Turniej na maksy

Środa, 28 listopada 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 56: H. Borewicz - A. Miszewski, 27.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
133: K. Gołaś - P. Guzik, 6.0, MA 1NS 4 HE SK+2 48056.15
133: K. Gołaś - P. Guzik, 6.0, MA 2NS 4 HN D3= 62070.45
234: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 3NS 2 SN CK+1 14063.27
234: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 4NS 3 SE CQ-4 40067.42
335: R. Niedzielski - J. Brzustowski, 12.0, LU 5NS 6 HS CA-1 10015.92
335: R. Niedzielski - J. Brzustowski, 12.0, LU 6NS 4 SN D6-1 5014.63
436: A. Ziomek - K. Kobyliński, 20.0, MA/WP 7NS 5 CE SA= 60027.28
436: A. Ziomek - K. Kobyliński, 20.0, MA/WP 8NS 4 SN HK= 42050.76
537: M. Kubicki - L. Sadoś, 16.0, MA 9NS 3 SN DA+1 17051.54
537: M. Kubicki - L. Sadoś, 16.0, MA 10NS 3 CS SA= 11062.88
638: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 11NS 4 SW CJ+1 45014.40
638: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 12NS 3 SN HA= 14084.84
739: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 13NS 4 HS D6+1 65013.64
739: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 14NS 4 H xE SA-2 30091.52
840: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 15NS 3 SW H3+2 20082.57
840: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 16NS 4 HN H6= 42022.73
941: M. Stupkiewicz - J. Wadowski, 4.5, MA 17NS 3 NTW HA-2 10064.39
941: M. Stupkiewicz - J. Wadowski, 4.5, MA 18NS 4 SN D7+1 65075.75
1042: J. Jodełka - K. Hordyński, 8.0, MA 19NS 3 NTS CK-1 5040.63
1042: J. Jodełka - K. Hordyński, 8.0, MA 20NS 5 H xE CA-1 20096.13
1143: A. Fengler - J. Małożewski, 14.0, MA 21NS 4 SW H8+2 48016.17
1143: A. Fengler - J. Małożewski, 14.0, MA 22NS 4 SS DA+1 45059.85
1244: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 23NS 2 NTE CQ-1 10055.97
1244: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 24NS 4 CN SA= 13023.88
1345: J. Wawrowski - R. Wajs, 7.0, MA 25NS 4 CW S2= 13017.16
1345: J. Wawrowski - R. Wajs, 7.0, MA 26NS 4 SE DA+2 6808.96
 +/-
 WYNIK48.03
 MIEJSCE83