Turniej na maksy

Czwartek, 13 grudnia 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 45: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
157: R. Calik - B. Zysek, 6.0, MP 19NS 2 HS S3-1 5062.82
157: R. Calik - B. Zysek, 6.0, MP 20NS 2 SN H6-1 10084.62
157: R. Calik - B. Zysek, 6.0, MP 21NS 4 SN C4-1 10025.64
254: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 22NS 3 CN DA= 11080.77
254: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 23NS 6 DxW C5-2 50053.85
254: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 24NS 6 DW HA= 9203.85
355: A. Kopański - R. Rostek, 6.0, MP/LU 25NS 6 SN D8= 98076.92
355: A. Kopański - R. Rostek, 6.0, MP/LU 26NS 4 DS HK-1 10029.49
355: A. Kopański - R. Rostek, 6.0, MP/LU 27NS 3 DS S4+1 13075.64
453: Z. Baran - R. Gibała, 0.0, MP 28NS 4 HW S5-1 5099.23
453: Z. Baran - R. Gibała, 0.0, MP 29NS 4 HW DQ+2 68029.49
453: Z. Baran - R. Gibała, 0.0, MP 30NS 3 DN C7+1 13063.68
552: Z. Gruszecki - J. Jurczyński, 6.5, MP 31NS 6 SN H6-1 10038.60
552: Z. Gruszecki - J. Jurczyński, 6.5, MP 32NS 4 SN D8= 42072.79
552: Z. Gruszecki - J. Jurczyński, 6.5, MP 33NS 3 HN CJ= 14095.58
651: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP 1NS 4 HS H6+1 45069.23
651: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP 2NS 2 SW H3-2 10032.05
651: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP 3NS 4 SE CA= 62017.95
750: M. Orłowicz - A. Orłowicz, 2.5, MP 4NS 5 DW H7= 60048.72
750: M. Orłowicz - A. Orłowicz, 2.5, MP 5NS 3 NTN D4= 60088.46
750: M. Orłowicz - A. Orłowicz, 2.5, MP 6NS 3 NTW S8-1 10089.74
958: H. Święch - B. Wardzała, 14.0, MP 10EW 2 DN H6+2 13082.05
958: H. Święch - B. Wardzała, 14.0, MP 11EW 3 NTS HJ+1 43038.17
958: H. Święch - B. Wardzała, 14.0, MP 12EW 4 SE SQ-1 508.97
1059: P. Stefanów - S. Jaros, 7.0, MP 13EW 4 SW S5= 62064.10
1059: P. Stefanów - S. Jaros, 7.0, MP 14EW 3 NTS S9-2 10082.05
1059: P. Stefanów - S. Jaros, 7.0, MP 15EW 3 NTW HK+2 46094.87
 +/-
 WYNIK59.60
 MIEJSCE7