Turniej na maksy

Środa, 5 grudnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1111Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WPWP/24770.2718
8119Ryszard Nowicki
Karol Mońko
4.0
4.0
WPWP/24759.8214
11107Maciej Wybranowski
Zbigniew Przybylczak
4.0
4.0
WPWP/24759.6913
13136Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24759.2012
14108Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/24758.2911
17122Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24757.2810
19121Hieronim Nowacki
Janusz Kopras
5.0
4.0
WPWP/24756.539
21115Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/24756.348
26130Tomasz Kuchta
Szymon Graś
0.0
1.5
NZ
WP
WP/24755.425
29135Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24755.324
33132John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.0
WPWP/24754.634
39129Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24753.393
43127Janusz Zabacki
Tomasz Kusztal
1.0
1.0
WPWP/24752.673
53112Andrzej Plewiński
Maciej Masłowski
0.0
2.0
WPWP/24751.912
56126Rafał Szymański
Maciej Mizerka
5.0
3.0
WPWP/24750.792
58116Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WPWP/24750.631
64133Marek Górny
Włodzimierz Robak
5.0
3.0
WPWP/24749.981
65125Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24749.861
72110Zenon Wierzbicki
Paweł Biś
5.0
1.5
WPWP/24749.41
80123Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
0.5
1.0
WPWP/24748.54
93120Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
1.0
WPWP/24746.98
94138Henryk Duszyński
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24746.75
95117Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.5
WPWP/24746.31
96106Małgorzata Grzybek
Marek Olszyński
0.0
0.0
NZWP/24746.30
99113Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24745.68
101105Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24745.56
119134Jakub Domeracki
Paweł Łuczak
2.5
1.5
WPWP/24742.56
124109Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24741.58
125118Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
0.0
1.5
WPWP/24741.26
126124Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
2.0
1.0
WPWP/24740.89
129128Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/24739.55
133114Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
1.0
WPWP/24736.77
134131Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WPWP/24729.35

Statystyka ośrodków...