Turniej na maksy

Środa, 12 grudnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 101: M. Górecki - W. Paszko, 12.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
198: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 23EW 5 CW HA-2 20016.68
198: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 24EW 6 HW DK= 98057.29
287: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 25EW 4 HN CA+1 45010.20
287: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 26EW 2 HW D4-1 10012.24
378: W. Chodziński - J. Porada, 12.0, PK 27EW 2 HW S2+1 14033.82
378: W. Chodziński - J. Porada, 12.0, PK 28EW 4 HN DA+1 65013.56
4102: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 29EW 4 SW H7-2 20035.42
4102: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 30EW 3 NTE C5+2 46050.00
585: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.0, PK 1EW 1 NTW S8-1 5034.38
585: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.0, PK 2EW 4 SE CA= 42090.61
699: J. Góralczyk - R. Kwiatkowski, 9.0, PK 3EW 6 DW H10-2 2004.19
699: J. Góralczyk - R. Kwiatkowski, 9.0, PK 4EW 6 NTE S4+1 147090.61
784: E. Strzyż - T. Magryś, 6.5, PK 5EW 4 HE SA-3 15029.18
784: E. Strzyż - T. Magryś, 6.5, PK 6EW 4 SS D6+1 45031.93
896: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 7EW 4 HE C6= 62099.98
896: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK 8EW 4 SW CK+1 45050.00
997: M. Czesnar - M. Kopko, 2.5, PK/- 9EW 3 NTW H8-1 10017.72
997: M. Czesnar - M. Kopko, 2.5, PK/- 10EW 2 C xN C7-4 110099.98
1080: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 11EW 2 DW D5+2 13086.44
1080: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 12EW 5 H xE DA-5 11002.10
11100: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 13EW 3 DE S6-1 10037.51
11100: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 14EW 2 HE S6= 11040.63
1282: J. Słonina - T. Marut, 0.0, PK 15EW 2 NTS H7-1 10094.77
1282: J. Słonina - T. Marut, 0.0, PK 16EW 3 HN DJ-1 5059.37
1389: J. Puchała - H. Furman, 14.0, PK 17EW 4 DS CK+1 15066.66
1389: J. Puchała - H. Furman, 14.0, PK 18EW 3 S xW CJ-3 5008.35
1495: B. Surowiec - M. Sipowicz, 10.0, PK 19EW 4 HW SA= 62099.98
1495: B. Surowiec - M. Sipowicz, 10.0, PK 20EW 1 NTE D3-1 10025.01
1593: J. Rusin - W. Gruszczyński, 8.0, PK 21EW 3 NTW D10= 40086.44
1593: J. Rusin - W. Gruszczyński, 8.0, PK 22EW 3 NTE S4= 60045.84
 +/-
 WYNIK47.70
 MIEJSCE64