Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 23: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
119: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 9EW 4 HN S4+1 45016.67
119: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 10EW 3 SE CQ-2 20025.00
226: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 5NS 3 SW C7= 14016.67
226: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 6NS 1 NTW SK= 9033.33
216: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 19NS 3 NTS S4-3 1504.17
216: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 20NS 5 CS D4= 60070.83
425: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 1EW 6 SE = 980100.00
425: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 2EW 4 SE CA-1 5070.83
415: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 13NS 4 SN H7-1 10020.83
415: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 14NS 4 HN H6+1 45087.50
427: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 23NS 2 DS H9-2 20012.50
427: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 24NS 3 NTN H2-1 5012.50
514: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 17NS 3 SN -2 10070.83
514: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 18NS 3 NTE S2+2 46020.83
617: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 7EW 3 NTN S5= 60020.83
617: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 8EW 3 CS S2-2 10091.67
620: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 15EW 4 CW DK+1 15050.00
620: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 16EW 2 HS S2+1 14083.33
724: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 11NS 3 HN S3= 14075.00
724: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 12NS 3 NTW H4-2 10083.33
713: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 21NS 2 DE D3-1 504.17
713: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 22NS 3 NTN H2+1 43079.17
818: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 3EW 3 SS CQ= 14045.83
818: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 4EW 5 HW DK+2 710100.00
928: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 25EW 3 HS S9-1 5045.83
928: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 26EW 2 HE D8+1 14095.83
 +/-
 WYNIK51.44
 MIEJSCE12