Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: S. Niewiadomski - J. Drozdowski, 14.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
122: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 3NS 2 NTN C7+1 15066.76
122: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 4NS 4 HS CK+2 68073.10
219: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 15NS 4 SW DK+1 45049.18
219: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 16NS 3 NTW H9-3 30094.02
317: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 23EW 1 NTE ST-1 10063.59
317: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 24EW 1 SN C8+3 17081.25
45: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 27EW 3 NTS C3= 40011.20
45: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 28EW 2 HE DA+1 14090.58
518: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 19NS 4 SE CJ-1 10037.50
518: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 20NS 1 NTW S2= 9076.22
616: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 25EW 3 HW SK-1 10062.90
616: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 26EW 5 DE H7= 60069.46
721: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 21EW 3 NTE H4= 40045.41
721: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 22EW 3 NTE H9+3 69057.57
813: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 7NS 2 SN DK-1 10092.97
813: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 8NS 3 NTE D3+1 43055.41
924: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 17EW 3 NTE S4+1 43096.46
924: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 18EW 6 DE SA= 92072.28
118: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 9EW 4 HE CJ= 62079.46
118: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 10EW 3 HS DK-1 10087.36
1210: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 11NS 4 SN DA= 42071.47
1210: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 12NS 4 SS D7+3 71063.19
1323: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 1NS 4 HS HT= 42060.11
1323: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 2NS 5 DE SJ+1 42065.22
1420: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 5EW 4 HW SA-1 5046.76
1420: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 6EW 4 HN H2= 42056.76
 +/-
 WYNIK66.39
 MIEJSCE4