Turniej na maksy

Sobota, 22 marca 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
177Adam Szuszkiewicz
Jakub Kokot
0.5
0.0
DSSL/8773.639
264Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
1.5
1.5
DSSL/8772.029
378Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
1.5
0.5
SLSL/8769.268
443Piotr Kruczek
Michał Kuczkowski
1.0
0.5
PK
MP
MP/4169.058
52Michał Maszenda
Kacper Kopka
1.5
1.5
MAMA/6268.228
662Oskar Łeński
Dominika Łeńska
0.0
0.0
DSSL/8765.697
722Oskar Trybus
Dominik Brożyna
0.0
1.0
MP
PK
MP/4165.567
853Sandra Plewnia
Dominik Caus
0.0
0.0
SLSL/8762.856
927Wojciech Krawczyk
Bartosz Liszka
2.0
0.5
MPMP/4162.516
107Jarosław Walczak
Jakub Janasiak
1.5
0.5
LDMA/6262.195
1114Natalia Miękina
Stanisław Michalski
0.0
0.0
MPMP/4161.435
121Karolina Kupczyk
Kinga Kiraga
1.0
0.5
MAMA/6260.764
1373Łukasz Radliński
Jan Kwaśnik
0.0
0.0
DSSL/8759.834
1423Artur Guniewicz
Jakub Sikora
0.5
0.0
MPMP/4159.713
158Mirosław Syncerek
Krzysztof Maciak
0.5
0.5
LDMA/6259.663
1634Piotr Bahyrycz
Ryszard Borzych
0.5
0.0
MPMP/4158.343
1733Maciej Dobosz
Kacper Korzeń
0.0
0.0
MPMP/4158.182
1845Jakub Zembaczyński
Daniel Ryszka
0.0
0.0
MPMP/4158.182
1970Maciej Sikora
Martin Kaleta
0.0
0.0
SLSL/8757.812
2020Paulina Mika
Kornelia Rędzio
0.0
0.0
MPMP/4157.172
2130Bartosz Wolak
Roman Madej
0.0
0.0
MPMP/4156.912
2235Mateusz Słuszniak
Maciej Kędzierski
0.0
0.0
MPMP/4156.722
2356Maciej Racewicz
Monika Kurasiak
0.0
0.0
DSSL/8756.262
245Michał Przybyliński
Filip Przyłuski
0.5
0.0
MAMA/6256.142
2511Jakub Konador
Michał Zieliński
0.5
0.5
MAMA/6255.632
2666Julian Haładus
Mikołaj Dziubiński
0.0
0.5
SLSL/8755.442
2757Sandra Wilcząb
Julia Franczyk
0.0
0.0
LBSL/8755.131
2832Jan Ufniarz
Paskal Balcer
0.0
0.0
MPMP/4154.541
2944Bartłomiej Warzecha
Mateusz Myśliwiec
0.0
0.0
MPMP/4153.961
3063Bartosz Jakubowski
Mikołaj Mitkowski
0.0
0.0
DSSL/8753.451
3158Klaudia Galasińska
Adrianna Kicińska
0.0
0.0
LBSL/8753.311
3213Jan Guzik
Jan Adamowski
0.0
0.0
MPMP/4153.221
3316Bartosz Wróbel
Michał Wawro
0.0
0.0
MPMP/4151.441
3472Adam Pigulski
Patryk Neć
0.0
0.0
DSSL/8751.361
3548Piotr Lesiczka
Michał Tomalka
0.0
0.0
SLSL/8751.341
3659Anna Kowalska
Grzegorz Walczewski
0.5
0.5
SLSL/8751.151
3746Sebastian Maciąga
Bartłomiej Treszczyński
0.0
0.0
MPMP/4151.091
3837Krzysztof Hajdo
Mikołaj Duch
0.0
0.0
MPMP/4150.441
