Turniej na maksy

Wtorek, 11 grudnia 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: A. Skorupa - J. Marcinkowski, 9.0, DS, DS/333

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: M. Marcinkowski - K. Bednarek, 10.5, DS 9EW 4 SE H2+1 65081.82
112: M. Marcinkowski - K. Bednarek, 10.5, DS 10EW 3 DN C6+1 13054.65
21: T. Lubas - W. Skonieczny, 5.5, DS 7EW 3 NT xN S4+2 11500.00
21: T. Lubas - W. Skonieczny, 5.5, DS 8EW 3 NTE C5-1 5071.59
37: P. Klubiński - L. Warężak, 20.0, DS 21NS 3 NTW CA+1 43025.00
37: P. Klubiński - L. Warężak, 20.0, DS 22NS 3 NTN HJ= 40078.41
42: J. Pawlicki - J. Drozdowski, 17.0, DS 13NS 4 H xN DQ-3 8004.55
42: J. Pawlicki - J. Drozdowski, 17.0, DS 14NS 5 C xS H6+1 65095.45
56: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 23NS 3 NTS S5+1 63059.30
56: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 24NS 4 SE C8-1 5093.18
613: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 27EW 3 DE S9= 11076.99
613: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 28EW 3 NTN SQ+2 66014.02
79: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 15NS 3 NTW C5= 40017.05
79: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 16EW 5 SW H4= 65045.45
811: W. Lubas - R. Mroczek, 9.0, DS 17NS 2 HN C5+1 14019.32
811: W. Lubas - R. Mroczek, 9.0, DS 18NS 4 CW S7= 13036.36
914: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 3EW 5 C xN SQ-3 50026.14
914: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 4EW 3 DE C8-1 10044.32
1016: A. Suchodolski - D. Artmański, 8.0, DS 19EW 3 NTE D3-2 2003.41
1016: A. Suchodolski - D. Artmański, 8.0, DS 20EW 2 SN DK+2 17025.00
115: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS 25NS 6 SW HA= 14304.55
115: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS 26NS 4 SN S8+1 65059.09
124: A. Jankowska - L. Kostecki, 8.0, DS 1EW 4 SS HA+2 48020.45
124: A. Jankowska - L. Kostecki, 8.0, DS 2EW 3 NTE S9+3 49070.45
138: K. Kukuła - K. Obłój, 9.0, DS 5NS 3 NTN C10= 60040.91
138: K. Kukuła - K. Obłój, 9.0, DS 6NS 4 SS HA= 42070.45
1415: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 11NS 3 NTS H10-2 10037.50
1415: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 12NS 4 S xN HK-2 5002.27
 +/-
 WYNIK42.06
 MIEJSCE81