Turniej na maksy

Środa, 5 grudnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 64: A. Borewicz - A. Żelazny, 16.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
143: A. Jonczyk - W. Sycz, 16.0, MA 1NS 4 HW H6-2 10082.53
143: A. Jonczyk - W. Sycz, 16.0, MA 2NS 3 CE SJ= 11045.97
244: P. Guzik - K. Gołaś, 6.0, MA 3NS 3 SW CQ-1 10025.01
244: P. Guzik - K. Gołaś, 6.0, MA 4NS 6 SN H7+1 146094.53
345: T. Wolfke - M. Kulikowski, 4.0, MA 5NS 5 D xE HK-3 50095.31
345: T. Wolfke - M. Kulikowski, 4.0, MA 6NS 2 HW SJ= 11010.50
446: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 7NS 4 HN C8+1 65055.47
446: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 8NS 3 NTS DJ-2 10011.72
547: L. Jędrzejczak - O. Wrzos, 6.0, MA 9NS 6 HN DQ+1 101042.97
547: L. Jędrzejczak - O. Wrzos, 6.0, MA 10NS 1 SW H3+4 20020.31
648: M. Jaroszkiewicz - J. Lipiński, 6.5, MA 11NS 4 SN H10+1 45080.15
648: M. Jaroszkiewicz - J. Lipiński, 6.5, MA 12NS 3 NTE D2+2 46019.53
749: S. Sommer - K. Stenzel, 9.0, MA 13NS 4 HN CQ-2 2000.00
749: S. Sommer - K. Stenzel, 9.0, MA 14NS 4 HE H5+1 45034.38
850: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 15NS 2 SN D5+1 14033.59
850: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 16NS 4 SW C7+1 6508.59
951: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 17NS 3 HS DA+1 17035.94
951: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 18NS 3 DE SQ-1 5035.16
1052: S. Rokicki - M. Zawiślak, 4.5, MA 19NS 5 S xS HA+1 75077.34
1052: S. Rokicki - M. Zawiślak, 4.5, MA 20NS 3 NTN H10+1 63088.28
1153: P. Rokoszyński - H. Przybysławski, 9.0, MA 21NS 2 SN D10-2 2007.81
1153: P. Rokoszyński - H. Przybysławski, 9.0, MA 22NS 4 SW H10= 62021.09
1254: K. Najda - J. Wawrowski, 9.0, MA 23NS 4 SE H2= 62046.09
1254: K. Najda - J. Wawrowski, 9.0, MA 24NS 3 HW SA+2 20041.27
1355: W. Wyrzykowski - B. Radwański, 14.0, MA 25NS 3 SE H10-1 10050.78
1355: W. Wyrzykowski - B. Radwański, 14.0, MA 26NS 3 DN S5= 11027.34
 +/-
 WYNIK41.99
 MIEJSCE122