Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 7: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 19EW 3 SE CJ= 14091.03
117: S. Zapaśnik - J. Zapaśnik, 4.5, DS 20EW 1 NTW D8+2 15087.57
23: D. Budnik - A. Bojda, 3.5, DS 23EW 2 SW HQ= 11086.95
23: D. Budnik - A. Bojda, 3.5, DS 24EW 4 SS HJ= 42047.55
318: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 15NS 4 HE CQ+2 4808.47
318: D. Artmański - A. Robak, 8.0, DS 16NS 3 NTE S5+1 63010.87
416: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 21EW 4 SW H3+1 45055.95
416: K. Ćwik - A. Jankowska, 8.0, DS 22EW 6 SE S3= 143080.27
521: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 17EW 5 DW HJ-1 5038.04
521: M. Rużyło - K. Obłój, 9.0, DS 18EW 3 NTW H5+3 49037.50
611: W. Skonieczny - M. Stadnik, 10.0, DS 3NS 2 DxW HK-3 80097.30
611: W. Skonieczny - M. Stadnik, 10.0, DS 4NS 4 HS CK+2 68073.10
724: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 13EW 3 NTS SQ-3 30092.39
724: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 14EW 4 HxN DA-2 30076.90
96: A. Chodowski - L. Haber, 7.0, DS 5EW 4 SE S5-2 10028.65
96: A. Chodowski - L. Haber, 7.0, DS 6EW 4 HN CQ= 42056.76
108: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 7NS 3 DE HK+1 13087.03
108: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 8NS 3 NTE H7+1 43055.41
1123: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 25NS 1 DN ST+3 13069.09
1123: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 26NS 5 DxE H7= 75011.35
1220: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 1EW 4 HS HT-2 10089.07
1220: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 2EW 3 NTW S3= 40019.02
1322: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 27NS 3 NTS C3-1 5013.90
1322: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 28NS 2 HE DA= 11036.63
1419: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 11NS 3 SN DA+1 17035.87
1419: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS 12NS 6 DN CA-1 1006.60
 +/-
 WYNIK53.59
 MIEJSCE113