Turniej na maksy

Środa, 28 listopada 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 54: A. Żelazny - A. Borewicz, 16.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
141: M. Stupkiewicz - J. Wadowski, 4.5, MA 3EW 2 HS SA= 11080.45
141: M. Stupkiewicz - J. Wadowski, 4.5, MA 4EW 3 S xE DA-2 50024.25
242: J. Jodełka - K. Hordyński, 8.0, MA 5EW 4 HS D8+1 65037.88
242: J. Jodełka - K. Hordyński, 8.0, MA 6EW 4 SN D6-1 5085.37
343: A. Fengler - J. Małożewski, 14.0, MA 7EW 4 C xE SA+1 91094.69
343: A. Fengler - J. Małożewski, 14.0, MA 8EW 5 S xN HK= 65012.13
444: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 9EW 4 SN DA= 4209.25
444: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 10EW 3 CS D5= 11037.12
545: J. Wawrowski - R. Wajs, 7.0, MA 11EW 3 SE HQ+2 20053.03
545: J. Wawrowski - R. Wajs, 7.0, MA 12EW 3 SN HA= 14015.16
646: A. Kudelski - A. Dachowski, 6.5, MA 13EW 4 HN S8+2 68044.70
646: A. Kudelski - A. Dachowski, 6.5, MA 14EW 3 HE DA= 14089.21
733: K. Gołaś - P. Guzik, 6.0, MA 15EW 3 NTW D3+1 43055.30
733: K. Gołaś - P. Guzik, 6.0, MA 16EW 6 HN CJ-1 5096.20
834: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 17EW 3 NTW H3-2 10035.61
834: M. Szyszkiewicz - S. Andrejas, 1.5, MA 18EW 7 S xN D8-3 80096.96
935: R. Niedzielski - J. Brzustowski, 12.0, LU 19EW 4 HN SJ-1 5059.37
935: R. Niedzielski - J. Brzustowski, 12.0, LU 20EW 6 HE D10-2 2003.87
1036: A. Ziomek - K. Kobyliński, 20.0, MA/WP 21EW 2 SW CQ+2 1703.10
1036: A. Ziomek - K. Kobyliński, 20.0, MA/WP 22EW 4 SS DA+1 45040.15
1137: M. Kubicki - L. Sadoś, 16.0, MA 23EW 2 HN DA-1 10082.84
1137: M. Kubicki - L. Sadoś, 16.0, MA 24EW 3 CN SA+2 15047.76
1238: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 25EW 3 NTE SA-3 3002.24
1238: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 26EW 5 SE CA-1 10029.10
1339: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 27EW 2 NTS H5= 12040.05
1339: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 28EW 4 SS HA-2 20096.84
 +/-
 WYNIK48.95
 MIEJSCE75