Turniej na maksy

Sobota, 15 grudnia 2018

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: Z. Mikołajczyk - A. Stefanowska, 7.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
128: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 1EW 4 SE +2 48058.33
128: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP 2EW 5 HN SA= 6508.33
220: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 11EW 2 SE H2= 11095.83
220: I. Budziszewska - A. Budziszewski, 0.0, WP 12EW 3 NTW S3+3 490100.00
217: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 21NS 3 SS H4+2 20095.83
217: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 22NS 3 NTN HK+1 43079.17
326: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 7NS 5 CN S6-1 10025.00
326: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 8NS 2 SE CK= 1100.00
427: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 25NS 4 HS -1 5054.17
427: J. Ozorowski - T. Sosiński, 3.0, WP 26NS 3 DxN HK= 670100.00
525: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 3EW 2 SN D8+1 14045.83
525: K. Korczyk - M. Żmuda, 0.0, WP 4EW 5 DxN S4-1 20062.50
516: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 15NS 4 CW DK+1 15050.00
516: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP 16NS 2 HS S9+1 14016.67
515: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 19NS 3 NTS S4= 40083.33
515: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 20NS 4 SW DQ-2 20033.33
718: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 9EW 4 DN SK+1 15075.00
718: P. Dymny - J. Węglarz, 1.5, WP 10EW 2 HE C8-1 10041.67
721: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 17EW 4 HW SA-1 500.00
721: K. Krause - A. Proniewicz, 8.0, WP 18EW 3 NTW S6+2 46079.17
714: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 23NS 4 HS SA-3 3000.00
714: W. Kaniewski - W. Szczepaniak, 9.0, WP 24NS 4 HS DA-1 5012.50
824: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 13NS 4 SN DA-2 2008.33
824: M. Derengowski - A. Mansfeld, 4.0, WP 14NS 3 HN D7+2 20016.67
919: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 5EW 4 SW HK-2 10029.17
919: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP 6EW 2 SxN DA-1 10083.33
 +/-
 WYNIK48.24
 MIEJSCE16