Turniej na maksy

Środa, 12 grudnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 54: P. Dziedzic - M. Czopek, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
458: W. Klapper - P. Stopa, 34.0, SL/MP 13NS 1 DE ST+2 11017.72
458: W. Klapper - P. Stopa, 34.0, SL/MP 14NS 2 HE CJ+1 14034.38
458: W. Klapper - P. Stopa, 34.0, SL/MP 15NS 2 SS H4+1 14067.70
565: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 16EW 2 HN DJ= 11020.85
565: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 17EW 5 DN C5= 40021.89
565: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 18EW 4 HN SJ-2 20076.03
539: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP 25EW 3 DS C3+1 13065.31
539: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP 26EW 1 NTE D3+1 12074.49
539: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP 27EW 2 HW S5+1 14033.82
643: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 10EW 2 DW H3+1 11043.75
643: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 11EW 2 DW H8= 9053.12
643: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 12EW 4 SS H7= 62036.46
853: K. Latawiec - J. Herman, 22.0, MP 19NS 4 SS HA= 42069.78
853: K. Latawiec - J. Herman, 22.0, MP 20NS 2 CW SA-1 10074.99
853: K. Latawiec - J. Herman, 22.0, MP 21NS 3 DE C6+1 13052.08
942: J. Pasich - A. Lenda, 11.0, MP 22EW 3 NTW H9+2 66091.65
942: J. Pasich - A. Lenda, 11.0, MP 23EW 2 HE DA+1 14081.24
942: J. Pasich - A. Lenda, 11.0, MP 24EW 5 HW DK+1 48014.60
1363: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 7EW 3 DW CK+1 13090.61
1363: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 8EW 4 SW CQ+1 45050.00
1363: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 9EW 3 HS DT-6 30073.95
1775: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 1NS 3 DE S5= 11013.56
1775: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 2NS 4 SE CA-1 5090.61
1775: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 3NS 3 NTE H8+2 66022.93
1771: J. Kalinowski - J. Skrzypek, 11.0, MP 4NS 6 NTE DT= 144036.46
1771: J. Kalinowski - J. Skrzypek, 11.0, MP 5NS 4 HxE SA-2 30079.15
1771: J. Kalinowski - J. Skrzypek, 11.0, MP 6NS 4 SS HK+1 45068.07
 +/-
 WYNIK53.90
 MIEJSCE29