Turniej na maksy

Środa, 19 marca 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
181Aleksander Chrenowski
Jacek Lew
13.0
13.0
PMPM/6668.0526
26Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
LB
DS
DS/6865.1525
33Cathy Bałdysz
Janusz Pawlicki
15.0
4.0
MA
DS
DS/6864.8424
411Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
4.0
4.0
DSDS/68-0.2164.1823
560Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
4.0
7.0
SLMP/8963.1922
693Danuta Żabicka
Janusz Kobylarski
4.0
2.5
PMPM/6662.4821
791Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6662.1820
885Piotr Dybowski
Dariusz Podfigurny
4.0
2.5
PMPM/6660.8219
927Hubert Jaworowski
Aleksander Jezioro
13.0
19.0
MPMP/8958.8918
1020Piotr Ilczuk
Piotr Łopusiewicz
18.0
2.5
WP
DS
DS/680.3857.9317
1110Tomasz Jaworski
Piotr Kossobudzki
7.0
4.0
DSDS/6857.8816
1212Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
2.5
2.0
DSDS/6857.7615
1351Zbigniew Sagan
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MPMP/8957.6314
1487Józef Idczak
Zbigniew Prasek
7.0
4.0
PMPM/6656.8613
1525Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
4.0
DSDS/680.3856.8311
1664Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
4.0
MPMP/8956.4110
1771Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.0
4.0
OPOP/9556.289
18100Remigiusz Góralczyk
Paweł Łużecki
4.0
0.5
ZP
PM
PM/6656.208
1914Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
7.0
4.0
DSDS/68-0.1955.967
2074Jerzy Ujma
Ireneusz Wędołowski
7.0
0.0
SLOP/9555.896
2137Piotr Stopa
Jan Blajda
12.0
13.0
MPMP/8955.886
2272Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.0
OPOP/9555.835
2363Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
7.0
7.0
MPMP/8955.825
2429Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
2.5
2.5
MPMP/8955.435
2540Marek Jaworski
Janusz Szyszkowski
7.0
12.0
MPMP/8954.305
2675Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
4.0
2.5
OPOP/9554.165
2754Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MPMP/8954.105
288Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/6854.034
2990Jacek Sikora
Szczepan Chruścicki
2.0
4.0
PMPM/6653.874
3059Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
4.0
MPMP/8953.654
3130Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
2.5
1.5
MPMP/8953.614
3283Elżbieta Czekaj
Robert Krawczyk
7.0
2.0
PMPM/6653.514
3386Łukasz Kuczewski
Arkadiusz Matyjas
0.0
0.0
KP
AMA
PM/6653.394
3448Andrzej Borek
Jan Skuciński
4.0
4.0
MPMP/8953.213
3569Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.0
OPOP/9552.623
3694Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
MA
PM
PM/6652.483
3761Kazimierz Gałka
Kazimierz Chłobowski
4.0
7.0
MPMP/8952.393
3844Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/8951.683
3946Adam Grobler
Jacek Stasica
4.0
13.0
MPMP/8951.622
4042Stanisław Urbanowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/8951.512
4136Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8951.512
4270Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OPOP/9551.122
4366Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/8950.772
4462Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
4.0
4.0
MPMP/8950.762
4539Magdalena Lankosz
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MPMP/8950.701
4668Marek Kawałko
Tomasz Prądzyński
2.0
2.5
OPOP/9550.581
4788Gabriela Gnacińska
Antoni Sękowski
7.0
18.0
PMPM/6650.521
4876Leopold Przygoda
Tomasz Tapper
4.0
1.0
OPOP/9550.241
494Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6850.191
5013Marian Szymonowicz
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/68-0.2150.17
5153Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.0
2.0
MPMP/8950.09
5216Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
2.5
4.0
DSDS/6849.94
5365Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
1.5
18.0
MP
PK
MP/8949.88
5421Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
4.0
DSDS/6849.58
551Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
4.0
4.0
DSDS/680.4249.50
5692Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PMPM/6649.25
5731Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.0
2.5
MPMP/8949.02
5849Jan Bogumirski
Krystyna Hawlena
2.5
2.5
MPMP/8948.86
5938Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
2.5
2.0
MPMP/8948.82
6032Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
4.0
7.0
MPMP/8948.39
6158Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
2.5
2.5
MPMP/8948.35
6279Sylwester Walerowicz
Wacław Janicki
13.0
15.0
PMPM/6648.25
6357Wit Klapper
Kazimierz Latawiec
19.0
7.0
MPMP/8947.83
6499Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.0
1.5
PMPM/6647.79
6556Katarzyna Michałek
Elżbieta Twardowska
7.0
2.0
MP
SL
MP/8947.63
669Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
7.0
4.0
DSDS/6847.47
6741Jacek Brózda
Jacek Gurgul
2.0
4.0
MPMP/8947.39
6845Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
4.0
4.0
MPMP/8947.11
6934Robert Podsiadły
Marek Heichel
2.0
2.0
MPMP/8946.67
7022Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
4.0
7.0
DSDS/6846.56
7117Artur Cielecki
Wojciech Szałapak
1.5
2.5
DSDS/6846.23
7289Marek Piętak
Artur Klein
0.0
0.0
AMAPM/6645.46
7347Jacek Kalinowski
Adam Lenda
7.0
2.5
MPMP/8945.27
7428Andrzej Dudzik
Bogusław Wardzała
12.0
7.0
MPMP/8945.22
7535Czesław Myszczyszyn
Szczepan Kaczka
2.5
2.5
MPMP/8945.04
7698Michał Jurkowlaniec
Andrzej Waleśkiewicz
0.0
0.0
AMAPM/6644.85
777Janusz Piernikowski
Andrzej Suchodolski
7.0
2.5
DSDS/6844.26
782Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
12.0
13.0
DSDS/6844.18
7973Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
2.5
2.0
OPOP/9543.98
8052Eugeniusz Somogyi
Artur Madej
0.0
0.0
MPMP/8943.70
8182Artur Toeplitz
Angelika Toeplitz
4.0
0.0
PM
AMA
PM/6643.46
8224Bolesław Bernat
Leszek Haber
2.5
4.0
DSDS/6843.46
8343Marek Kiepura
Janusz Matiolański
4.0
7.0
MPMP/8943.27
8497Monika Suchodolska
Michał Wróblewski
1.0
2.0
PMPM/6642.83
8515Paweł Litwiński
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/680.3842.55
8623Dariusz Budnik
Marcin Pastudzki
1.5
1.5
DS
PM
DS/6842.18
8777Andrzej Cięciała
Wojciech Soroka
0.0
0.0
OPOP/9541.85
8850Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MPMP/8940.88
8919Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DSDS/6840.83
9095Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
2.5
2.5
PMPM/6640.20
9180Marcin Wasłowicz
Patryk Iwaniuk
1.5
1.0
PMPM/6639.46
9267Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OPOP/9538.02
935Grzegorz Debita
Bohdan Mazur
2.5
13.0
DS
OP
DS/6837.75
9484Łukasz Wituszyński
Marcin Chat
0.0
0.0
AMAPM/6637.48
9555Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MPMP/8937.26
9633Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
1.5
4.0
MPMP/8934.70
9796Adam Suchodolski
Dariusz Milewski
1.0
0.5
PMPM/6634.41
9818Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/6833.49

Statystyka ośrodków...