Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 27 marca 2014

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
138Kazimierz Banek
Bogusław Lesiecki
7.0
12.0
MP
PK
MP/4175.8117
221Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/7255.7716
34Jerzy Gładysz
Dariusz Marczak
12.0
4.0
DSDS/673.6051.5215
424Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
7.0
7.0
DSDS/7249.8214
550Sławomir Reising
Robert Mostek
2.0
2.5
MPMP/4139.6313
627Kazimierz Falkowski
Maryla Zdrojewska
4.0
2.0
MAMA/6538.7112
752Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/4138.2611
81Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/673.6037.439
936Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
4.0
4.0
MPMP/4136.948
107Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
2.5
4.0
DSDS/673.6033.947
1137Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/4129.986
1244Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
4.0
4.0
MPMP/4129.655
1358Zbigniew Prasek
Adam Suchodolski
4.0
1.0
PMPM/1084.8027.874
1449Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/4127.844
1523Marek Ciszewski
Ryszard Makuch
2.5
4.0
DSDS/7227.464
1635Krzysztof Ziewacz
Mariusz Kita
4.0
12.0
MP
PK
MP/4125.593
1722Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
1.5
DSDS/7222.353
1859Robert Krawczyk
Wojciech Sykut
2.0
0.0
PM
NZ
PM/1084.8021.983
196Bohdan Mazur
Piotr Klubiński
13.0
7.0
OP
DS
DS/673.6021.863
2030Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
1.5
4.0
MAMA/6519.533
2160Jan Pastudzki
Wojciech Sosnowski
0.0
0.0
PM
NZ
PM/1084.8019.482
2226Aleksander Marciniak
Adam Amrozy
4.0
2.5
MAMA/6519.452
2313Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
4.0
2.5
DSDS/7217.672
2410Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/6716.182
2553Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
4.0
MPMP/4113.612
2657Jerzy Biesiadowski
Witold Hoppe
0.0
0.0
NZPM/1084.8012.621
2733Leszek Dzieńkowski
Tadeusz Gawroński
7.0
4.0
MAMA/6512.131
2820Edward Boguta
Zbigniew Naskręt
2.5
1.5
DSDS/7210.521
2956Andrzej Michałowski
Stanisław Modrzyński
2.5
0.0
PM
NZ
PM/1084.8010.401
303Małgorzata Robak
Jan Pawłowski
2.5
2.0
DSDS/673.6010.401
3128Grzegorz Górecki
Dariusz Jagodziński
2.5
0.0
MAMA/6510.10
3231Danuta Krupnik
Bolesław Krzewski
4.0
7.0
MAMA/659.19
3361Roman Rudnicki
Alison Nissen
1.5
1.5
PMPM/1084.805.51
3439Jakub Lenkiewicz
Piotr Wzorek
0.5
2.0
MPMP/413.74
3519Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.0
1.5
DSDS/721.16
362Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/673.60-0.20
3717Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
2.5
4.0
DSDS/72-0.24
3843Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
2.5
7.0
MPMP/41-3.13
3929Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
2.5
2.5
MAMA/65-7.77
4040Stefan Bentkowski
Feliks Wawrzon
0.0
0.0
MPMP/41-9.57
418Tomasz Koźlecki
Mariusz Kowalczyk
2.5
4.0
DSDS/673.60-12.17
4234Jerzy Słomski
Wiesław Skupiński
2.0
2.0
MAMA/65-17.33
4341Adam Dmochowski
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/41-20.61
4442Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPMP/41-23.06
4547Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/41-23.69
469Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
4.0
4.0
DSDS/673.60-25.79
4725Jerzy Maszenda
Zbigniew Słomski
2.0
1.5
MAMA/65-26.79
4816Tomasz Łowicki
Jan Kulczycki
2.0
1.0
DSDS/72-28.75
4946Błażej Krawczyk
Michał Krysa
4.0
2.5
MPMP/41-30.78
5015Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.0
DSDS/72-35.07
515Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
2.5
DSDS/673.60-41.70
5248Arkadiusz Tomaszek
Arkadiusz Kras
0.0
1.5
MPMP/41-46.02
5354Aneta Jaworska
Roman Żurowski
1.0
0.0
MP
MP/41-47.60
5451Krzysztof Litwora
Anna Litwora
0.0
1.5
MPMP/41-49.90
5518Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5

DS
DS/72-52.62
5632Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
2.5
4.0
MAMA/65-57.21
5712Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
2.0
2.5
DSDS/67-59.06
5855Beata Sukta
Bogdan Śnieżko
0.0
0.0

NZ
PM/1084.80-64.26
5945Stanisław Górowski
Jerzy Wójtowicz
1.0
0.0
MPMP/41-67.89
6014Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DS
DS/72-68.08

Statystyka ośrodków...