
MP
SL
MP/89
45.49
77
53
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MP
MP/89
45.22
78
88
Marta Harat
Wojciech Sykut
0.5
0.0
PM
AMA
PM/66
44.71
79
39
Marek Jaworski
Jacek Herman
9.0
7.0
MP
MP/89
43.66
80
83
Dariusz Podfigurny
Zbigniew Prasek
3.0
4.0
PM
PM/66
43.40
81
26
Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MP
MP/89
43.35
82
76
Józef Gnaciński
Karol Dunst
4.0
1.5
PM
PM/66
42.96
83
71
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
2.5
OP
OP/95
42.72
84
4
Lech Warężak
Marian Szymonowicz
7.0
7.0
DS
DS/68
42.72
85
21
Bolesław Bernat
Marek Bałdysz
3.0
13.0
DS
LB
DS/68
41.84
86
11
Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
2.5
3.0
DS
DS/68
41.09
87
92
Artur Toeplitz
Grażyna Płocka
5.0
0.0
PM
PM/66
40.43
88
97
Arkadiusz Matyjas
Łukasz Kuczewski
0.0
0.0
AMA
KP
PM/66
40.19
89
10
Krystyna Dziarkowska
Jerzy Dziarkowski
0.0
0.0
DS/68
40.10
90
12
Leszek Haber
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DS
DS/68
39.06
91
23
Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
2.5
1.5
MP
MP/89
38.80
92
45
Jan Kasprzyk
Janusz Natorski
0.0
3.0
MP
MP/89
38.67
93
86
Kazimierz Dominiak
Elżbieta Starczewska
7.0
0.0
PM
AMA
PM/66
38.39
94
49
Krystyna Hawlena
Jan Bogumirski
3.0
3.0
MP
MP/89
38.21
95
54
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
4.0
5.0
MP
MP/89
36.61
96
77
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.0
1.5
PM
PM/66
36.12
97
72
Jerzy Brachmański
Jan Gwóźdż
0.0
0.0
OP
OP/95
33.73
98
30
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MP
MP/89
32.69
Statystyka ośrodków...