Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 grudnia 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 198: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1215: J. Kalinowski - M. Sady, 19.0, MP 27NS 3 NTW D6-3 15093.69
1215: J. Kalinowski - M. Sady, 19.0, MP 28NS 4 HE S8= 42020.96
2212: G. Superson - W. Rybka, 17.0, MP 29NS 4 SN CA= 62066.99
2212: G. Superson - W. Rybka, 17.0, MP 30NS 3 NTS CJ-1 5037.79
3213: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 31NS 2 HN SA-1 10058.74
3213: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 32NS 2 SE D3= 1108.48
4210: T. Garbacik - J. Michałek, 34.0, MP/SL 1NS 3 HE CA= 14023.85
4210: T. Garbacik - J. Michałek, 34.0, MP/SL 2NS 4 DW D3+1 15019.64
5211: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 3NS 3 NTE H9-1 10071.31
5211: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 4NS 4 SE CK= 62055.67
6208: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 5NS 4 SN CA+1 65071.28
6208: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 6NS 6 HE CK-1 10096.92
7209: M. Jaworski - R. Sukiennik, 25.0, MP 7NS 4 SW C9= 62070.26
7209: M. Jaworski - R. Sukiennik, 25.0, MP 8NS 2 NTN H4+1 15051.55
8206: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 9NS 1 NTS D6= 9054.90
8206: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 10NS 034.46
9204: J. Herman - P. Radzikowski, 20.0, MP 11NS 4 DE C8-2 10085.05
9204: J. Herman - P. Radzikowski, 20.0, MP 12NS 3 HE CQ+1 17027.69
10205: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP 13NS 4 SW C8+2 6801.55
10205: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP 14NS 6 HW SQ= 98050.51
11202: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 15EW 2 SN CJ+2 17037.95
11202: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 16EW 4 SW DJ= 62054.62
12203: W. Klapper - Z. Przeginiak, 25.0, SL/MP 17EW 7 HN D2= 151011.28
12203: W. Klapper - Z. Przeginiak, 25.0, SL/MP 18EW 6 SN H3= 143025.64
13200: M. Praszałowicz - M. Kiepura, 10.0, MP 19EW 2 NTW ST= 12020.62
13200: M. Praszałowicz - M. Kiepura, 10.0, MP 20EW 3 NTS ST-1 10073.59
 +/-
 WYNIK47.11
 MIEJSCE279