Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 27: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 11EW 2 SE CK-3 15012.50
117: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 12EW 3 NTW H4-2 10016.67
218: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 13EW 2 HxE SK-2 50033.33
218: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 14EW 4 HN SA+1 45012.50
319: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 15EW 4 HW DK-1 5025.00
319: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 16EW 2 HS S9+2 17058.33
420: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 17EW 4 SxN HA-2 30066.67
420: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 18EW 2 DW D9+4 17016.67
421: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 19EW 3 NTS S4-3 15095.83
421: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 20EW 4 SxW DQ-2 50058.33
422: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 21EW 4 DE H5-3 15050.00
422: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 22EW 5 CS SA-1 5079.17
423: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 23EW 2 DS H9-2 20087.50
423: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 24EW 3 NTN H2-1 5087.50
411: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 25EW 4 HS -1 5045.83
411: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 26EW 3 DxN HK= 6700.00
512: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 1EW 4 SE +2 48058.33
512: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 2EW 5 SxE HA-3 50025.00
613: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 3EW 1 HN D2+2 14045.83
613: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 4EW 5 DN HA-2 20062.50
714: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 5EW 4 SW C8-1 5045.83
714: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 6EW 2 CE SJ= 9066.67
815: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 7EW 4 CN S6= 13062.50
815: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 8EW 062.50
916: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 9EW 3 NTN H7= 40058.33
916: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 10EW 5 HE SK-3 30012.50
 +/-
 WYNIK47.92
 MIEJSCE17