Turniej na maksy

Piątek, 30 listopada 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 37: B. Syta - A. Reda, 1.0, -/MA, MA/282

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
138: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 5.0, MA 13NS 3 NTE S4+2 66020.00
138: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 5.0, MA 14NS 3 HE CK= 14012.00
234: J. Zalewska - J. Jeleński, 2.0, MA/- 3NS 3 HE SA= 1408.00
234: J. Zalewska - J. Jeleński, 2.0, MA/- 4NS 3 NTE C2+3 69052.26
328: J. Gąsior - R. Gąsior, 1.0, MA 7EW 4 HS D3+1 65039.60
328: J. Gąsior - R. Gąsior, 1.0, MA 8EW 3 HN SK= 14018.00
429: K. Starzyk - A. Starzyk, 0.0, 19EW 3 HE CJ-2 20035.44
429: K. Starzyk - A. Starzyk, 0.0, 20EW 4 HS DA+1 6508.40
533: A. Radlińska - M. Jagiełło, 0.0, 11NS 5 C xW D10-1 10036.00
533: A. Radlińska - M. Jagiełło, 0.0, 12NS 4 CS SA= 13072.00
631: J. Matusiak - K. Matusiak, 4.0, MA 17EW 1 HN H7= 8044.00
631: J. Matusiak - K. Matusiak, 4.0, MA 18EW 2 HW SK-2 10066.00
732: I. Wilczyńska - W. Bartnik, 0.5, MA/- 21EW 2 DS SA= 904.24
732: I. Wilczyńska - W. Bartnik, 0.5, MA/- 22EW 1 NTS CK+2 15028.00
826: Z. Dukindorf - R. Dukindorf, 0.5, MA 15EW 3 HW C8= 14064.00
826: Z. Dukindorf - R. Dukindorf, 0.5, MA 16EW 3 CN SA+1 13044.00
927: G. Śniadewicz - R. Pietrzak, 2.0, MA 1EW 2 HS DA+1 14040.00
927: G. Śniadewicz - R. Pietrzak, 2.0, MA 2EW 2 NTW SJ-1 5052.00
1025: M. Maruszkin - K. Kasperkiewicz, 1.5, MA 23EW 3 HE SJ= 14064.56
1025: M. Maruszkin - K. Kasperkiewicz, 1.5, MA 24EW 2 HS SJ+1 14052.08
1135: A. Zalewska - P. Olech, 0.0, MA 25NS 2 CS H10+1 11094.00
1135: A. Zalewska - P. Olech, 0.0, MA 26NS 2 DW D4+3 15042.00
1236: A. Olbrychowski - Z. Tolak, 0.0, 5NS 3 DE H4+2 15068.00
1236: A. Olbrychowski - Z. Tolak, 0.0, 6NS 3 SW CA= 1402.00
1330: M. Błoszyk - M. Błoszyk, 0.0, 9NS 4 SE H4+1 65014.00
1330: M. Błoszyk - M. Błoszyk, 0.0, 10NS 5 HE D2+1 68040.00
 +/-
 WYNIK39.25
 MIEJSCE49