Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
118: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 5NS 4 SxW H5-2 30087.50
118: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 6NS 3 NTE HJ-1 10070.83
124: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 21NS 3 HN DK+1 17075.00
124: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 22NS 3 NTN CQ+1 43079.17
222: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 17EW 4 HW CQ= 42087.50
222: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 18EW 3 NTW C8+1 43045.83
421: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 3NS 3 HN D8= 14054.17
421: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 4NS 4 DN HA= 13075.00
423: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 13EW 4 SN H7-1 10079.17
423: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 14EW 4 HN H6+1 45012.50
528: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 9EW 4 HN C7+1 45016.67
528: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 10EW 3 DxS S2-1 20091.67
511: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 19EW 3 NTS S4= 40016.67
511: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 20EW 4 SW DQ-2 20066.67
619: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 1NS 3 NTW D9+1 43083.33
619: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 2NS 5 HS SK= 65091.67
620: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 23NS 2 HS H2+1 14066.67
620: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 24NS 3 NTN S5+1 43070.83
726: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 15NS 3 NTE D9= 40016.67
726: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 16NS 4 HS S2+2 480100.00
712: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 25EW 3 HS S9-1 5045.83
712: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP 26EW 2 HE D8+1 14095.83
827: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 7NS 4 CN S6= 13037.50
827: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 8NS 037.50
925: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 11EW 3 HS C5-2 10075.00
925: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 12EW 3 NTW H2+1 43062.50
 +/-
 WYNIK63.14
 MIEJSCE2