Turniej na maksy

Wtorek, 27 listopada 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
146Hieronim Nowacki
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WPWP/25464.649
214Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/33364.459
347Krystian Ostrowski
Andrzej Ostrowski
2.0
2.5
WPWP/25458.988
416Samuel Bałdysz
Bohdan Mazur
5.0
13.0
DSDS/33357.347
58Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
2.0
DSDS/13656.556
643Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
1.5
WPWP/25455.926
724Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
11.0
DSDS/33355.515
820Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/33355.494
97Bogdan Sadowski
Stanisław Gołdyn
1.5
1.5
DSDS/13654.933
9Mirosław Bryndzia
Zdzisław Klimczak
1.0
4.0
DSDS/13654.933
1131Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
SL/10554.922
1217Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/33354.762
134Ewa Nazaruk
Sylwester Gołdyn
3.0
2.0
DSDS/13654.762
1412Wojciech Skonieczny
Krzysztof Lewandowski
5.0
5.0
DSDS/33353.962
1537Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
4.0
3.0
WPWP/25453.882
1635Edward Niewierowski
Ryszard Nowicki
11.0
4.0
WPWP/25453.392
1711Anna Jankowska
Tomasz Struzik
3.0
5.0
DSDS/33352.621
182Zbigniew Matyjaszczuk
Ryszard Jucha
0.0
0.0
DSDS/13652.601
1933Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10552.461
2032Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
3.0
5.0
SLSL/10551.681
2128Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
SLSL/10550.711
2221Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/33350.681
2348Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25450.551
243Stefan Małowiecki
Zbigniew Bobak
3.0
3.0
DSDS/13650.251
255Stanisław Janiak
Lesław Cegiel
5.0
4.0
DSDS/13649.64
2623Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
4.0
DSDS/33349.42
2742Wojciech Kaniewski
Hanna Sobczuk
4.0
1.0
WPWP/25449.41
2836Stefan Sytlak
Zdzisław Wawrzyniak
0.5
3.0
WPWP/25449.20
2927Magdalena Gorczyca
Tadeusz Kois
0.0
2.0

SL
SL/105-0.3649.20
3018Janusz Pawlicki
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DSDS/33348.07
3134Jerzy Morstyn
Kazimierz Donder
0.0
0.5

SL
SL/10547.67
3230Bogdan Bialik
Aleksander Sejud
2.5
9.0
SLSL/105-0.3647.27
3326Andrzej Suchodolski
Dariusz Artmański
4.0
4.0
DSDS/33346.85
3419Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/33346.78
3540Barbara Podgórska
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5
WPWP/25446.43
3629Tadeusz Kuc
Władysław Deręgowski
1.0
1.0
SLSL/10546.09
371Aleksander Gos
Kajetan Marcinkowski
0.5
0.0
DSDS/13646.08
3844Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25445.71
3915Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
2.5
2.5
DSDS/33345.68
4041Henryk Duszyński
Mirosław Łysakowski
4.0
0.0
WPWP/25445.68
4145Małgorzata Węglewska
Janusz Kopras
1.5
4.0
WPWP/25445.38
4222Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/333-0.3645.31
4338Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/25441.78
4413Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.5
1.0
DSDS/33339.49
4539Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WPWP/25439.05
4625Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/33333.23
476Joanna Neuburger
Edward Neuburger
0.0
0.0
DSDS/13630.25

Statystyka ośrodków...