Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
122: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 3EW 3 HS D8-1 5083.33
122: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 4EW 5 HW DA= 65091.67
223: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 5EW 3 SW C7= 14083.33
223: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 6EW 1 NTW SK= 9066.67
311: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 7EW 5 CN S6-1 10075.00
311: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 8EW 2 SE CK= 110100.00
412: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 9EW 2 HN C8+2 17066.67
412: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 10EW 2 HE CQ= 11066.67
513: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 11EW 2 SE -2 10033.33
513: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 12EW 3 NTW +2 46091.67
614: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 13EW 2 HxE SA-1 20054.17
614: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 14EW 4 HN D7= 42054.17
715: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 15EW 3 NTE D9= 40083.33
715: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 16EW 4 HS S2+2 4800.00
816: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 17EW 4 SN CA-3 15050.00
816: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 18EW 4 NTE S2+1 46079.17
817: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 19EW 3 NTS HJ-1 5066.67
817: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 20EW 5 CS SJ= 60029.17
818: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 21EW 3 DE D3-2 10083.33
818: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 22EW 5 DS SA-2 10091.67
819: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 23EW 2 SN DA+1 14033.33
819: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 24EW 3 NTN S5+2 4600.00
820: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 25EW 2 HS = 1108.33
820: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 26EW 4 HE S2-2 20020.83
921: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 1EW 4 SE +2 48058.33
921: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 2EW 4 SE CA= 42095.83
 +/-
 WYNIK60.26
 MIEJSCE3