Turniej na maksy

Środa, 5 grudnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
969Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
2.5
MPMP/4059.7214
1096Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MPMP/40-0.5659.6913
16100Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MPMP/4057.4910
2267Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4056.297
2590Marek Jarosz
Bartosz Bańkowski
4.0
3.0
MPMP/4055.806
2797Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
13.0
12.0
MPMP/4055.385
2881Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4055.374
3199Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4055.034
3266Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4054.854
3570Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
4.0
MPMP/4054.353
3787Ryszard Cieślik
Leszek Faber
3.0
3.0
MPMP/4053.903
4285Jan Skuciński
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MPMP/4052.723
4876Włodzimierz Wala
Antoni Paja
19.0
4.0
MPMP/4052.312
5088Maciej Mąka
Janusz Buksa
5.0
7.0
MPMP/4052.092
5292Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4051.952
55104Katarzyna Michałek
Elżbieta Chodacka
7.0
2.5
MP
SL
MP/4051.142
5778Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4050.791
5995Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4050.381
6086Marek Jaworski
Grzegorz Superson
13.0
12.0
MPMP/4050.371
62103Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4050.201
6382Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4050.111
66102Kazimierz Dziadkowiec
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MPMP/4049.821
6768Barbara Batkiewicz
Marek Adamczyk
9.0
7.0
MPMP/4049.821
7179Wacław Gąssowski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4049.51
7491Adam Brodowski
Adam Krysa
1.5
11.0
MP
PK
MP/4049.23
7665Albert Mosiałek
Patryk Mrukot
1.0
1.0
MPMP/4049.05
8289Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4048.10
8593Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MPMP/4047.80
87101Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
3.0
11.0
MPMP/4047.73
9077Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
9.0
MPMP/4047.10
9180Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4047.02
9773Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MPMP/4046.26
9874Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4045.95
10783Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MPMP/4044.76
11498Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
1.5
1.5
MPMP/4042.86
11694Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
SL
MP
MP/4042.82
11871Dariusz Motyl
Janusz Wrześniak
1.0
4.0
MPMP/4042.71
12084Jacek Herman
Grzegorz Latała
11.0
3.0
MPMP/4042.48
13075Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
0.0
0.0
MPMP/4039.13
13272Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
7.0
2.5
MPMP/4038.11

Statystyka ośrodków...