3929Alan Rak
Mateusz Podstawka
0.0
0.0
SWMP/4149.891
4042Tomasz Morawski
Dominika Siatka
0.0
0.0
MPMP/4149.73
4140Jan Frąckowiak
Dominik Dołęga
0.0
0.0
MPMP/4149.17
4241Olga Politowicz
Maria Lisowska
0.0
0.0
MPMP/4149.10
4315Izabela Gajko
Wiktoria Tochowicz
0.0
0.0
MPMP/4149.08
4436Weronika Dolna
Kinga Krawczyk
0.0
0.0
MPMP/4148.72
4571Tomasz Bartnik
Jakub Laszuk
0.5
0.0
OP
DS
SL/8748.53
4668Filip Trojański
Mateusz Czerwień-Knora
0.0
0.0
MA
SL
SL/8748.36
476Mateusz Bartosik
Radosław Lityński
0.0
0.0
LDMA/6248.07
4861Kacper Rymarczyk
Maciej Mrowicki
0.0
0.0
LBSL/8747.99
4931Jakub Gądek
Gabriela Kisielewska
0.0
0.0
MPMP/4147.85
5049Wiktor Pantak
Piotr Czechak
0.0
0.0
SLSL/8747.59
519Krzysztof Zdulski
Wiktor Kacalski
0.0
0.0
MAMA/6247.58
5254Gordian Czerkawski
Szymon Grabarz
0.0
0.0
DSSL/8746.00
5374Jakub Miszczyk
Jakub Oleksa
0.0
0.0
LBSL/8745.51
5475Paulina Janoszka
Benjamin Jaruszowic
0.0
0.0
SLSL/8744.63
5524Natalia Kundera
Weronika Tarnawska
0.0
0.0
MPMP/4144.40
5650Dominika Zielewska
Dawid Główczyk
0.0
0.0
DSSL/8743.25
5751Kacper Figura
Jakub Pietrończyk
0.0
0.0
LBSL/8743.00
5819Stanisław Herjan
Szymon Superson
0.0
0.0
MPMP/4142.66
5947Jan Zamrzycki
Łukasz Łodyga
0.0
0.0
LBSL/8742.49
6055Laetitia Górnicka
Wiktoria Wypart
0.0
0.0
DS
SL
SL/8741.92
6176Dawid Sobień
Jakub Sęk
0.0
0.0
SLSL/8740.44
6226Wiktor Przesławski
Krzysztof Szpala
0.0
0.0
MPMP/4140.27
633Krystian Woliński
Ziemowit Głowaczewski
0.5
0.0
MAMA/6238.97
644Maria Osmolak
Kamila Kiraga
0.0
0.0
MAMA/6238.80
6560Marta Sicińska
Gabriel Budziński
0.0
0.0
DSSL/8738.74
6667Jakub Kubarski
Piotr Mamys
0.0
0.0
LBSL/8738.73
6752Aleksandra Toczek
Natalia Bień
0.5
0.0
DSSL/8738.73
6812Patryk Wypych
Wiktor Witkowski
0.0
0.0
LD
 
MA/6238.37
6921Szymon Szumny
Krzysztof Konik
0.0
0.0
MPMP/4138.37
7079Dominik Kadyjewski
Nikodem Haczkur
0.0
0.0
LBSL/8738.11
7169Jakub Ryczan
Marta Sołtysik
0.0
0.0
SLSL/8736.27
7225Karol Olszewski
Stanisław Szpilka
0.0
0.0
MPMP/4134.12
7338Marek Szczudło
Maciej Toborowicz
0.0
0.0

MP
MP/4133.73
7439Jakub Mitera
Jeremi Mazur
0.0
0.0
MPMP/4132.98
7518Dawid Szczęch
Patryk Pera
0.0
0.0
PKMP/4132.38
7665Mateusz Predkiel
Mateusz Bałtarowicz
0.0
0.0
DSSL/8731.74
7717Alan Rak
Marcin Lis
0.0
0.0
SW
MP/4129.44
7810Michał Belina
Maciej Brzeziński
0.0
0.0
MAMA/6224.82

Statystyka ośrodków...