Turniej na maksy

Środa, 19 grudnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 41: K. Najda - K. Kluf, 17.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
131: Z. Skrzypczak - J. Popowicz, 0.0, MA/- 11NS 3 NTN H7+1 43083.85
131: Z. Skrzypczak - J. Popowicz, 0.0, MA/- 12NS 4 NTE HQ= 43048.22
232: M. Kulikowski - T. Wolfke, 4.0, MA 13NS 3 NTE S4-3 30087.89
232: M. Kulikowski - T. Wolfke, 4.0, MA 14NS 3 NTS S2+2 46036.22
333: R. Chmielak - M. Czajkowska, 8.5, MA 15NS 3 DE D3+1 13053.56
333: R. Chmielak - M. Czajkowska, 8.5, MA 16NS 3 HE D2+1 17017.93
434: W. Putz - J. Misiuk, 12.0, MA 17NS 4 D xW S8-1 10055.17
434: W. Putz - J. Misiuk, 12.0, MA 18NS 4 SS CA+1 65082.72
535: J. Metter - A. Kondeja, 15.5, MA 19NS 4 HW S3-2 20031.06
535: J. Metter - A. Kondeja, 15.5, MA 20NS 4 CN SA= 13069.60
636: J. Wawrowski - M. Stupkiewicz, 7.0, MA 21NS 3 NTE D7+2 46072.39
636: J. Wawrowski - M. Stupkiewicz, 7.0, MA 22NS 3 NTW D3= 60032.78
737: K. Hordyński - A. Miszewski, 21.0, MA 23NS 3 NTE H3+1 63065.00
737: K. Hordyński - A. Miszewski, 21.0, MA 24NS 3 DE HQ-1 5081.67
825: L. Sadoś - W. Maciejczuk, 25.0, MA 25NS 5 D xN HA-3 50020.00
825: L. Sadoś - W. Maciejczuk, 25.0, MA 26NS 2 SE DA+1 14025.00
926: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 1NS 3 NTS SQ+1 43024.17
926: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 2NS 3 DS D5+1 13068.94
1027: P. Guzik - K. Gołaś, 6.0, MA 3NS 3 SE HQ-1 10048.28
1027: P. Guzik - K. Gołaś, 6.0, MA 4NS 3 NTN C2+1 63079.28
1128: J. Boczar - M. Boczar, 9.0, MA 5NS 3 NTW S5+3 49022.44
1128: J. Boczar - M. Boczar, 9.0, MA 6NS 3 HS D3-1 5053.44
1229: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 7NS 5 D xE S4-3 80086.90
1229: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 8NS 5 HE DK= 4500.11
1330: A. Ziomek - J. Radecki, 27.0, MA 9NS 2 CW DK= 9067.22
1330: A. Ziomek - J. Radecki, 27.0, MA 10NS 3 S xN D8= 73094.78
 +/-
 WYNIK54.18
 MIEJSCE19