Turniej na maksy

Środa, 12 grudnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 29: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
133: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 9NS 2 NTW SQ+1 15036.46
133: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 10NS 2 DW H3+2 13041.67
226: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 7NS 3 HE C8-1 10036.46
226: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 8NS 6 SW CQ-1 5097.90
337: Z. Skrzypczak - J. Popowicz, 0.0, MA/- 15EW 2 SS H7+1 14032.30
337: Z. Skrzypczak - J. Popowicz, 0.0, MA/- 16EW 1 HN C6-1 5059.37
435: J. Wawrowski - M. Stupkiewicz, 7.0, MA 19EW 4 SS HK= 42030.22
435: J. Wawrowski - M. Stupkiewicz, 7.0, MA 20EW 2 CW S8-1 10025.01
532: B. Ćwiek - A. Nożyńska, 5.0, MA 13EW 1 DE S10= 7052.08
532: B. Ćwiek - A. Nożyńska, 5.0, MA 14EW 2 NTN H6-1 5028.13
623: J. Lipiński - W. Burakowski, 19.0, MA 25NS 4 HN H10-1 5015.31
623: J. Lipiński - W. Burakowski, 19.0, MA 26NS 1 NTE S6= 9068.37
734: R. Chmielak - M. Czajkowska, 8.5, MA 3NS 3 NTE HQ+1 63056.25
734: R. Chmielak - M. Czajkowska, 8.5, MA 4NS 5 DE H4+1 62079.15
824: K. Waśniewski - J. Szukszta, 16.0, MA 21EW 3 NTE C3-2 1009.39
824: K. Waśniewski - J. Szukszta, 16.0, MA 22EW 3 NTE S4+2 66091.65
938: A. Fengler - L. Sadoś, 17.0, MA 17EW 5 DN C8= 40021.89
938: A. Fengler - L. Sadoś, 17.0, MA 18EW 4 HN SJ-2 20076.03
1025: K. Marcinkowski - M. Tuczyński, 5.0, MA 1EW PASS = 060.41
1025: K. Marcinkowski - M. Tuczyński, 5.0, MA 2EW 1 SW H3+3 17067.70
1136: J. Metter - A. Kondeja, 15.5, MA 23NS 2 CW HK+1 11037.51
1136: J. Metter - A. Kondeja, 15.5, MA 24NS 6 HW DQ= 98042.71
1222: K. Sokół - B. Pawszak, 16.0, MA 11EW 2 HS DJ-2 10064.58
1222: K. Sokół - B. Pawszak, 16.0, MA 12EW 3 H xE CJ-3 50053.12
1321: L. Jędrzejczak - O. Wrzos, 6.0, MA 5EW 5 C xE SA-3 50013.56
1321: L. Jędrzejczak - O. Wrzos, 6.0, MA 6EW 4 SS S2+1 45031.93
 +/-
 WYNIK47.28
 MIEJSCE68