Turniej na maksy

Środa, 12 grudnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
275Zbigniew Przeginiak
Aleksander Jezioro
4.0
21.0
MPMP/4062.1216
571Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MPMP/4059.3714
669Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4059.2213
958Wit Klapper
Piotr Stopa
21.0
13.0
SL
MP
MP/4058.2611
1452Andrzej Lubojemski
Marek Jaworski
13.0
13.0
MPMP/4055.818
1865Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4054.866
2866Adam Krysa
Adam Brodowski
11.0
1.5
PK
MP
MP/4053.973
2954Piotr Dziedzic
Marian Czopek
1.0
7.0
MPMP/4053.903
3073Paweł Skałacki
Marek Adamczyk
7.0
7.0
MPMP/4053.793
3156Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
9.0
9.0
LD
DS
MP/4053.723
3360Tadeusz Garbacik
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4053.342
3539Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4052.652
3647Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4052.632
3874Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
3.0
11.0
MPMP/4052.372
3967Waldemar Rybka
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4052.362
4372Lech Adamus
Maciej Śliwiński
1.5
2.0
MPMP/4051.941
4643Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4051.591
4870Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
12.0
5.0
MPMP/4051.191
5051Janusz Natorski
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4050.811
5453Kazimierz Latawiec
Jacek Herman
11.0
11.0
MPMP/4049.89
5762Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
1.0
1.0
MPMP/4049.27
5861Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4049.11
6155Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4048.87
6264Jan Skuciński
Wiesław Skrzyszowski
5.0
9.0
MPMP/4047.97
6557Wacław Gąssowski
Magdalena Lankosz
12.0
9.0
MPMP/4047.58
7049Józef Gładysz
Antoni Paja
5.0
4.0
MPMP/4046.85
7146Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/4046.78
7268Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/4046.77
7442Jerzy Pasich
Adam Lenda
7.0
4.0
MPMP/4046.22
7776Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4045.25
8140Aleksandra Jurkiewicz
Tytus Bisping
5.0
7.0
MPMP/4044.82
8741Jerzy Jasiński
Jan Surdej
1.5
1.0
MPMP/4043.56
8863Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4043.50
8959Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4043.33
9045Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MPMP/4043.11
9150Stanisław Dynowski
Bolesław Zysek
4.0
2.0
MPMP/4042.95
9544Ryszard Cieślik
Andrzej Borek
3.0
5.0
MPMP/4040.60
9848Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4039.71

Statystyka ośrodków...