Turniej na maksy

Czwartek, 6 grudnia 2018

Wyniki z 11 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: W. Majewski - W. Skonieczny, 9.0, DS 3NS 5 SE DA-1 10029.63
114: W. Majewski - W. Skonieczny, 9.0, DS 4NS 4 SN H6-3 3009.45
224: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 9EW TD 50.00
224: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 10EW TD 50.00
320: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 13EW 1 NTxS D8= 1807.41
320: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 14EW 4 HE CJ+2 48087.96
418: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 7EW 2 HW SA= 11035.85
418: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 8EW 1 HE S5-1 5026.42
521: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 19EW 3 NTE H4+4 72051.85
521: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 20EW 2 DN C5+1 11048.15
611: T. Struzik - A. Jankowska, 8.0, DS 15EW 4 HE SJ= 42064.81
611: T. Struzik - A. Jankowska, 8.0, DS 16EW 2 HS DQ+2 17048.15
713: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 17NS 4 CN SJ-1 5032.41
713: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 18NS 3 DW SA= 1106.48
817: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 23NS 2 SS C7+1 14075.00
817: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 24NS 3 NTE SJ+1 43030.56
916: P. Klubiński - K. Kokociński, 9.0, DS 1NS 4 SS DQ+1 45073.15
916: P. Klubiński - K. Kokociński, 9.0, DS 2NS 3 SxS H5+1 93097.15
1022: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 5NS 5 DW H2= 40058.33
1022: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 6NS 6 SE DA= 14304.63
1119: W. Szczepanik - P. Kalinowski, 18.0, DS 21NS 6 SxS HJ-2 5000.00
1119: W. Szczepanik - P. Kalinowski, 18.0, DS 22NS 4 HE CA= 6209.26
1223: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 18.0, DS 25EW 3 NTS HQ= 4006.48
1223: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 18.0, DS 26EW 3 NTN H9+2 66012.96
1315: M. Tomczewska - M. Kozłowski, 11.0, PM/DS 11EW 4 SE HK-1 5039.81
1315: M. Tomczewska - M. Kozłowski, 11.0, PM/DS 12EW 2 SN HA= 1106.48
 +/-
 WYNIK37.02
 MIEJSCE113