Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 grudnia 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 171: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP, MP/317

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1172: M. Surmiak - A. Pietrucha, 12.0, MP 1NS 4 HE CK-3 15076.15
1172: M. Surmiak - A. Pietrucha, 12.0, MP 2NS 5 D xW SA= 5506.03
1172: M. Surmiak - A. Pietrucha, 12.0, MP 3NS 2 H xN DK-1 10043.95
2173: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 4NS 4 SW D6+2 6804.64
2173: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 5NS 4 SN S10+1 65071.28
2173: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 6NS 4 HE CK= 62083.59
3174: K. Banek - B. Micek, 14.0, MP 7EW 4 SW C5+1 65060.77
3174: K. Banek - B. Micek, 14.0, MP 8EW 3 NTN H4= 40021.13
3174: K. Banek - B. Micek, 14.0, MP 9EW 3 NTN S2= 40018.04
4181: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 10EW 2 DS D9-1 10086.27
4181: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 11EW 3 NTW C3-1 5034.54
4181: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 12EW 4 SW D2-2 10025.38
5180: W. Guła - M. Rodzaj, 14.0, MP 13NS 5 H xS SK-2 50077.32
5180: W. Guła - M. Rodzaj, 14.0, MP 14NS 7 HW SQ= 15105.38
5180: W. Guła - M. Rodzaj, 14.0, MP 15NS 3 SN HQ+1 17062.05
7177: Z. Sacha - A. Stono, 12.0, MP 19EW 4 HW S10= 62056.70
7177: Z. Sacha - A. Stono, 12.0, MP 20EW 3 NTS S6-1 10073.59
7177: Z. Sacha - A. Stono, 12.0, MP 21EW 5 HS DJ= 65050.51
8175: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 22EW 3 NTS CQ+2 46012.63
8175: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 23EW 3 NTW D5= 60041.79
8175: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 24EW 4 SE CJ-1 5033.59
9180: W. Guła - M. Rodzaj, 14.0, MP 25EW 2 DS CQ+2 13058.03
9180: W. Guła - M. Rodzaj, 14.0, MP 26EW 6 H xE DK-2 50029.23
9180: W. Guła - M. Rodzaj, 14.0, MP 27EW 4 H xE DK-1 10018.47
10180: W. Guła - M. Rodzaj, 14.0, MP 28EW 6 NTW D3-4 2009.79
10180: W. Guła - M. Rodzaj, 14.0, MP 29EW 4 SN CK= 62033.01
10180: W. Guła - M. Rodzaj, 14.0, MP 30EW 4 HS H6-1 5062.21
 +/-
 WYNIK42.82
 MIEJSCE343