Turniej na maksy

Wtorek, 11 grudnia 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 5: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS, DS/333

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: K. Kukuła - K. Obłój, 9.0, DS 17EW 2 HN C5+1 14080.68
18: K. Kukuła - K. Obłój, 9.0, DS 18EW 3 NTE SA-2 10012.50
24: A. Jankowska - L. Kostecki, 8.0, DS 5EW 3 NTN S3= 60059.09
24: A. Jankowska - L. Kostecki, 8.0, DS 6EW 4 SN H3-2 10098.86
36: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 7NS 3 DN CA+2 15070.45
36: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 8NS 3 NTW HQ+1 4300.00
49: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 21EW 3 NTW CA-1 505.68
49: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 22EW 4 SN HA-2 10082.95
516: A. Suchodolski - D. Artmański, 8.0, DS 9EW 3 NTE H2+1 63067.05
516: A. Suchodolski - D. Artmański, 8.0, DS 10EW 3 DN D7+1 13054.65
614: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 15NS 3 NTW C10-1 5079.55
614: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 16NS 4 SW S3+1 65054.55
713: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 19EW 3 NTE C2+1 63089.77
713: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 20EW 4 HN DK-1 10064.77
83: S. Szuba - J. Gładysz, 17.0, DS 23NS 3 NTN CJ+1 63059.30
83: S. Szuba - J. Gładysz, 17.0, DS 24NS 2 SW C8+3 20061.36
915: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 1NS 4 SS HA+1 45038.64
915: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 2NS 3 NTW S2+4 5202.27
107: P. Klubiński - L. Warężak, 20.0, DS 27EW 1 NTN SQ+1 12014.49
107: P. Klubiński - L. Warężak, 20.0, DS 28EW 4 HS D7= 62036.74
1110: A. Skorupa - J. Marcinkowski, 9.0, DS 25EW 6 SW HA= 143095.45
1110: A. Skorupa - J. Marcinkowski, 9.0, DS 26EW 4 SN S8+1 65040.91
122: J. Pawlicki - J. Drozdowski, 17.0, DS 11NS 2 CW DJ-2 10081.82
122: J. Pawlicki - J. Drozdowski, 17.0, DS 12NS 4 HW S8= 4207.95
1311: W. Lubas - R. Mroczek, 9.0, DS 3NS 4 SW CA+1 65038.64
1311: W. Lubas - R. Mroczek, 9.0, DS 4NS 2 HW DK-1 10055.68
141: T. Lubas - W. Skonieczny, 5.5, DS 13NS 3 NTW S4= 60017.05
141: T. Lubas - W. Skonieczny, 5.5, DS 14NS 3 NTN DJ+2 46048.86
 +/-
 WYNIK50.70
 MIEJSCE48