Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 7NS 3 SW CA= 14012.50
112: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 8NS 2 HN SA= 11083.33
211: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 11NS 2 SE H2= 1104.17
211: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 12NS 3 NTW S3+3 4900.00
314: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 1EW 4 SE +2 48058.33
314: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 2EW 4 SW HK-2 10054.17
317: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 9EW 4 HN H7+1 45016.67
317: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 10EW 2 SE CQ-3 30012.50
325: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 21EW 3 SS DA= 14066.67
325: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 22EW 3 DS SA-1 5079.17
424: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 5NS 4 HS CA-1 10037.50
424: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 6NS 3 CE SJ-2 20087.50
427: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 17NS 4 SxN HA-2 30033.33
427: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 18NS 2 DW D9+4 17083.33
623: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 15NS 4 CW DK+1 15050.00
623: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 16NS 2 HS S2+1 14016.67
615: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 23EW 2 HS H2+1 14033.33
615: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 24EW 3 NTN S5+1 43029.17
716: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 3EW 4 SN = 42012.50
716: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 4EW 3 DN HA+1 13025.00
826: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 25NS 2 HS = 11091.67
826: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 26NS 4 HE S2-2 20079.17
913: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 13NS 4 SS HQ-3 3000.00
913: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP 14NS 4 HN SA= 42045.83
928: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 19EW 3 NTS S4-1 5066.67
928: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 20EW 4 CS SJ+1 15079.17
 +/-
 WYNIK44.55
 MIEJSCE23