Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 6 grudnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 36: E. Kamińska - P. Biderman, 4.5, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
135: R. Wojciechowski - Z. Tomyślak, 1.0, WP/NZ 7EW 3 HW SA= 140-0.17
135: R. Wojciechowski - Z. Tomyślak, 1.0, WP/NZ 8EW 3 DW CK+1 1303.63
242: A. Gruszecki - J. Żmudziński, 0.0, NZ 11NS 4 SW C7-2 1003.71
242: A. Gruszecki - J. Żmudziński, 0.0, NZ 12NS 2 SN HK-1 1000.83
341: B. Kaiser - S. Majchrzycki, 0.0, PM/NZ 17NS 5 CN SJ-2 100-4.83
341: B. Kaiser - S. Majchrzycki, 0.0, PM/NZ 18NS 4 HS DA-1 100-3.04
444: R. Nowicki - J. Catlow, 6.5, WP 23EW 2 SN DA= 110-2.17
444: R. Nowicki - J. Catlow, 6.5, WP 24EW 3 NTW H5+1 4301.25
532: W. Witkowski - Z. Kaczorowski, 5.0, WP 21EW 4 SS HJ= 620-3.00
532: W. Witkowski - Z. Kaczorowski, 5.0, WP 22EW 4 CS DK-1 502.33
648: R. Ciesielski - M. Bonawenturczak, 4.5, WP 19EW 3 NTE HJ+4 720-1.58
648: R. Ciesielski - M. Bonawenturczak, 4.5, WP 20EW 3 NTN SJ= 600-7.58
749: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 5NS 3 NTW H7-1 508.92
749: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 6NS 6 SE DK= 1430-12.48
829: M. Masłowski - J. Kopras, 6.0, WP 15EW 2 NTW S2-2 100-6.92
829: M. Masłowski - J. Kopras, 6.0, WP 16EW 2 DN CQ+2 1301.42
940: Z. Torzyński - W. Rakowski, 1.5, WP 1NS 4 SN D8+1 4503.00
940: Z. Torzyński - W. Rakowski, 1.5, WP 2NS 4 SN CK= 6208.79
1143: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 9EW 3 NTS HQ+1 430-1.92
1143: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 10EW 4 HW D5= 620-9.17
1231: W. Kwiatkowski - E. Niewierowski, 23.0, WP 25EW 1 NTW SJ-1 100-1.42
1231: W. Kwiatkowski - E. Niewierowski, 23.0, WP 26EW 3 NTN S7+2 660-3.08
1334: P. Fiebig - J. Wilczek, 5.5, WP 3NS 4 H xN S2= 5905.04
1334: P. Fiebig - J. Wilczek, 5.5, WP 4NS 3 NTS HQ-2 200-2.79
 +/-2.40
 WYNIK-18.84
 MIEJSCE42