Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 28: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 1NS 4 SE +2 48041.67
111: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 2NS 5 HN SA= 65091.67
212: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 3NS 4 SN D8= 42087.50
212: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 4NS 3 HW DA+3 23016.67
313: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 5NS 3 CW C8= 11025.00
313: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 6NS 3 CE SJ= 1104.17
414: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 7NS 4 DS SK= 13037.50
414: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 8NS 2 DS S2= 9075.00
515: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 9NS 4 HN C7+1 45083.33
515: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 10NS 3 DxS S2-1 2008.33
616: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 11NS 2 SE CK= 1104.17
616: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 12NS 3 NTW H3+1 43037.50
717: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 13NS 3 NTN D6+2 66095.83
717: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 14NS 4 HN H6= 42045.83
818: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 15NS 4 HW DK-1 5075.00
818: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 16NS 2 HS S7+4 23070.83
919: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 17NS 3 SN CA-2 10070.83
919: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 18NS 3 NTW C6+1 43054.17
920: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 19NS 3 NTS S4-1 5033.33
920: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 20NS 4 CS SJ+1 15020.83
921: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 21NS 3 HN DK+1 17075.00
921: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 22NS 3 DS HJ+1 13041.67
922: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 23NS 3 DE CA-2 20083.33
922: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 24NS 3 NTN S5+1 43070.83
923: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 25NS 3 HS S9-1 5054.17
923: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 26NS 2 HE D8+1 1404.17
 +/-
 WYNIK50.32
 MIEJSCE13