Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: R. Sadowski - R. Ciesielski, 5.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
124: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 17NS 3 SN HA-1 5087.50
124: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 18NS 3 NTE S2+2 46020.83
221: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 9EW 4 HN DA+1 45016.67
221: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 10EW 2 HE CQ= 11066.67
219: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 25NS 2 HS +1 140100.00
219: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 26NS 4 HE D6-2 20079.17
328: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 5EW 3 CW C8= 11075.00
328: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 6EW 3 CE SJ= 11095.83
422: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 15EW 4 HE +1 450100.00
422: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 16EW 2 HS S9+4 23029.17
526: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 11NS 2 SE -2 10066.67
526: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 12NS 3 NTW +2 4608.33
517: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 23NS 3 NTN D2= 60095.83
517: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 24NS 3 HS DA+1 17037.50
627: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 3NS 1 HN D2+2 14054.17
627: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 4NS 5 DN HA-2 20037.50
618: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 19NS 3 NTS S3+1 430100.00
618: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 20NS 3 SW D5-1 1008.33
725: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 7EW 5 CN S6= 60020.83
725: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 8EW 062.50
723: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 21EW 2 DE D3-1 5095.83
723: K. Galubiński - W. Kwiatkowski, 14.5, WP 22EW 3 NTN H2+1 43020.83
816: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 1NS 4 SE +2 48041.67
816: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 2NS 4 SE CA-2 10045.83
920: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 13EW 4 SS HQ-3 300100.00
920: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 14EW 4 HN SA= 42054.17
 +/-
 WYNIK58.49
 MIEJSCE4