Turniej na maksy
Środa, 5 grudnia 2018
Wyniki z 6 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
111
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WP
WP/247
70.27
18
8
119
Ryszard Nowicki
Karol Mońko
4.0
4.0
WP
WP/247
59.82
14
11
107
Maciej Wybranowski
Zbigniew Przybylczak
4.0
4.0
WP
WP/247
59.69
13
13
136
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/247
59.20
12
14
108
Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WP
WP/247
58.29
11
17
122
Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WP
WP/247
57.28
10
19
121
Hieronim Nowacki
Janusz Kopras
5.0
4.0
WP
WP/247
56.53
9
21
115
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WP
WP/247
56.34
8
26
130
Tomasz Kuchta
Szymon Graś
0.0
1.5
NZ
WP
WP/247
55.42
5
29
135
Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WP
WP/247
55.32
4
33
132
John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.0
WP
WP/247
54.63
4
39
129
Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WP
WP/247
53.39
3
43
127
Janusz Zabacki
Tomasz Kusztal
1.0
1.0
WP
WP/247
52.67
3
53
112
Andrzej Plewiński
Maciej Masłowski
0.0
2.0
WP
WP/247
51.91
2
56
126
Rafał Szymański
Maciej Mizerka
5.0
3.0
WP
WP/247
50.79
2
58
116
Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WP
WP/247
50.63
1
64
133
Marek Górny
Włodzimierz Robak
5.0
3.0
WP
WP/247
49.98
1
65
125
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/247
49.86
1
72
110
Zenon Wierzbicki
Paweł Biś
5.0
1.5
WP
WP/247
49.41
80
123
Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
0.5
1.0
WP
WP/247
48.54
93
120
Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
1.0
WP
WP/247
46.98
94
138
Henryk Duszyński
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
46.75
95
117
Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.5
WP
WP/247
46.31
96
106
Małgorzata Grzybek
Marek Olszyński
0.0
0.0
NZ
WP/247
46.30
99
113
Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WP
WP/247
45.68
101
105
Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WP
WP/247
45.56
119
134
Jakub Domeracki
Paweł Łuczak
2.5
1.5
WP
WP/247
42.56
124
109
Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247
41.58
125
118
Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
0.0
1.5
WP
WP/247
41.26
126
124
Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
2.0
1.0
WP
WP/247
40.89
129
128
Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WP
WP/247
39.55
133
114
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
1.0
WP
WP/247
36.77
134
131
Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WP
WP/247
29.35
Statystyka ośrodków...