Turniej na maksy

Piątek, 21 grudnia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
130Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MAMA/30671.649
234Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WPWP/25461.539
323Zbigniew Szczechowicz
Szymon Dutkiewicz
2.5
5.0
MAMA/30660.228
43Jerzy Gdeczyk
Jerzy Romańczyk
3.0
5.0
DSDS/33659.577
513Szymon Niewiadomski
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/6759.246
642Tomasz Derba
Czesław Wojtaś
11.0
5.0
ZPZP/30858.445
714Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6757.855
87Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DSDS/6757.264
911Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/6756.173
1041Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
4.0
7.0
ZPZP/30855.962
111Marcin Rój
Włodzimierz Kubas
2.0
2.5
DSDS/33654.912
1244Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/30854.202
1327Szczepan Okonkowski
Piotr Watemborski
0.0
1.5
 
MA
MA/30653.912
1422Leszek Haber
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DSDS/6753.352
1532Marek Domagała
Justyna Łaniewska
5.0
2.0
WPWP/25453.272
1610Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/6752.971
178Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DSDS/6752.221
1833Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
4.0
4.0
WPWP/25451.471
1912Jerzy Więcławski
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DSDS/6751.091
202Aleks Bukat
Adam Szuszkiewicz
1.5
3.0
DSDS/33649.391
2116Anna Jankowska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6749.381
2239Jan Antoniewicz
Zygmunt Kondyjowski
0.0
3.0

ZP
ZP/30849.211
2318Bogdan Sokół
Dariusz Artmański
4.0
4.0
DSDS/6748.82
2415Jan Marcinkowski
Marcin Motykiewicz
4.0
4.0
DSDS/6748.73
2535Jolanta Materniak
Hanna Sobczuk
2.0
1.0
WPWP/25448.41
265Tadeusz Janeczek
Zdzisław Niemirski
3.0
0.0
DS
NZ
DS/33647.83
2745Wiktor Jackowski
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZPZP/30847.72
2843Edward Kaczmarek
Stanisław Kamiński
9.0
5.0
ZPZP/30847.20
2924Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.5
MAMA/30646.86
309Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6746.69
3121Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DSDS/6746.48
3231Zdzisław Konieczny
Przemysław Kaczmarek
3.0
3.0
WPWP/25446.31
3325Zdzisław Marcinkowski
Henryk Misiarz
1.5
1.0
MAMA/30646.05
3429Andrzej Kretkowski
Sławomir Malanowski
4.0
2.0
MAMA/30646.00
3517Barbara Radomska
Stanisław Kosowski
4.0
6.0
DS
USA
DS/6745.83
3638Ryszard Białkiewicz
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WPWP/25444.84
374Bogdan Nowakowski
Waldemar Maciejewski
4.0
3.0
DSDS/33644.65
3836Barbara Speth
Sławomir Speth
1.5
1.5
WPWP/25444.17
396Zbigniew Skórecki
Wacław Rój
3.0
1.5
DSDS/33643.65
4026Marian Kalinowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MAMA/30643.47
4120Zdzisław Kuc
Marian Krzypkowski
1.0
2.0
DSDS/6737.46
4240Wincenty Glina
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
ZP/30836.73
4319Mirosław Kawecki
Marek Kubicki
0.5
0.0
DSDS/6736.46
4428Andrzej Rybski
Ireneusz Kos
0.0
3.0
 
MA
MA/30631.85

Statystyka ośrodków...