Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 22: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
126: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 3NS 3 HS D8-1 5016.67
126: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 4NS 5 HW DA= 6508.33
215: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 17NS 4 HW CQ= 42012.50
215: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 18NS 3 NTW C8+1 43054.17
314: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 11NS 3 NTW H2-1 5054.17
314: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 12NS 3 NTW H2+1 43037.50
325: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 25EW 5 HxS -3 500100.00
325: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 26EW 3 HW SA-1 10062.50
413: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 15NS 4 HE +1 4500.00
413: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 16NS 2 HS S9+4 23070.83
427: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 21NS 4 DE H5-3 15050.00
427: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 22NS 5 CS SA-1 5020.83
516: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 5EW 6 CxE HA-4 8000.00
516: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 6EW 1 NTW S7= 9066.67
519: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 13EW 2 NTN D6+3 21041.67
519: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 14EW 4 HN CK+1 45012.50
624: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 9NS 4 HS = 42054.17
624: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 10NS 3 SxE D4-2 500100.00
717: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 1EW 4 SE +2 48058.33
717: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 2EW 4 SxE CA-2 30033.33
712: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 19NS 3 NTS S4= 40083.33
712: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 20NS 5 CN C5= 60070.83
918: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 7EW 5 CN C4+1 6208.33
918: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 8EW 2 HN D5+1 1400.00
928: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 23EW 3 DE CA-2 20016.67
928: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 24EW 3 NTN S5+1 43029.17
 +/-
 WYNIK40.87
 MIEJSCE25