Turniej na maksy

Wtorek, 4 marca 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
123Bogdan Piasecki
Wiesław Fecko
7.0
7.0
MPMP/4568.1611
29Anna Dymek
Wiesław Dymek
1.5
1.0
MPMP/4163.4010
336Waldemar Miłuński
Wiesław Pietraszewski
2.5
7.0
PDPD/14162.209
416Jadwiga Bakalarska
Mariusz Bakalarski
1.0
1.0
SLMP/4161.848
54Piotr Radzikowski
Janusz Wrześniak
7.0
1.5
MPMP/4160.317
630Leszek Margasiński
Marek Dąbrowski
1.5
0.0
MPMP/4560.216
743Władysław Szałkiewicz
Marek Wysocki
2.5
2.5
PDPD/14159.375
819Ellena Marczykiewicz-Olech
Magdalena Głombińska
1.0
1.5
MAMP/4159.024
937Michał Bobrykow
Sławomir Juchnicki
2.5
4.0
PDPD/14158.763
1010Stanisław Drwal
Franciszek Miska
1.5
2.5
MPMP/4154.313
1128Jan Wdowiak
Piotr Turczynowicz
1.0
1.5
MPMP/4554.082
1217Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.0
MPMP/4153.612
133Ryszard Wójtowicz
Bogdan Lipczak
7.0
4.0
OPMP/4153.162
142Janusz Zaręba
Andrzej Rączaszek
2.0
0.5
MA
SL
MP/4152.232
1540Mirosław Morchat
Marian Krasowski
4.0
2.5
PDPD/14152.212
1618Krzysztof Sokół
Piotr Nauman
2.0
2.5
MAMP/4152.012
176Kazimiera Przybyło
Zofia Zaręba
1.5
2.0
MP
MA
MP/4151.941
1821Bogusław Chomentowski
Adam Rydz
4.0
1.5
MAMP/4151.871
1938Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
2.5
4.0
PDPD/14151.731
2039Alicja Małyszko
Halina Wojtkowska
2.0
0.0
PD
PD/14151.511
211Jan Truniarz
Władysław Kaczor
0.5
2.5
MPMP/4151.161
2227Ryszard Woliński
Stanisław Miłkowski
7.0
1.5
LB
MP
MP/4550.54
235Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.0
PMMP/4150.02
2424Andrzej Frączek
Wacław Janik
1.5
0.0
MPMP/4549.58
2514Wiolletta Lichodziejewska
Kazimierz Krupiński
0.0
1.5
MAMP/4149.04
2622Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
MP/4148.66
2726Jerzy Kozłowski
Monika Czub-Gołaszewska
2.5
2.5
MPMP/4548.56
2833Aleksander Szczupakowski
Marian Urwanowicz
2.5
7.0
PDPD/14147.89
2915Anna Bułat
Wiesław Sierota
2.0
2.5
MP
MA
MP/4147.83
3025Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
4.0
7.0
MPMP/4546.85
317Anna Kobis
Jerzy Kobis
0.0
0.5

MP
MP/4146.07
3234Wojciech Jabłoński
Andrzej Prasalski
4.0
4.0
PDPD/14144.80
3312Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPMP/4143.41
3432Jarosław Kowalik
Adam Waśko
2.5
4.0
MPMP/4542.51
3535Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
2.5
4.0
PDPD/14142.24
3629Jan Lenart
Zbigniew Buczkowski
0.0
0.0
MPMP/4540.51
3741Halina Perkowska
Zofia Wasilewska
0.0
0.0
PD/14139.79
3842Henryk Stecewicz
Jerzy Cholewski
2.5
0.0
PD
PD/14139.63
3931Władysław Uryga
Eugeniusz Cieśla
2.5
0.5
MPMP/4539.00
408Hanna Miska
Andrzej Bawiec
0.0
0.5

MP
MP/4134.80
4113Grażyna Tymczyszyn
Roman Grzona
0.0
0.0
MP/4133.73
4220Grażyna Rosa
Kamila Pawłowska-Sierota
0.0
0.5

MA
MP/4129.93

Statystyka ośrodków...