Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 6 marca 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
13Artur Winkler
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSDS/7254.7614
232Grażyna Tymczyszyn
Roman Grzona
0.0
0.0
MP/413.6046.3013
331Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.0
MPMP/413.6043.0412
413Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.0
4.0
MPMP/10142.4611
529Maja Żabierek
Tatiana Verkhos
2.5
2.0
MAMP/413.6039.029
634Mariusz Bakalarski
Anna Bułat
1.0
2.0
SL
MP
MP/413.6037.918
719Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
4.0
12.0
MPMP/10134.477
828Janusz Wrześniak
Piotr Radzikowski
1.5
7.0
MPMP/413.6027.656
920Andrzej Broda
Maciej Prokuszki
12.0
2.0
MPMP/10125.535
1033Janusz Zaręba
Andrzej Rączaszek
2.0
0.5
MA
SL
MP/413.6021.423
1111Adam Stono
Tadeusz Urbanek
7.0
4.0
PKMP/10120.613
1244Bogusław Chomentowski
Katarzyna Paluchowska
4.0
1.5
MAMP/4120.443
136Janusz Kozioł
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/7219.583
1418Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
2.5
MPMP/10119.242
159Maciej Rodzaj
Witold Stachnik
4.0
7.0
MPMP/10117.412
164Tomasz Łowicki
Jan Kulczycki
2.0
1.0
DSDS/7216.992
1739Jadwiga Bakalarska
Robert Różak
1.0
4.0
SL
MP
MP/4116.792
1827Zofia Zaręba
Krzysztof Ziewacz
2.0
4.0
MA
MP
MP/413.6016.562
191Zdzisław Patreuha
Jerzy Cychowski
2.5
4.0
DSDS/7214.271
2024Piotr Wzorek
Witold Petryszyn
2.0
2.0
MPMP/10112.271
2123Dariusz Sosin
Kazimierz Banek
4.0
7.0
MPMP/1019.681
2210Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/1015.411
2338Piotr Nauman
Krzysztof Sokół
2.5
2.0
MAMP/414.131
2422Błażej Krawczyk
Michał Krysa
2.5
2.5
MPMP/1011.35
2543Margareta Piechotta
Zbigniew Klimczak
2.0
2.5
WPMP/41-3.19
2626Kazimiera Przybyło
Ellena Marczykiewicz-Olech
1.5
1.0
MP
MA
MP/413.60-5.02
2746Marek Frądczyk
Zbigniew Sabała
2.0
12.0
WPMP/41-5.27
288Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.0
1.5
DSDS/72-8.32
2930Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
MP/413.60-11.62
3040Stanisław Drwal
Franciszek Miska
1.5
2.5
MPMP/41-12.35
3135Anna Dymek
Wiesław Dymek
1.5
1.0
MPMP/413.60-18.59
3221Robert Mostek
Sławomir Reising
2.5
2.0
MPMP/101-21.26
335Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
2.5
DSDS/72-21.99
3437Magdalena Głombińska
Adam Rydz
1.5
1.5
MAMP/41-22.00
3541Wiolletta Lichodziejewska
Kazimierz Krupiński
0.5
1.5
MAMP/41-25.25
3614Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
2.5
7.0
MPMP/101-25.49
377Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5

DS
DS/72-28.02
3817Stefan Bentkowski
Feliks Wawrzon
0.0
0.0
MPMP/101-30.38
3912Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/101-34.86
4015Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MPMP/101-35.29
4116Adam Dmochowski
Marek Surmiak
4.0
4.0
MPMP/101-41.17
4242Kamila Pawłowska-Sierota
Stefan Łysek
0.5
0.0
MA
MP/41-42.28
4325Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.0
PMMP/413.60-43.44
4436Bogdan Lipczak
Ryszard Wójtowicz
4.0
7.0
OPMP/41-44.64
452Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DS
DS/72-47.27

Statystyka ośrodków...