Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 15NS 3 NTE D9= 40016.67
114: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 16NS 4 HS S9+1 45091.67
213: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 9NS 4 HN DA+1 45083.33
213: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 10NS 2 HE CQ= 11033.33
312: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 13NS 3 NTN S8+2 66095.83
312: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 14NS 4 HN D4= 42045.83
325: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 23EW 2 SN CQ+1 14033.33
325: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 24EW 1 HS S3+3 17062.50
415: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 3EW 3 HN D8= 14045.83
415: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 4EW 4 DN HA= 13025.00
418: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 11EW 2 HxS SJ= 4700.00
418: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 12EW 3 NTW S9= 40041.67
427: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 19NS 3 NTS S4-3 1504.17
427: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 20NS 4 SxW DQ-2 50041.67
524: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 7NS 3 NTN S5-4 4000.00
524: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 8NS 037.50
616: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 25EW 4 HS -1 5045.83
616: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 26EW 3 HE D8-1 10062.50
711: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 17NS 4 HW SA-1 50100.00
711: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 18NS 3 NTW S6+2 46020.83
817: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 5EW 3 CW C7-2 10029.17
817: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 6EW 3 SN S2-1 5050.00
926: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 1NS 4 SE +2 48041.67
926: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 2NS 4 SE CA= 4204.17
928: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 21EW 3 HN DK+1 17025.00
928: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 22EW 3 DS HJ+1 13058.33
 +/-
 WYNIK42.15
 MIEJSCE24