Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 15EW 3 NTE D9= 40083.33
121: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 16EW 4 HS S9+1 4508.33
124: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 19NS 3 NTN HJ-1 5033.33
124: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 20NS 5 CS SJ= 60070.83
320: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 1NS 4 SE +2 48041.67
320: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 2NS 4 SW HK-2 10045.83
322: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 11EW 3 NTW H2-1 5045.83
322: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 12EW 3 NTW H2+1 43062.50
428: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 7EW 4 DS SK= 13062.50
428: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 8EW 2 DS S2= 9025.00
523: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 17EW 3 SN -2 10029.17
523: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 18EW 3 NTE S2+2 46079.17
518: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 25NS 2 SE HA= 11016.67
518: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 26NS 3 HE D6-1 10037.50
626: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 13NS 2 HxE SA-1 20045.83
626: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 14NS 4 HN D7= 42045.83
619: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 21NS 2 DE D3-1 504.17
619: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 22NS 3 NTN HK+1 43079.17
727: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 5NS 4 SW C8-1 5054.17
727: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 6NS 2 CE SJ= 9033.33
711: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 23EW 4 HS SA-3 300100.00
711: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP 24EW 4 HS DA-1 5087.50
825: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 9EW 4 HS +1 45016.67
825: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 10EW 4 HE SQ-1 10041.67
917: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 3NS 3 NTN D2-1 5016.67
917: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 4NS 4 SN HA-2 20037.50
 +/-
 WYNIK46.31
 MIEJSCE19