Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: M. Janik - M. Wybranowski, 9.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
120: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 7EW 3 SW CA= 14087.50
120: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 8EW 2 HN SA= 11016.67
228: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 3EW 4 SN D8= 42012.50
228: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 4EW 3 HW DA+3 23083.33
218: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 23NS 4 SN C8-1 10037.50
218: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 24NS 4 HS S2+1 45087.50
321: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 13EW 3 NTN S8+2 6604.17
321: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 14EW 4 HN D4= 42054.17
426: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 9NS 2 HN C8+2 17033.33
426: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 10NS 2 HE CQ= 11033.33
527: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 1NS 4 SE +2 48041.67
527: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 2NS 5 SxE HA-3 50075.00
516: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 21NS 3 HN DK+1 17075.00
516: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 22NS 3 NTN H2+1 43079.17
625: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 5EW 4 SxW HK-2 30012.50
625: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 6EW 3 NTW SQ-2 20012.50
617: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 17NS 4 SxN CK-2 30033.33
617: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 18NS 3 NTE S2+1 43054.17
722: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 19EW 3 NTS S4= 40016.67
722: T. Łuczkiewicz - M. Twardowski, 0.0, WP 20EW 5 CN C5= 60029.17
715: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 25NS 3 HS S9-1 5054.17
715: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 26NS 2 HE D8+1 1404.17
819: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 11EW 4 HxS SJ-1 10075.00
819: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 12EW 4 SW D8+1 45083.33
924: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 15NS 1 NTE +2 15050.00
924: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 16NS 3 HN DA+1 17041.67
 +/-
 WYNIK45.67
 MIEJSCE22