Turniej na maksy

Wtorek, 11 grudnia 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS, DS/333

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 5NS 3 NTN H8+2 66093.18
19: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 6NS 4 SS S7= 42070.45
28: K. Kukuła - K. Obłój, 9.0, DS 9EW 4 SW HK= 62056.82
28: K. Kukuła - K. Obłój, 9.0, DS 10EW 3 HE D6-1 10084.87
312: M. Marcinkowski - K. Bednarek, 10.5, DS 13NS 3 NTW S6= 60017.05
312: M. Marcinkowski - K. Bednarek, 10.5, DS 14NS 3 CS S4+4 19022.73
415: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 19NS 3 NTW CK-1 10086.36
415: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 20NS 3 HN DK= 14061.36
52: J. Pawlicki - J. Drozdowski, 17.0, DS 17EW 2 HN S4+1 14080.68
52: J. Pawlicki - J. Drozdowski, 17.0, DS 18EW 5 CW SJ-1 5029.55
65: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS 15EW 3 NTW C10-1 5020.45
65: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS 16EW 4 SW S3+1 65045.45
711: W. Lubas - R. Mroczek, 9.0, DS 1NS 4 SS D2+1 45038.64
711: W. Lubas - R. Mroczek, 9.0, DS 2NS 3 NTE S7+3 49029.55
86: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 21NS 3 NTE CA+1 43025.00
86: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 22NS 3 NTN HJ-2 10017.05
910: A. Skorupa - J. Marcinkowski, 9.0, DS 3NS 5 C xN SQ-3 50073.86
910: A. Skorupa - J. Marcinkowski, 9.0, DS 4NS 3 DE C8-1 10055.68
103: S. Szuba - J. Gładysz, 17.0, DS 7EW 3 DN CA+1 13048.86
103: S. Szuba - J. Gładysz, 17.0, DS 8EW 4 SW C2-3 1509.09
1113: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 23EW 3 NTN D5+1 63040.70
1113: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 24EW 3 NTW C5+2 46096.59
121: T. Lubas - W. Skonieczny, 5.5, DS 25NS 4 SW HA= 62088.64
121: T. Lubas - W. Skonieczny, 5.5, DS 26NS 4 SN S8+2 68086.36
134: A. Jankowska - L. Kostecki, 8.0, DS 11EW 3 NTN DA-2 10062.50
134: A. Jankowska - L. Kostecki, 8.0, DS 12EW 4 HE CQ-1 5050.00
1416: A. Suchodolski - D. Artmański, 8.0, DS 27EW 3 NTS D5-1 5048.58
1416: A. Suchodolski - D. Artmański, 8.0, DS 28EW 4 H xS D7-1 20093.56
 +/-
 WYNIK54.77
 MIEJSCE26