Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 25: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
116: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 13NS 3 NTS S6= 60075.00
116: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 14NS 4 HS CA= 42045.83
217: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 15NS 2 DxN S4= 180100.00
217: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 16NS 3 HS S2+2 20058.33
318: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 17NS 4 HW CQ+1 4500.00
318: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 18NS 3 NTW C5+1 43054.17
319: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 19NS 3 NTS S7-1 5033.33
319: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 20NS 5 SxW CA-3 800100.00
320: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 21NS 3 SS DA= 14033.33
320: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 22NS 3 DS SA-1 5020.83
321: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 23NS 2 SN CQ+1 14066.67
321: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 24NS 1 HS S3+3 17037.50
322: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 25NS 5 HxS -3 5000.00
322: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 26NS 3 HW SA-1 10037.50
423: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 1NS 6 SE = 9800.00
423: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 2NS 4 SE CA-1 5029.17
511: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 3NS 2 SN D8+1 14054.17
511: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 4NS 5 DxN S4-1 20037.50
612: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 5NS 4 SxW HK-2 30087.50
612: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 6NS 3 NTW SQ-2 20087.50
713: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 7NS 5 CN S6= 60079.17
713: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 8NS 037.50
814: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 9NS 4 HS +1 45083.33
814: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 10NS 4 HE SQ-1 10058.33
915: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 11NS 3 HS C5-2 10025.00
915: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 12NS 3 NTW H2+1 43037.50
 +/-
 WYNIK49.20
 MIEJSCE15