Turniej na maksy

Czwartek, 6 grudnia 2018

Wyniki z 11 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 24: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: T. Struzik - A. Jankowska, 8.0, DS 7NS TD 50.00
111: T. Struzik - A. Jankowska, 8.0, DS 8NS TD 50.00
212: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 9NS TD 50.00
212: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 10NS TD 50.00
313: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 11NS 2 NTE C4+1 1501.85
313: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 12NS 2 HW D3+2 17048.15
414: W. Majewski - W. Skonieczny, 9.0, DS 13NS 2 NTS S4-1 10022.22
414: W. Majewski - W. Skonieczny, 9.0, DS 14NS 4 HE S6+1 45026.85
515: M. Tomczewska - M. Kozłowski, 11.0, PM/DS 15NS 4 HW S3= 42035.19
515: M. Tomczewska - M. Kozłowski, 11.0, PM/DS 16NS 3 HS DQ+1 17051.85
616: P. Klubiński - K. Kokociński, 9.0, DS 17NS 4 SS HQ= 42089.81
616: P. Klubiński - K. Kokociński, 9.0, DS 18NS 3 HN DK+1 17077.78
717: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 19NS 3 NTE DJ+4 72048.15
717: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 20NS 2 HN C3= 11051.85
818: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 21NS 4 SS HJ= 62044.44
818: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 22NS 5 HxE CA-2 500100.00
919: W. Szczepanik - P. Kalinowski, 18.0, DS 23NS 3 NTN SJ-4 4003.70
919: W. Szczepanik - P. Kalinowski, 18.0, DS 24NS 3 NTE H4+3 4900.00
1020: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 25NS 2 DE D8-2 20086.11
1020: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 26NS 3 NTN HT-2 2003.70
1121: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 1NS 6 SN D8-2 10013.89
1121: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 2NS 4 SN DK= 62076.41
1222: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 3NS 3 SxE DA-1 20050.93
1222: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 4NS 4 SN H6-3 3009.45
1323: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 18.0, DS 5NS 3 NTW H7-1 5085.19
1323: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 18.0, DS 6NS 6 CW H5+1 13907.41
 +/-
 WYNIK43.65
 MIEJSCE94