Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
12341Aleksander Nowakowski
Jerzy Nowak
11.0
13.0
WPWP/24461.6138
16357Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WPWP/24460.7836
28363Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24458.7731
31346Krzysztof Jordan
Witold Szczepaniak
2.0
5.0
WPWP/24458.5830
33367Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24458.4929
47345Piotr Busse
Grażyna Busse
19.0
15.0
LB
WP
WP/24457.5723
49370Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Paweł Marek
11.0
4.0
WPWP/24457.2722
60366Jan Borychowski
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WPWP/24456.6017
91371Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0
WPWP/24454.918
96349Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WPWP/24454.498
98368Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.5
2.5
WPWP/24454.458
100338Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24454.357
129355Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24452.885
135369Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
WPWP/24452.495
136337Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24452.485
140351Edward Niewierowski
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24452.395
153350Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Mazurek
12.0
12.0
WPWP/24451.874
154352Jerzy Mścisz
Marek Szukała
13.0
19.0
WPWP/24451.863
161375Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
2.5
WPWP/24451.533
184361Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24450.481
195364Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24450.14
208356Przemysław Nowakowski
Waldemar Nowak
2.5
4.0
WPWP/24449.58
209360Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/24449.55
216348Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WPWP/24449.18
224373Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/24448.71
235354Krzysztof Brudka
Marcin Woźniak
13.0
9.0
WPWP/24448.48
251359Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
WPWP/24447.57
284343Piotr Surdyk
Justyna Łaniewska
3.0
2.0
WPWP/24445.55
302342Małgorzata Węglewska
Roman Wojciechowski
1.5
1.0
WPWP/24444.83
307374Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.0
1.5
WPWP/24444.33
310353Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
9.0
WPWP/24444.05
323340Hieronim Nowacki
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WPWP/24443.33
327339Aleksandra Graczyńska
Włodzimierz Jachalski
5.0
3.0
WPWP/24443.20
342344Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WPWP/24441.78
346365Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WPWP/24441.54
350347Barbara Podgórska
Zofia Mikołajczyk
4.0
4.0
WPWP/24441.18
377362Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/24437.46
379358Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
4.0
WPWP/24437.29
380376Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/24437.28

Statystyka ośrodków...