Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 24: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 17EW 3 SN HA-1 5012.50
113: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 18EW 3 NTE S2+2 46079.17
114: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 19EW 3 NTN HJ-1 5066.67
114: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 20EW 5 CS SJ= 60029.17
115: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 21EW 3 HN DK+1 17025.00
115: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 22EW 3 NTN CQ+1 43020.83
116: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 23EW 3 NTN D2= 6004.17
116: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 24EW 3 NTN C6= 40041.67
117: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 25EW 4 HS -1 5045.83
117: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 26EW 4 HE D8-2 20020.83
218: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 1EW 4 SE D2+2 48058.33
218: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 2EW 3 SE CA-1 5070.83
319: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 3EW 4 HN CA-1 5083.33
319: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 4EW 1 DN C5+3 13025.00
420: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 5EW 4 HS CA-1 10062.50
420: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 6EW 3 CE SJ-2 20012.50
521: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 7EW 3 NTN S5-4 400100.00
521: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 8EW 062.50
622: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 9EW 4 HS = 42045.83
622: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 10EW 3 SxE D4-2 5000.00
723: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 11EW 3 HN S3= 14025.00
723: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 12EW 3 NTW H4-2 10016.67
811: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 13EW 4 SN DA-2 20091.67
811: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 14EW 3 HN D7+2 20083.33
912: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 15EW 1 NTE +2 15050.00
912: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 16EW 3 HN DA+1 17058.33
 +/-
 WYNIK45.83
 MIEJSCE21