Turniej na maksy

Czwartek, 6 grudnia 2018

Wyniki z 11 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: T. Struzik - A. Jankowska, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
124: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 7EW TD 50.00
124: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 8EW TD 50.00
219: W. Szczepanik - P. Kalinowski, 18.0, DS 11EW 3 CS D8-1 5059.26
219: W. Szczepanik - P. Kalinowski, 18.0, DS 12EW 3 HW HQ= 14029.63
317: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 5EW 3 NTW H7-1 5014.81
317: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 6EW 4 SE DA+1 65028.70
420: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 17EW 4 HxW CA-1 10048.15
420: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 18EW 2 SN HT-1 10079.63
523: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 18.0, DS 13EW 2 HN SJ= 11035.19
523: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 18.0, DS 14EW 5 CxN S9-2 30039.81
612: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 15NS 4 HE SJ= 42035.19
612: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 16NS 2 HS DQ+2 17051.85
716: P. Klubiński - K. Kokociński, 9.0, DS 21NS 5 SS HJ= 65078.70
716: P. Klubiński - K. Kokociński, 9.0, DS 22NS 5 CxS DK-2 30025.93
815: M. Tomczewska - M. Kozłowski, 11.0, PM/DS 25NS 3 DxE SA-1 20086.11
815: M. Tomczewska - M. Kozłowski, 11.0, PM/DS 26NS 3 NTS D3+1 63063.89
921: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 3NS 4 HxN C3= 59074.07
921: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 4NS 4 SN H3= 62094.32
1018: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 19NS 3 NTE HJ+4 72048.15
1018: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 20NS 3 NTN C3= 60077.78
1122: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 23EW 3 NTN DA-3 30092.59
1122: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 24EW 3 NTE SJ+1 43069.44
1214: W. Majewski - W. Skonieczny, 9.0, DS 9EW 3 NTS S8+2 46020.76
1214: W. Majewski - W. Skonieczny, 9.0, DS 10EW 6 HW CA+1 146068.86
1313: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 1NS 6 SN ST-2 10013.89
1313: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 2NS 3 SN CK= 14047.17
 +/-
 WYNIK53.23
 MIEJSCE40