Turniej na maksy

Wtorek, 11 grudnia 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS, DS/333

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: W. Lubas - R. Mroczek, 9.0, DS 13EW 3 NTW S3-1 10034.09
111: W. Lubas - R. Mroczek, 9.0, DS 14EW 3 CS H5+3 17087.50
212: M. Marcinkowski - K. Bednarek, 10.5, DS 15EW 1 NTE SJ+1 12051.14
212: M. Marcinkowski - K. Bednarek, 10.5, DS 16EW 4 SW H4+1 65045.45
313: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 17EW 3 HS C8= 14080.68
313: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 18EW 3 HE SA-2 10012.50
414: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 19EW 3 NTW CK-1 10013.64
414: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 20EW 3 HN DK= 14038.64
51: T. Lubas - W. Skonieczny, 5.5, DS 21EW 3 NTW CA= 40036.36
51: T. Lubas - W. Skonieczny, 5.5, DS 22EW 3 NTN HJ-2 10082.95
62: J. Pawlicki - J. Drozdowski, 17.0, DS 23EW 4 NTN H6= 63040.70
62: J. Pawlicki - J. Drozdowski, 17.0, DS 24EW 3 SE C10+2 20038.64
73: S. Szuba - J. Gładysz, 17.0, DS 25EW 5 SW HA= 65025.00
73: S. Szuba - J. Gładysz, 17.0, DS 26EW 6 SN DK= 14300.00
84: A. Jankowska - L. Kostecki, 8.0, DS 27EW 4 DW SA= 13088.35
84: A. Jankowska - L. Kostecki, 8.0, DS 28EW 3 NTN SQ+2 66014.02
95: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS 1EW 4 SS HA+1 45061.36
95: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS 2EW 3 NTW S2+4 52097.73
106: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 3EW 4 SW CK= 62034.09
106: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 4EW 3 SS D3-2 20089.77
117: P. Klubiński - L. Warężak, 20.0, DS 5EW 3 NTN S8+1 63029.55
117: P. Klubiński - L. Warężak, 20.0, DS 6EW 3 NTN H4-1 5077.27
128: K. Kukuła - K. Obłój, 9.0, DS 7EW 3 SE D6= 14077.27
128: K. Kukuła - K. Obłój, 9.0, DS 8EW 3 NTW C2-1 5071.59
139: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 9EW 6 SE H2-1 1007.95
139: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 10EW 2 HE D10+1 14099.97
1410: A. Skorupa - J. Marcinkowski, 9.0, DS 11EW 3 NTS H10-2 10062.50
1410: A. Skorupa - J. Marcinkowski, 9.0, DS 12EW 4 S xN HK-2 50097.73
 +/-
 WYNIK53.44
 MIEJSCE29