Turniej na maksy

Czwartek, 13 grudnia 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 91: W. Hilbrecht - A. Małdziński, 9.0, WP, WP/252

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
182: M. Smuszkiewicz - R. Zalewski, 0.0, WP/- 7EW 3 NTS D6-1 10094.87
182: M. Smuszkiewicz - R. Zalewski, 0.0, WP/- 8EW 2 SN HQ-3 15037.18
182: M. Smuszkiewicz - R. Zalewski, 0.0, WP/- 9EW 1 NT xN S5+1 28017.95
283: T. Solarski - R. Oczkowicz, 7.0, WP 10EW 3 NTS S7+2 66012.82
283: T. Solarski - R. Oczkowicz, 7.0, WP 11EW 3 NTS HJ+1 43038.17
283: T. Solarski - R. Oczkowicz, 7.0, WP 12EW 4 SE CA+1 45071.79
384: T. Bryła - A. Piszczek, 2.5, WP 13EW 4 SE S10= 62064.10
384: T. Bryła - A. Piszczek, 2.5, WP 14EW 3 NTS S9-2 10082.05
384: T. Bryła - A. Piszczek, 2.5, WP 15EW 3 NTW H4+1 43055.13
485: I. Cebula - W. Wrzask, 0.0, WP/- 16EW 3 NTN S4-3 15096.02
485: I. Cebula - W. Wrzask, 0.0, WP/- 17EW 4 SS HA= 42052.56
485: I. Cebula - W. Wrzask, 0.0, WP/- 18EW 3 NTE SJ+2 46082.05
586: S. Czapliński - J. Gurzęda, 14.0, WP 19EW 4 SE C9-1 10020.51
586: S. Czapliński - J. Gurzęda, 14.0, WP 20EW 4 SS H10-3 30074.36
586: S. Czapliński - J. Gurzęda, 14.0, WP 21EW 4 HS C5-1 10074.36
687: E. Szałas - B. Zacerkownyj, 4.0, WP 22EW 1 NTE C6-1 10028.21
687: E. Szałas - B. Zacerkownyj, 4.0, WP 23EW 4 SE SJ+2 68092.31
687: E. Szałas - B. Zacerkownyj, 4.0, WP 24EW 3 NTW CJ+2 46069.23
788: J. Cebo - D. Szopieraj, 6.0, WP 25EW 6 SN H8+1 10101.28
788: J. Cebo - D. Szopieraj, 6.0, WP 26EW 4 SS HA-2 20096.15
788: J. Cebo - D. Szopieraj, 6.0, WP 27EW 5 CW DJ-1 5060.26
879: A. Malenta - S. Czarnecki, 5.5, WP 28EW 3 HW C5+1 17037.69
879: A. Malenta - S. Czarnecki, 5.5, WP 29EW 5 HW SA= 65026.07
879: A. Malenta - S. Czarnecki, 5.5, WP 30EW 3 DS HA+1 13036.32
980: P. Sosnowski - R. Sawicki, 10.0, WP 1EW 4 HS S2+1 45030.77
980: P. Sosnowski - R. Sawicki, 10.0, WP 2EW 2 DS H6+1 11051.28
980: P. Sosnowski - R. Sawicki, 10.0, WP 3EW 3 NTW C6-2 20014.10
1081: S. Samól - J. Stypiński, 6.0, WP 4EW 4 DW SK+2 17030.77
1081: S. Samól - J. Stypiński, 6.0, WP 5EW 2 NTN D4+1 15023.08
1081: S. Samól - J. Stypiński, 6.0, WP 6EW 1 NTW S8+2 15048.72
 +/--0.50
 WYNIK50.17
 MIEJSCE43